Akumulator 14,8V do Siemens AG VAS5051 Li-Ion BTO (6912028753)

zakończona
354,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 100 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: do 7 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • pojemność [mAh]: 6750
Zakupiony towar można odebrać osobiście w naszym sklepie w Łodzi przy ul. Pomorskiej 88 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18, w soboty w godzinach 10-14.

Nr rachunku bankowego:
60 1050 1461 1000 0090 3007 7755

BTO SP. Z O.O.
Fabryczna 25
90-341 Łódź

W tytule przelewu prosimy podać login Allegro!
Poczta Polska
- przesyłka priorytetowa: 11,00zł
- przesyłka pobraniowa: 13,00zł

Kurier

- przedpłata: 15,00zł
- pobranie: 20,00 zł

UWAGA!

Każdy akumulator na życzenie klienta może zostać uformowany. Do ogniw dogrzewany nóżki, przyłącza lub przewody. Zajmujemy się także zgrzewaniem ogniw w dowolne pakiety. Z cenami dodatkowymi możecie zapoznać się Państwo dzwoniąc do nas bądź wysyłając e-maila.
Certyfikaty

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy certyfikat NATO
(kliknij aby powiększyć) Szanowny Kliencie!
Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz.271 z późn.zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odleglość bez podania przyczyny w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Szczegóły realizacji zwrotów w Regulaminie Sklepu.Usługa regeneracji pakietu Siemens AG 14,8V


VAG/VAS 5051-23 AKUMULATOR DO VAS 5051 i 5051A

Zastosowanie
Diagnostyka i naprawa samochodów marki: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda

Procedura regeneracji pakietów.

Zużyty pakiet wysyłają Państwo na adres sklepu Bateryjka BTO, Pomorska 88, 91-409 Łódź, (dołączając potrzebne informacje do kontaktu i zwrotu pakietu). Regeneracja wykonywana jest w czasie 4-10 dni od odbioru akumulatora. Przed wysyłką starego pakietu prosimy o kontakt w sprawie dostępności ogniw do pakietu.

Cena regeneracji obejmuje złożenie pakietu o parametrach:

 • napięcie: 14,8V
 • pojemność: 6750mAh (możliwość wykonania pakietu o wyższej pojemności)
 • maksymalny prąd: 7A
 • wymiary: 148 x 19 x 66 mm
 • waga: 390g
 • przełożenie elementów biernych do nowego pakietu (wtyczki, układu zabezpieczeń)

Dane pojedynczego ogniwa :

 • Napięcie nominalne: 3,7V
 • Pojemność: 2250mAh
 • Standardowy prąd ładowania: 1505mA (3h)
 • Wymiary: 18,1mm x 64,7mm
 • Waga: 43g
GWARANCJA: 6 miesięcy
Uwaga!
Czas oczekiwania wynosi od 4 do 10 dni roboczych. Przed zakupem skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności ogniw.

Istnieje możliwość wykonania tego pakietu w oparciu o ogniwa:

 • SANYO 2600mAh
 • PANASONIC 3100mAh
 • PANASONIC 3400mAh

Projektujemy pakiety do zasilania urządzeń, zgodnie z potrzebami klientów. Podczas procesu projektowania uwzględniamy indywidualne wymagania klienta odnośnie specyfikacji pakietu (napięcia i prądu zasilania, czasu pracy, dostępnej przestrzeni) a także wymagania wynikające z obowiązujących przepisów prawa. Projekt jest szczegółowo uzgadniany z klientem dla zapewnienia optymalnych parametrów projektowanego wyrobu. Zaprojektowane prototypy pakietów przechodzą szczegółowe badania/testy w naszym laboratorium w celu weryfikacji spełniania założonych parametrów eksploatacyjnych.
Zobacz inne moje aukcje (bateryjka_bto):
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u bateryjka_bto za co najmniej 100 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 60 1050 1461 1000 0090 3007 7755
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8-9 dni roboczych
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

BTO SP. Z O.O.
Pomorska 88
91-409 Łódź
NIP: 726-10-16-110
REGON: 471060840
KRS: 0000215719

kontakt

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25
90-431 Łódź
PL
Dodatkowe informacje

Prawo do odstąpienia umowy oraz reklamacje


Towary Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowyPrawo odstąpienia od umowyZgodnie z ustawą mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W naszym sklepie macie Państwo na to jednak aż 31 dni! Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 31 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (przykładowy wzór oświadczenia).


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (BTO Sp. z o.o., Fabryczna 25, 90-341 Łódź, bateryjka@bto.pl, Telefon: +48 422071188, Faks: +48 42 672 4787) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub na adres BTO Sp. z o.o. Fabryczna 25 90-341 Łódź, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, które mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. My ponosimy koszty zwrotu rzeczy, które ze względu na swój charakter nie mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Umowy, których przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.Umowy, w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.Umowy w których cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


Usługi


Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy


Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową (przykładowy wzór oświadczenia).


Prawo odstąpienia od umowy


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (BTO Sp. z o.o., Fabryczna 25, 90-341 Łódź, office@bto.pl, Telefon: +48 42 672 42 02, Faks: +48 42 6724787) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Skutki odstąpienia od umowyW przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.


Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

 • Świadczenia usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy.
 • Umowy w których cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. 

Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem:http://ec.europa.eu/consumers/odr/ § 21reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25
90-413 Łódź
PL
Dodatkowe informacje

Formularz do wypełnienia reklamacji


http://www.bto.pl/Pliki/formularz_reklamacyjny.pdf