AGREGAT GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY 275kW PEZAL CUMMINS (6950735607)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 2850.00 [kg]

opis

Telefon
(077) 474 34 64
Telefon kom.
+48 602 266 974
Fax
(077) 457 46 85
Gadu Gadu
22918398
Akceptujemy :

1. Przedpłata na konto
2. Płatności elektroniczne
3. Płatność przy odbiorze

Wszystkie podane przez nas ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Wszystkie przesyłki realizujemy poprzez uznane i cenione firmy kurierskie działające na terenie Polski jak również na rynku międzynarodowym!

Gwarantujemy możliwie najszybszą dostawę zamówionego sprzętu!
Wszystkie nowe urządzenia zakupione w naszej firmie, objęte są 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Zapew­niamy autoryzowany serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Do każdego nowego urządzenia, dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna oraz dowód zakupu.

Na każde zakupione w naszej firmie urządzenie, wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Marka PEZAL w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziła nowoczesną linię urządzeń spalinowych. To co wyróżnia tą linię, to między innymi niezawodne agregaty prądotwórcze. Linia ta charakteryzuje się przystępną ceną oraz zdecydowaną solidnością wykonania - tym samym dając pełną gwarancję zadowolenia.

Oferujemy Państwu agregat prądotwórczy, stacjonarny, otwarty, trójfazowy, na silniku wysokoprężnym (Diesel-Cummins), marki PEZAL, o numerze katalogowym : PDC313E3

DANE TECHNICZNE :

PARAMETRY AGREGATU
Częstotliwość 50Hz
Moc nominalna 3~ 313kVA/250kW
Moc maksymalna 3~ 344kVA/275kW
Moc nominalna 1~ 104kVA/83.3KW
Moc maksymalna 1~ 115kVA/91.7KW
Napięcie 230V/400V
Prąd nominalny 451A
Obroty 1500rpm
PARAMETRY PRĄDNICY
Typ prądnicy Synchroniczna
Ilość pól prądnicy 4
Ilość faz Trójfazowy
System kontroli Samokontrola i stabilizacja napięcia (AVR)
Współczynnik mocy "0.8cosΦ"
Klasa izolacji H
PARAMETRY SILNIKA
Model silnika MTAA11-G3
Typ silnika Rzędowy, 4-suwowy, wtrysk bezpośredni, turbodoładowany
Średnica x skok cylindra 125x147mm
Pojemność silnika 10800cm3
Kompresja silnika 15.0:1
Moc nominalna silnika 282kW
UKŁAD CHŁODZENIA
Rodzaj chłodzenia Ciecz
Pojemność układu chłodzenia 61L
OLEJ
Smarowanie Ciśnieniowe
Rodzaj oleju SAE10W-30, SAE15W-40
Pojemność zbiornika oleju 39L
Czujnik oleju Tak
Maksymalne zużycie oleju 0.24L/h
SYSTEM ZAPŁONU
Rozruch Elektryczny
Maksymalny prąd ładowania akumulatora 70A
Pojemność akumulatora 2x180Ah
PALIWO
Rodzaj paliwa ON-Diesel
Maksymalne zużycie paliwa 62L/h
Pojemność zbiornika paliwa 800L
Czas pracy na pełnym zbiorniku 12.9h
PARAMETRY TECHNICZNE
Struktura Niezabudowany
Wymiary 3100x1100x1750mm
Waga 2650kg
PAMIĘTAJ!
  • Nie jesteśmy tylko wirtualni!
  • Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku - to zobowiązuje!
  • Posiadamy własne budynki z pełnym zapleczem serwisowym jak i sklepowym!
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny!
  • Zatem jeśli masz pytania dzwoń na numer 602 266 974!
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Euroimpex Serwis s.c.
Niemodlińska 54
45-761 Opole
Dodatkowe informacje

REKLAMACJA 


Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację. Co do zasady, wadliwy towar powinien zostać odesłany do sprzedawcy, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.


ADRES DO REKLAMACJI 


Euroimpex Serwis s.c., ul. Niemodlińska 54, 45-761 Opole 


MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI 


Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Opolu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Euroimpex Serwis s.c.
Niemodlińska 54
45-761 Opole

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 


Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", masz prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli w powyższym terminie złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie oświadczenia o odstąpieniu w formie papierowej lub za pomocą poczty elektronicznej. Zwracany produkt powinieneś odesłać bez zbędnej zwłoki, w terminie nie dłuższym niż 14 dni, na adres naszego przedsiębiorstwa. Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz we własnym zakresie. Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości. W przypadku odstąpienia od umowy otrzymujesz zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty - ceny produktów, kosztów wysyłki i innych kosztów z wyjątkiem wspomnianych wyżej kosztów zwrotu. Pieniądze zostaną odesłane tym samym sposobem, którym dokonałeś zapłaty, chyba że wyrazisz zgodę na inną formę. Nastąpi to niezwłocznie po otrzymaniu przez nas zwróconego zakupu. Zgodnie z prawem prawo do zwrotu nie przysługuje m.in. gdy przedmiotem sprzedaży jest: - rzecz nieprefabrykowana, stworzona na indywidualne zamówienie konsumenta, - rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, - rzecz dostarczona w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, - rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami - nagrania dźwiękowe lub wizualne dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu - dzienniki, periodyki lub czasopisma, z wyjątkiem umowy o prenumeratę - treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta. 


KOSZT ZWROTU RZECZY 


W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. 


BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY 


Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości.

O sprzedającym
EuroimpexSerwis

Dane firmy

Kontakt

  • 602 266 974
  • 77 474 34 64
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Euroimpex Serwis s.c. , została założona w roku 1994 przez dwóch współwłaścicieli, specjalistów w branży samochodowo-mechanicznej. Jej historia sięga tak naprawdę czasów lat 80-tych gdzie jeden z założycieli posiadał już szerokie doświadczenie w wieloletniej karierze sportowej w zakresie wyścigów kartingowych oraz samochodowych, gdzie oprócz kunsztu techniki jazdy opanował rzemiosło silnikowo-mechaniczne oraz zdobył wykształcenie w kierunku : Konstrukcja, budowa, naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych.    


Drugi zaś przez wiele lat zdobywał doświadczenie w zakresie obsługi i naprawy silników dużej mocy. Tajniki wiedzy mechanicznej zgłębiał od stanowiska pomocnika mechanika po zarządce bardzo dużej firmy działającej w zakresie naprawy silników o wielkiej mocy. Trzeba tutaj nadmienić, iż ich wiedza i doświadczenie, która została w późniejszym okresie czasu wykorzystana do działalności firmy, zaowocowała jej założeniem i okresem dynamicznego rozwoju i prosperity. 


W początkowej fazie działalności, firma zajmowała się obsługą bardzo dużych przedsiębiorstw państwowych w zakresie napraw cystern, dźwigów, koparek - jednym słowem ciężkiego i lekkiego sprzętu transportowo-budowlanego.  


W wyniku zawirowań rynkowych mających miejsce w latach 90-tych ubiegłego wieku, firma Euroimpex Serwis s.c., stała się autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem ogólnoświatowych marek takich jak : 

- Kipor 

- Pezal 

- Seaking 

- Honda 

- Weber MT   


Wraz z rozszerzeniem działalności firma stała się również importerem i serwisantem motoryzacji czeskiej takiej jak Avia, Tatra, Liaz. Oparła ona swoją działalność idąc z duchem czasu, o dystrybucje oraz serwis maszyn i urządzeń budowlanych jak również domowo-ogrodowych takich jak agreagaty prądotwórcze, zagęszczarki, silniki spalinowe, motopompy, piły, przecinarki i wiele wiele więcej. 


W trakcie swej wieloletniej działalności firma Euroimpex Serwis s.c. została serwisem jednostek strategicznych co z kolei zostało potwierdzone przez nadanie NATO-wskiego kodu podmiotu Gospodarki Narodowej, uzyskując kod NCAGE o numerze 0662H, nadanego przez : Military Center for Standardization, Quality Assurance and Codification Codification Branch for Defense Products 43 National Codification Bureu


Co najważniejsze - nie jesteśmy firmą "kogucik"! Posiadamy własne budynki warsztatowe biura oraz salon wystawowy w jednym miejscu. Istniejemy na rynku polskim nieprzerwanie od 1994 roku - to zobowiązuje. Jesteśmy dystrybutorem ale również serwisem maszyn i urządzeń, gdzie wykonujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne sprzętu. 


Z nami możesz czuć się bezpiecznie! W trakcie naszego istnienia, przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy transakcji w Polsce jak i za granicą. Gwarantujemy absolutną poufność danych osobowych oraz bezpieczeństwo rozliczeń finansowych naszych klientów.

Pozostałe informacje

Dane naszej firmy :


Euroimpex Serwis s.c. 

45-761 Opole, ul. Niemodlińska 54 

NIP : 754-10-09-944 

Bank Zachodni WBK S.A. - 79 1090 2138 0000 0005 5600 1693