Agrecol Nawóz mineral żel do begonii 500 ml (7016181117)

zakończona
10,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
Zakupy od 600 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Tarnowiec, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 0.5 [kg]

opis

 • ul. Tarnowska 81
 • 33-112 Tarnowiec
 • tel/fax 146795196
 • email: ogrodnik-tarnowiec@w­p.pl
REGULAMIN AUKCJI I WYSYŁKI - w zakładce O MNIE
 • PayU
 • Przelew ING nr konta:
 • 69 1050 1562 1000 0090 9383 0983
 • Wysyłka realizowana w ciągu 48h od otrzymania przelewu za zakupiony towar.
 • Przesyłki Kurierskie DHL
 • Poczta Polska
 • Odbiór osobisty w siedzibie sklepu
 • Zwykły List ekonomiczny i priorytetowy bez opcji polecony nie jest ewidencjonowany przez Pocztę Polską. Przesyłki w tej formie realizujemy tylko na życzenie kupującego i nie odpowiadamy za ewentualne braki, zniszczenia lub zaginięcie przesyłki. Najbezpieczniejsze formy wysyłki są z opcją polecony
 • OGRODNIK ZAWSZE DOBRA MARKA !!!

  Nawóz mineral żel do begonii 500 ml, marki Agrecol.

  Przeznaczony do odżywiania wszelkich roślin uprawianych na balkonach, tarasach i klombach. Odpowiednia konfiguracja składników pokarmowych wzmaga i przedłuża okres kwitnienia nawożonych roślin.

  Wyjątkowo gęsty i wydajny. Działa szybko i długo.

  Nawóz zawiera:

  azot, fosfor, potas oraz bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk.

  Dane produktu

  zakres zastosowania: kwiaty klombowe i balkonowe

  nawóz naturalny: nie

  struktura nawozu: płynna

  nawóz o przedłużonym działaniu: nie

  zawartość opakowania: 0,5 l

  OGRODNIK S.C. ul. Tarnowska 81 33-112 Tarnowiec tel/fax 146795196 email: ogrodnik-tarnowiec@w­p.pl
  Dostawa i płatność
  od 13,00 zł

  Lokalizacja: Tarnowiec, Polska

  Aby mieć darmową dostawę, kup u ogrodnik-tarnow za co najmniej 600.00 zł.

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  17,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  50
  czas realizacji
  3 dni robocze
  Paczka pocztowa priorytetowa
  pierwsza sztuka
  14,00 zł
  kolejna sztuka
  1,00 zł
  maksymalnie w paczce
  5
  czas realizacji
  3 dni robocze
  Paczka pocztowa ekonomiczna
  pierwsza sztuka
  13,00 zł
  kolejna sztuka
  1,00 zł
  maksymalnie w paczce
  5
  czas realizacji
  5 dni roboczych

  Płatności

  Faktura

  Nie wystawiam faktury
  Gwarancja
  6 miesięcy

  Rodzaj gwarancji

  productenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  6 miesięcy
  Dodatkowe informacje

  W przypadku ewentualnych gwarancji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając gwarancje należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz opisać przedmiot gwarancji.Dane naszej firmy: 

  Ogrodnik sc

  Tarnowska 81, 33-112 Tarnowiec

   Sprzedający rozpoznaje reklamację i przesyła reklamowany przedmiot do producentadystrybutora w terminie do 7 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej zaraz po otrzymaniu odpowiedzi od dystrybutora/producenta .W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady wraz z dowolnym dowodem zakupu ( np. wydruk przelewu bankowego, paragon lub jakikolwiek inny dokument stwierdzający że dany produkt został zakupiony w naszym sklepie ). Paragon fiskalny jest potrzebny do wypełnienia: Protokołu anulowania sprzedaży z kasy fiskalnej. Protokół ten jest wymagany przez Urząd Skarbowy.Nie odbieramy przesyłek za pobraniem! 

  Reklamacja
  1 rok

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  1 rok
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  Ogrodnik s.c.
  Tarnowska 81
  33-112 Tarnowiec
  Dodatkowe informacje

  Jeżeli Klient stwierdzi, że dostarczony towar nie odpowiada mu (np. nie określił koloru doniczek i zostały mu losowo wysłane, a kolor nie odpowiada) powinien odesłać go przesyłką pocztową w stanie niezmienionym na adres sklepu wraz z opisem reklamacji na swój koszt. Reklamowany produkt należy bezpiecznie zapakować i odesłać na własny koszt w ciągu 14 dni na adres sklepu wraz Z PARAGONEM, fakturą VAT, a przyczynę reklamacji wskazać na piśmie i wysłać wraz z produktem lub na adres mailowy. W przypadku uwzględnienia reklamacji Klient otrzymuje zwrot kwoty zapłaconej za reklamowany towar lub inny towar odpowiadający kwocie zamówienia. Zwroty pieniężne dokonywane są niezwłocznie po uzgodnieniu przez strony sposobu i warunków zwrotu. Koszt wysyłki zwracanego lub wymienianego towaru jak i wysyłki nowego ponosi Klient. W przypadku zwrotu towaru rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

  Każda wysyłana przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczana. W chwili odbioru Kupujący powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący powinien w obecności kuriera sporządzić protokół szkodowy podpisany przez odbiorcę i dostawcę przesyłki i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. O zaistniałym fakcie następnie trzeba powiadomić Sklep w terminie do 3 dni roboczych przesyłając kopię protokołu szkody na adres mailowy: ogrodnik-tarnowiec@wp.pl.  Zgłaszając reklamację  należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji. Po otrzymaniu protokołu Sklep może rozpocząć procedurę reklamacyjną.

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  Ogrodnik scs
  Tarnowska 81
  33-112 Ogrodnik

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

   Jeżeli Klient stwierdzi, że dostarczony towar nie odpowiada mu (np. nie określił koloru doniczek i zostały mu losowo wysłane, a kolor nie odpowiada) powinien odesłać go przesyłką pocztową w stanie niezmienionym na adres sklepu wraz z opisem reklamacji na swój koszt. Zwrócony produkt należy bezpiecznie zapakować i odesłać na własny koszt w ciągu 14 dni na adres sklepu wraz Z PARAGONEM, fakturą VAT, a przyczynę zwrotu wskazać na piśmie i wysłać wraz z produktem lub na adres mailowy.  Zwroty pieniężne dokonywane są niezwłocznie po uzgodnieniu przez strony sposobu i warunków zwrotu. Koszt wysyłki zwracanego lub wymienianego towaru jak i wysyłki nowego ponosi Klient. W przypadku zwrotu towaru rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

  O sprzedającym
  ogrodnik-tarnow
  99,5%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  583

   

  2

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  4,9

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • 14 6795 196
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 16:00
  sobota
  08:00 - 13:00
  niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  OGRODNIK ZAWSZE DOBRA MARKA !!! Witamy na stronie sklepu Ogrodnik. U nas znajdziesz wszystko co niezbędne do Twojego ogrodu, domu, balkonu czy tarasu. Oferujemy szeroki asortyment produktów, przyjazne ceny i fachową obsługę. Zapewniamy Państwu szeroki wybór artykułów potrzebnych do tego, by Wasze ogrody, działki, balkony i rośliny w domu wyglądały pięknie i przynosiły wiele radości. Jesteśmy prężnie rozwijającym się sklepem ogrodniczym z siedzibą w Tarnowcu przy ulicy Tarnowskiej 81. Posiadamy bogaty asortyment środków ochrony roślin, nawozów, doniczek, podłoży oraz sprzętu ogrodniczego. Zapraszamy do skorzystania z oferty internetowej.Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla Państwa przyjemnością. 

  REGULAMIN AUKCJI I WYSYŁKI 

  1. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie przez Klienta jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i jego akceptacja najpóźniej w chwili złożenia zamówienia. 

  2. Wszystkie pytania prosimy zadawać PRZED zakupem. 

  3. Wpłaty dokonać można przez system PayU lub bezpośrednio na konto. Przy płatności przelewem, w tytule należy wpisać: Nazwę Użytkownika Allegro oraz nr aukcji. Płatność na poniższe konto: 

  OGRODNIK SPÓLKA CYWILNA 33-112 TARNOWIEC UL. TARNOWSKA 81 ING 69 1050 1562 1000 0090 9383 0983 

  4.Wysyłka za pobraniem jest niedostępna! 

  5. Domyślnym dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po wcześniejszym zgłoszeniu w formularzu dostawy/zapłaty Allegro, chęci otrzymania faktury i podaniu wszystkich danych niezbędnych do jej wystawienia. 

  6. Nie odwołujemy ofert z aukcji, wiec prosimy o rozważne licytowanie. 

  7. Odbiór osobisty jest możliwy TYLKO w miejscowości Tarnowiec (niedaleko Tarnowa) w sklepie stacjonarnym. 

  8. Na wpłatę oczekujemy max. 7 dni roboczych, po tym terminie uruchamiamy procedurę zwrotu zgodną z regulaminem Allegro. 

  9. Jeżeli produkt występuje w kilku odcieniach prosimy o wybór koloru. W przeciwnym razie kolor zostanie wybrany losowo. O swoim wyborze należy poinformować w formularzu dostawy lub w przelewie. 

  10. Ponieważ jednocześnie prowadzimy sklep stacjonarny stany magazynowe zmieniają, zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie sklepu. W przypadku chwilowego braku części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia w celu podjęcia decyzji o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia i zwrot kosztów). 

  11. Wysyłki towaru odbywają się od poniedziałku do piątku.Towar jest wysyłany:- Pocztą Polską: zazwyczaj w ciągu 48 godzin od wpłynięcia na konto pieniędzy.- firmą kurierską: w ciągu 48h od wpłynięcia na konto pieniędzy. 

  12. W sytuacjach wyjątkowych tj. chwilowy brak towaru, urlopy lub inne sytuacje losowe zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia. 

  13. Koszt wysyłki kurierem jest podany w aukcji. W podanej cenie jest możliwość wysyłki większej ilości sztuk pod warunkiem całkowitej wagi paczki do 30 kg. 

  14. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Zalecaną przesyłką dla wysyłanego szkła są przesyłki kurierskie. 

  15. Przesyłki zagraniczne są realizowane po indywidualnym określeniu kosztów dostawy.

   16. Darmowa wysyłka jest przy zakupach powyżej 600 zł. 

  17. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie towaru spowodowane przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską. Możemy jedynie pomóc przy przesyłkach poleconych Poczty Polskiej i kurierskich podając numer listu przewozowego pozwalający na określenie statusu przesyłki. Przy wystawianiu komentarza prosimy o wzięcie pod uwagę że na czas realizacji dostawy przesyłki nie mamy ŻADNEGO wpływu. 

  18. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. 

  19. W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), dokonać zakupu mogą jedynie osoby będące osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.). Art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin: Środki ochrony roślin przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych mogą być zbywane osobom, które:1) ukończyły szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia, z zastrzeżeniem art. 64 ust. 4, 5, 7 i 8, lub2) ukończyły szkolenie w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin w Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia, z zastrzeżeniem art. 64 ust. 4, 5, 7 i 8, lub3) ukończyły szkolenie w zakresie integrowanej produkcji roślin potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia, z zastrzeżeniem art. 64 ust. 4, 5, 7 i 8 lub, 4) nie wcześniej niż przed upływem 5 lat, przed nabyciem tych środków, ukończyły szkolenie wymagane od użytkowników profesjonalnych w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w państwie będącym stroną umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, na podstawie przepisów obowiązujących w tym państwie, potwierdzone dokumentem o ukończeniu tego szkolenia, lub przedstawiły inny dokument wydany na podstawie przepisów obowiązujących w tym państwie, potwierdzający uzyskanie uprawnień do nabywania środków ochrony roślin przeznaczonych dla użytkowników profesjonalnych.

  Pozostałe informacje

  OGRODNIK ZAWSZE DOBRA MARKA !!! Witamy na stronie sklepu Ogrodnik. U nas znajdziesz wszystko co niezbędne do Twojego ogrodu, domu, balkonu czy tarasu. Oferujemy szeroki asortyment produktów, przyjazne ceny i fachową obsługę. Zapewniamy Państwu szeroki wybór artykułów potrzebnych do tego, by Wasze ogrody, działki, balkony i rośliny w domu wyglądały pięknie i przynosiły wiele radości. Jesteśmy prężnie rozwijającym się sklepem ogrodniczym z siedzibą w Tarnowcu przy ulicy Tarnowskiej 81. Posiadamy bogaty asortyment środków ochrony roślin, nawozów, doniczek, podłoży oraz sprzętu ogrodniczego. Zapraszamy do skorzystania z oferty internetowej.Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla Państwa przyjemnością. REGULAMIN AUKCJI I WYSYŁKI 1. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie przez Klienta jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i jego akceptacja najpóźniej w chwili złożenia zamówienia. 2. Wszystkie pytania prosimy zadawać PRZED zakupem. 3. Wpłaty dokonać można przez system PayU lub bezpośrednio na konto. Przy płatności przelewem, w tytule należy wpisać: Nazwę Użytkownika Allegro oraz nr aukcji. Płatność na poniższe konto: OGRODNIK SPÓLKA CYWILNA 33-112 TARNOWIEC UL. TARNOWSKA 81 ING 69 1050 1562 1000 0090 9383 0983 4.Wysyłka za pobraniem jest niedostępna! 5. Domyślnym dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po wcześniejszym zgłoszeniu w formularzu dostawy/zapłaty Allegro, chęci otrzymania faktury i podaniu wszystkich danych niezbędnych do jej wystawienia. 6. Nie odwołujemy ofert z aukcji, wiec prosimy o rozważne licytowanie. 7. Odbiór osobisty jest możliwy TYLKO w miejscowości Tarnowiec (niedaleko Tarnowa) w sklepie stacjonarnym. 8. Na wpłatę oczekujemy max. 7 dni roboczych, po tym terminie uruchamiamy procedurę zwrotu zgodną z regulaminem Allegro i wystawiamy NEGATYWNY komentarz. 9. Jeżeli produkt występuje w kilku odcieniach prosimy o wybór koloru. W przeciwnym razie kolor zostanie wybrany losowo. O swoim wyborze należy poinformować w formularzu dostawy lub w przelewie. 10. Ponieważ jednocześnie prowadzimy sklep stacjonarny stany magazynowe zmieniają, zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie sklepu. W przypadku chwilowego braku części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia w celu podjęcia decyzji o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia i zwrot kosztów). 11. Wysyłki towaru odbywają się od poniedziałku do piątku.Towar jest wysyłany:- Pocztą Polską: zazwyczaj w ciągu 48 godzin od wpłynięcia na konto pieniędzy.- firmą kurierską: w ciągu 48h od wpłynięcia na konto pieniędzy. 12. W sytuacjach wyjątkowych tj. chwilowy brak towaru, urlopy lub inne sytuacje losowe zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia. 13. Koszt wysyłki kurierem jest podany w aukcji. W podanej cenie jest możliwość wysyłki większej ilości sztuk pod warunkiem całkowitej wagi paczki do 30 kg. 14. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Zalecaną przesyłką dla wysyłanego szkła są przesyłki kurierskie. 15. Przesyłki zagraniczne są realizowane po indywidualnym określeniu kosztów dostawy. 16. Jeżeli Klient stwierdzi, że dostarczony towar nie odpowiada mu (np. nie określił koloru doniczek i zostały mu losowo wysłane, a kolor nie odpowiada) powinien odesłać go przesyłką pocztową w stanie niezmienionym na adres sklepu wraz z opisem reklamacji na swój koszt. 17. Reklamowany produkt należy bezpiecznie zapakować i odesłać na własny koszt w ciągu 14 dni na adres sklepu wraz Z PARAGONEM, fakturą VAT, a przyczynę reklamacji wskazać na piśmie i wysłać wraz z produktem lub na adres mailowy. 18. W przypadku uwzględnienia reklamacji Klient otrzymuje zwrot kwoty zapłaconej za reklamowany towar lub inny towar odpowiadający kwocie zamówienia. Zwroty pieniężne dokonywane są niezwłocznie po uzgodnieniu przez strony sposobu i warunków zwrotu. Koszt wysyłki zwracanego lub wymienianego towaru jak i wysyłki nowego ponosi Klient. W przypadku zwrotu towaru rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji. 19. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 20. Każda wysyłana przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczana. Klient powinien sprawdzić jej stan przy kurierze, a ewentualne uszkodzenie towaru zgłosić dostawcy, który jest zobowiązany spisać odpowiedni protokół szkody. O zaistniałym fakcie następnie trzeba powiadomić Sklep w terminie do 3 dni roboczych przesyłając kopię protokołu szkody na adres mailowy: ogrodnik-tarnowiec@wp.pl. Po otrzymaniu protokołu Sklep może rozpocząć procedurę reklamacyjną. 21. Darmowa wysyłka jest przy zakupach powyżej 600 zł. 22. Komentarze wystawiamy jako DRUDZY (wystawiony komentarz = towar dotarł). 23. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie towaru spowodowane przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską. Możemy jedynie pomóc przy przesyłkach poleconych Poczty Polskiej i kurierskich podając numer listu przewozowego pozwalający na określenie statusu przesyłki. Przy wystawianiu komentarza prosimy o wzięcie pod uwagę że na czas realizacji dostawy przesyłki nie mamy ŻADNEGO wpływu. 24. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. 25. W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), dokonać zakupu mogą jedynie osoby będące osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.). Art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin: Środki ochrony roślin przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych mogą być zbywane osobom, które:1) ukończyły szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia, z zastrzeżeniem art. 64 ust. 4, 5, 7 i 8, lub2) ukończyły szkolenie w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin w Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia, z zastrzeżeniem art. 64 ust. 4, 5, 7 i 8, lub3) ukończyły szkolenie w zakresie integrowanej produkcji roślin potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia, z zastrzeżeniem art. 64 ust. 4, 5, 7 i 8 lub, 4) nie wcześniej niż przed upływem 5 lat, przed nabyciem tych środków, ukończyły szkolenie wymagane od użytkowników profesjonalnych w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w państwie będącym stroną umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, na podstawie przepisów obowiązujących w tym państwie, potwierdzone dokumentem o ukończeniu tego szkolenia, lub przedstawiły inny dokument wydany na podstawie przepisów obowiązujących w tym państwie, potwierdzający uzyskanie uprawnień do nabywania środków ochrony roślin przeznaczonych dla użytkowników profesjonalnych.
  Numer oferty:7016181117
  Zgłoś naruszenie zasad