ADVANCED NUTRIENTS BUD IGNITOR 500ML 0,5L (7113377131)

zakończona
140,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Konin, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

opis

Witam wszystkich!
Zaprasza­m na aukcje...
Advanced Nutrients BUD IGNITOR 0,5L
Zobacz jak twoje rośliny zaczynają produkować szybciej i więcej łodyg z dużymi pąkami kwiatów. Przy użyciu Bud Ignitor otrzymasz nagrodę w postaci dodatkowych łodyg z większym kwiatostanem na całej roślinie, zacznij używać Bud Ignitor od razu w fazie rozkwitu, by stworzyć bardziej opłacalną roślinę.

Bud Ignitor zawiera odpowiednie proporcje fosforu, potasu i innych składników, jest on doskonały dla ziemi i tym sposobem powiększa rośliny oraz wielkość zbiorów w okresie sadzenia!

Przyzwyczajenie się do MAXIMUM zbiorów jest przyjemnością dla Wszystkich.
Najnowsze informacje w świecie hydroponiki donoszą, iż można teraz zwiększyć wzrost rośliny, nie przejmując się dużo większą mocą kwitnienia.

W przeszłości, każdy uruchamiał genetyczny zegar rośliny przez nagłe przestawienie ich w 12-godzinny cykl światła i poprzez zmianę nawozu na odpowiedni dla roślin kwitnących. Wszystko to jest użyteczne, ale naukowcy odkryli coś jeszcze bardziej prostego.
Sekretem jest zapewnienie roślinom specjalnie skonfigurowanego składu nawozów, który zawiera: węglan potasu, fosforan potasu, siarczan potasu i inne ko faktory, potrzebne w ciągu pierwszych dwóch tygodni od fazy rozkwitu.
Spójrzmy na szczegóły:

Zmaksymalizuj zakwitanie na wszystkich łodygach. Twoje rośliny absolutnie zmaksymalizują kwitnienie na łodygach, kiedy zapewnisz im specjalistyczne odżywianie w okresie wczesnej fazy rozkwitu. Dzięki temu rośliny wybijają się ku górze, a produkcja młodych kwiatów wywoła przemiany materii i maksymalizację początkujących łodyg. W wyniku tego otrzymasz więcej kwiatostanów, niż tylko typowe 30-55% bo aż 70-100% łodyg ukażą kwiatowe szczyty w ciągu dwóch tygodni kwitnienia.
Spróbuj zmaksymalizować ilość kwiatów na roślinie. W momencie gdy okres kwitnienia osiągać będzie kolejne fazy, zauważysz, że łodygi zapełnią się gęstymi szczytami, które pną się praktycznie po całej ich długości, lukrując je przepięknymi kryształami!

Korzystając z Bud Ignitor, uzyskasz oszałamiające rośliny, pełny bukiet kwiatów pnących się od góry do dołu łodygi, będzie to przyjemny widok dla Twojego oka.

W momencie, kiedy dodasz Bud Ignitor, rośliny reagując, zwiększą swoją objętość, stworzą maksymalną ilość miejsc pączkowania.Poważnie­, zastanów się czy jest to dobry system dla Ciebie. Spędzisz mniej czasu i wydasz mniej pieniędzy, a uzyskasz perfekcyjny plon.
Dowód na to jest zapisany w liczbach. Przy optymalnym początku kwitnienia, efektywniej wykorzystasz możliwości swojego grow-room i zaskoczysz się obfitym zbiorem.

Twoje rośliny dostaną to, czego potrzebują dla maksymalnych zbiorów. Co rośliny naprawdę potrzebują? Większość nawozów na kwitnienie posiada dużo potasu i azotu, zapewniając jednocześnie za wiele fosforu w zbyt późnym okresie zakwitania. Obejmuje to również boostery dla kwiatów, używane od podstawy jako główna baza nawozów. Czy wiesz, że badania naukowe z tysięcy próbek tkanek różnych rodzajów roślin w rozwijaniu ukazują, że jeśli nie dostarczysz odpowiednich ilości i właściwego typy potasu i fosforu, szczególnie w fazie rozkwitu, utworzysz stały deficyt, który obniży rozmiar zbiorów, bez względu na to, co zrobisz później. Jest to jak brak strzału startowego na wyścigu, w którym wszyscy jak szaleni późno startują i nie mogą się dogonić .

Ale Ty możesz to zrobić: gdy miną dwa pierwsze tygodnie Twoja roślina nie będzie produkowała więcej miejsc z pączkami. Szybko zobaczysz dlaczego wczesne użycie Bud Ignitor jest ważnym elementem układanki aby zmaksymalizować wszystko, co potrzebne dla rośliny we wczesnej fazie rozkwitu.

POMÓŻ ROŚLINOM ZACHOWAĆ POTAS I FOSFOR DLA ZWIĘKSZENIA PRODUKCJI KWIATÓW.

Rośliny są mądre. Przechowują we wczesnych fazach potas i fosfor w dodatkowych strukturach kwiatowych i w innych tkankach. Powodują również stwarzanie przez korzenie dodatkowych cytokinin, co wzbogaca kwiaty w fazie zakwitania.

Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy? Jest to sytuacja w której wasze rośliny posiadają zapasowy dopalacz do wykorzystania przy produkowaniu większej ilości szczytów o maksymalnym stężeniu żywicy. Chciałbym, aby teraz wszyscy skoncentrowali się na tym, co powiedziałem, gdyż jest to bardzo ważne dla Was: Bud Ignitor stwarza dodatkowe rezerwy potasu i fosforu, które bezpośrednio karmią roślinę, a wówczas dojrzewające pąki pęcznieją i pokrywają się tłustą żywicą.

Przedstawiłem pełen obraz słodkiego działania. Używając Bud Ignitor w pierwszych dwóch tygodniach fazy rozkwitu, zmaksymalizujesz łodygi i powiększysz kwiaty, a dopiero gdy nadejdzie czas żniw zrozumiesz, że cała inwestycja była bardzo owocna.

Jeśli masz ochotę rozwinąć swoja uprawę, by stała się bardziej korzystna, użyj Bud Ignitor wraz z naszym Boosterem, specyficznym dla fazy rozkwitu jak Big Bud, Bud Candy, oraz Overdrive. Jest to kompletny zbiór paliwa dla roślin w każdym ogrodzie. Wszyscy pokochają widok łodyg produkujących napęczniałe kwiaty gotowe do zbiorów, kiedy użyjesz Bud Ignitor.
JESTEŚMY NAJLEPSI – NAJTAŃSI

1 ROK GWARANCJI

Gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę oraz pomoc techniczną.

Nasze towary wyposażone są w roczną gwarancje.

Szybka wysyłka DHL (do 24h od chwili zaksięgowania przelewu lub wyboru dostawy pobraniowej za pomocą formularza opcji dostawy allegro)

Gwarantujemy dobry kontakt mailowy

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na nr 502 506 399

Producent oświetlenia
P.P.H.U ''FIMAL'' Marcin Wiśniewski
ul. Moniuszki 2/2 62-510 Konin
e-mail Tara01@poczta.onet.p­l
telefon kontaktowy 502 506 399
Paczka biznesowa 13,00zł
Paczka biznesowa pobraniowa 16,00zł
Przesyłka kurierska 23,00zł
Przesyłka kurierska pobranie 30,00zł
Dane do przelewu :
P.P.H.U. ''FIMAL'' Marcin Wiśniewski
ul. Moniuszki 2/2
62-510 Konin
Lukas Bank 50 1940 1076 3056 4532 0000 0000

Na życzenie wystawiam :

Fakturę VAT

Paragon

Na zamówienie wykonujemy lampy o mocach :

Na naszych aukcjach inne wymiary GROWBOX :

90 X 90 X160

120 X 120 X 180

150 X 150 X 200

GCS-AP1-R
Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Konin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
13,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
16,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.P.H.U. FIMAL Marcin Wisniewski
Moniuszki 2/2
62-510 Konin
Dodatkowe informacje

 Jak zgłaszać reklamację?

 

Kupujący składa Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod  adresem Tara01@poczta.onet.pl, jeśli towar nosi wadę lub jest  uszkodozny wadomość powinna zawierać również dokumentację w postaci  zdjęć,opisu usterki/wady, informacji o Kupującym ( nick lub dane z jakiś  był dokonany zakup ). W przpadku szklanych elemntów paczka powinna być sprawdzona przy kurierze w razie uszkodzenia lub braku powinien być sporządzony protokół szkody. Informacja o szklanych elemantach i sporządzeniu protokołu szkody jest umiesczona zawsze na paczce. 

Sprzedający w terminie do 14 dni od daty  otrzymania wiadomości/towaru poniformuje kupującego o propozycji  rozwiązania zgłoszenia. 

W przypadku zwrotu towaru przez  Kupującego ( odstąpienie od umowy do 14dni ) towar nie powinien nosić  śladów użytkowania a przesyłka zapakowana w sposób aby nie uległa  uszkodzeniu w czasie transportu. Po otrzymaniu towaru/oględzinach  Sprzedający zwróci Kupującemu kwotę na wskazany przez Kupującego  rachunek bankowy zakupu w terminie do 14dni od daty otrzymania przesyłki  w siedzibie firmy FIMAL. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.P.H.U. FIMAL Marcin Wisniewski
Moniuszki 2/2
62-510 Konin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Towar zostanie przyjęty tylko w przypadku gdy nie był używany oraz posida oryginalne opakowanie.  

O sprzedającym
Tara01
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

496

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 502 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
07:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

P.P.H.U. FIMAL Marcin Wisniewski

ul. Moniuszki 2/2

62-510 Konin

nip 665-237-20-09

e-mail : Tara01@poczta.onet.pl

tel 502 506 399

Pozostałe informacje

Firma działa od 2008r 

Numer oferty:7113377131
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry