ADAPTIL WKŁAD UZUPEŁNIAJĄCY 48 ML (6999632583)

zakończona
65,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,50 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • lokalizacja: Konin, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

opis

KONTAKT :
063 242 99 02

DOSTĘPNE SĄ 2 OPCJE DO WYBORU:

- PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (za pobraniem)

- WPŁATA NA KONTO:

numer konta

34 1140 2004 0000 3802 4970 5586

OPCJE DO WYBORU:

- POCZTA POLSKA

- firma kurierska FedEx

Po wylicytowaniu przedmiotu proszę o potwierdzenie licytacji w postaci e-maila z adresem dostawy oraz wybraną formą płatności.
ADAPTIL WKŁAD UZUPEŁNIAJĄCY 48 ML - PROMOCJA!!!!


Feromony są to naturalne związki chemiczne, szeroko rozpowszechnione w świecie zwierząt, służące do wymiany informacji pomiędzy osobnikami danego gatunku. Tak więc feromony wydzielane przez jednego osobnika mogą wpływać lub zmieniać zachowanie innych osobników tego samego gatunku, wliczając zachowanie zwierzęcia, które wydzieliło feromony. Adaptil jest syntetycznym odpowiednikiem psich feromonów, który pomaga im radzić sobie w wielu stresujących sytuacjach. Ponadto, pomaga również psom dorosłym oraz szczeniętom uczyć się szybciej i bardziej efektywnie.

Zalety:
- wykorzystuje naturalne mechanizmy komunikacji
- naukowo wykazana skuteczność
- bezpieczeństwo stosowania (nie istnieje ryzyko przedawkowania, nie powoduje senności, otępienia)
- oddziałuje tylko na osobniki tego samego gatunku
- można go stosować równocześnie z innymi lekami i preparatami
- wygoda stosowania

Zastosowanie:
Adaptil może być bezpiecznie stosowany w problemach behawioralnych objawiających się niepokojem, takich jak:
- fobia dźwiękowa (drżenie, ślinienie się, wycie, ukrywanie się, chęć ucieczki)
- lęk separacyjny (wycie, niszczenie przedmiotów, brudzenie w domu)
- lęk lokomocyjny (ślinienie się, wymioty, drżenie, dyszenie, niepokój)
- problemy z adaptacją w nowym domu
- wizyta u weterynarza, groomera
- stres adaptacyjny u szczeniąt

Instrukcja użycia:
Dyfuzor należy włączyć w pomieszczeniu gdzie pies przebywa najczęściej. Obszar działania dyfuzora wynosi 50-70 m2 . Jeden flakon wystarza na około 4 tygodni i przez cały ten czas powinien być on włączony!

W przypadku fobii dźwiękowej należy włączyć dyfuzor na 2 tygodnie wcześniej przed spodziewanych wydarzeniem (np. przed Sylwestrem). Im dłużej pies jest poddawany działaniu feromonów przed rozpoczęciem wybuchów fajerwerków, tym lepiej będzie przygotowany do poradzenia sobie z tą sytuacją. Dodatkowo można przed samym wydarzeniem spryskać posłanie psa Adaptil Spray. Pozostaw włączony dyfuzor jeszcze przez tydzień po stresującym wydarzeniu.

Jeśli obawiamy się problemów z adaptacją dorosłego psa lub szczeniaka w nowym domu, na 2-3 dni przed jego przybyciem należy podłączyć dyfuzor Adaptil. Najlepiej umieścić go w pobliżu miejsca, gdzie pies będzie spał, stosować do czasu, kiedy pies przyzwyczai się do nowego środowiska.

Podczas transportu psa, który wykazuje niepokój w trakcie jazdy samochodem najlepiej stosować Adaptil Spray. Na 15 minut przed wprowadzeniem psa do pojazdu należy rozpylić Adaptil (8-10 naciśnięć pompki) na posłaniu psa. Ponawiać aplikację co 2-3 godziny w czasie przerw w podróży.

12.2018r.
Wszystkie przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy bez możliwości ich uszkodzenia, mimo wszystko przesyłka może zostać uszkodzona podczas transportu. Zawsze sprawdzaj przesyłkę przy dostawcy, w razie jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki spisz protokół. Protokół jest potrzebny do ewentualnej reklamacji.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Konin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
3,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
3,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
15 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

15 miesięcy
Dodatkowe informacje


Towary sprzedawane w naszym sklepie EXPRESS KARMA są nowe i objęte gwarancją producenta lub importera a czas trwania gwarancji jest uzaleĹĽniony od rodzaju sprzętu oraz producenta.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

ANIMAL MARIA MACIASZEK
Domańskiej 7
62-500 Konin
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą z dn 30 maja 2014roku "O prawach konsumenta"klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od zakupu.

  • Zwrotu takiego dokonać można bez względu na sposób zapłaty za zwracane zamówienie.Jest to możliwe tylko wtedy gdy towar wróci na adres: Domańskiej 7 62-500 Konin.
  • Zwracany towar będzie przyjęty wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, nienaruszonym oraz dowodem sprzedaży i stosownym oświadczeniem. Koszt takiego zwrotu w całości ponosi klient.
  • Oświadczenie od odstąpienia od umowy może zostać złożone przez Konsumenta na formularzu , ale można tez złożyć w inny sposób.
  • Towar powinien zostać zwrócony nie później niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
  • Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni przelewem bankowym na konto podane przez klienta.

Produkty oferowane w naszym sklepie objete są gwarancją ich producenta. W przypadku ewentualnej reklamacji Klient powinien przesłać oświadczenie zawierające przyczynę reklamacji , zdjęcia oraz dane kontaktowe. Oświadczenie takie może zostać wysłane na adres ul.Domańskiej 7 62-500 Konin.

Czas rozpatrzenia reklamcji to 14 dni. Jeśli konieczne bedzie przekazanie reklamowanego produktu do dystrybutora lub producenta, okres reklamcji może się wydłużyć. Jeśli będzie taka sytuacja, Klient zostanie poinformowany. 

Klient ma obowiązek sprawdzić zawartość dostarczonej przesyłki w celu upewnienia się czy jest zgodna z zamówieniem oraz czy dostarczony produkt nie zawiera uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. Reklamacje dotyczące zgodniości przesyłki z zamówieniem lub uszkodzeń mechanicznych dostarczonego towaru powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w razie ich podniesienia przez Klienta przy odbiorze towaru od kuriera i na podstawie sporządzonego przy tej okoliczności protokołu niezgodności. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Animal Maria Maciaszek
Domańskiej 7
62-500 Konin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zasady zwrotu produktu

 Towar zakupiony w naszej firmie można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. 

W celu dokonania zwrotu Kupujący zobowiązany jest należycie zabezpieczyc towar oraz dostarczyć na własny koszt ( prosimy o dołożenie oryginału oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz kopii dowodu zakupu lub innego dokumentu wskazującego na nbycie Towaru przez Kupującego na powyższy adres.

O sprzedającym
ExpressKarma
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

45

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0