Adapter zasilania wt E - gn A/B/C/G/I/J/L/N biały (6922432168)

zakończona
9,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczkomaty 24/7 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.05 [kg]

opis

Adapter wtyku zasilania wtyk E - gniazdo A/B/C/G/I/J/L/N 250V-10A biały
nr katalogowy: 52092
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
Opis przedmiotu
W instalacjach sieci elektrycznych w różnych krajach stosuje się różne napięcia i różne typy złącz. Międzynarodowa Komisja Elektrotechniczna (IEC) definiuje literowo od A do N 14 typów złącz stosowanych w różnych krajach.
Oferowany adapter umożliwia dopasowanie wtyków standardu A, B, C, G, I, J, L oraz N do gniazda typu E stosowanego w Polsce. Dzięki temu sprzęty przywiezione do Polski z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Szwajcarii, Włoch itp. można podłączyć do gniazda 230V stosowanego w Polsce. Typy złącz pasujące do adaptera prezentuje rysunek poniżej (kliknij na obrazek aby powiększyć):
Adapter zapewnia obciążalność 250V/10A, posiada złącze uziemienia zaś jego konstrukcja - kształt oraz blokady wewnętrzne - uniemożliwia nieprawidłowe włożenie jakiegokolwiek z podłączanych wtyków i zapobiega porażeniom prądem.

Uwaga! Należy pamiętać, że w niektórych krajach (np. USA, Kanada, Brazylia) napięcie w sieci elektrycznej wynosi 110-120V. Podłączając sprzęty przywiezione z takich krajów należy sprawdzić, czy pracują one również pod napięciem 230V obowiązującym w Polsce (często małe sprzęty RTV działają na obu napięciach). W przypadku, gdy jedynym napięciem pracy sprzętu jest 110-120V do podłączenia do Polskiej sieci elektrycznej zamiast adaptera wymagany jest transformator dopasowujący 110V:230V
Uwagi dodatkowe
Uwaga1! W ofercie posiadamy różne kable, przyłącza i przedłużacze zasilające (z końcówkami UNISCHUKO, C5, C7, C13, C14, C19, C20) dostępne na naszych aukcjach tutaj a także listwy zasilające w wersjach podłogowych sprzedawane tutaj oraz mocowane w systemach RACK19" i RACK10" dostępne na naszym innym koncie Stratos_wh tutaj .

Uwaga2! Na naszych aukcjach oferujemy także zasilacze i ładowarki do różnych zastosowań (sieciowe, samochodowe, USB, PoE, laboratoryjne itp.) dostępne tutaj , kable zasilające USB (do ładowarek i zasilaczy USB) dostępne tutaj , kable i przedłużacze zasilające 230V (do sprzętu AV, komputerowe, serwerowe itp.) do kupienia tutaj , wtyki, gniazda, złącza i adaptery zasilające dostępne tutaj oraz testery zasilania, power banki i inne akcesoria zasilające sprzedawane tutaj .
Dane techniczne
Złącza: wtyk 230V typ E (męski), gniazda typu A/B/C/G/I/J/L/N (żeńskie)
Obciążalność: 250V/10A
Kolor: biały
Wymiary (szerokość/wysokość/­głębokość bez bolców): 55/55/28mm
Masa: ok. 42g
Informacje dodatkowe dla Kupujących
Oferowany przez nas produkt jest towarem nowym, nieużywanym, zapakowanym fabrycznie. Oferowany przedmiot tak jak wszystkie sprzedawane przez nas artykuły jest towarem aktualnie dostępnym w naszym magazynie co umożliwia natychmiastową wysyłkę. Wraz z zakupionym towarem otrzymujecie Państwo dokument sprzedaży w postaci paragonu fiskalnego (domyślnie) lub faktury VAT (na życzenie).

Kupując większą ilość przedmiotów (na jednej lub większej ilości aukcji) koszt wysyłki opłacacie Państwo tylko jeden raz. Koszt ten jest wyszczególniony jako oddzielna pozycja na dokumencie sprzedaży (paragonie fiskalnym lub fakturze VAT).

Z danymi rejestrowymi firmy, adresem siedziby, godzinami otwarcia, terminami urlopów, szczegółowym regulaminem sklepu oraz prawami kupujących i obowiązkami sprzedawcy mogą się Państwo zapoznać w zakładce "Informacje od sprzedającego".

Prosimy we wszelkiej korespondencji (dotyczy to zarówno e-maili jak i poleceń przelewu) o podawanie swojego nicku (pseudonimu ) z Allegro. Nick Allegro jest jedynym jednoznacznym wyróżnikiem kupującego i nie podanie go może znacznie wydłużyć czas wysyłki.
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Firma czynna: godziny otwarcia, godziny pracy w okresach przed- i po-świątecznych oraz terminy urlopów podajemy w zakładce "Informacje od sprzedającego"
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
10,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1000
przybliżony czas realizacji:
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1000
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
19,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1000
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Punkty odbioru

Stratos
Kasprowicza 107
01-823 Warszawa
email: allegro@stratos.pl
tel.: 228348830

 • Poniedziałek - Piątek 09:30 - 17:00
 • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność kartą i gotówką
Poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

Stratos Jarosław Wasilewski
Kasprowicza 107
01-823 Warszawa
Dodatkowe informacje

 • W przypadku gdy dokonujecie Państwo zakupów w naszej firmie w celach związanych z działalnością gospodarczą (dokumentowane fakturą VAT wystawioną dla firmy), na zakupione towary udzielamy rękojmi na okres 1 roku od daty zakupu (zgodnie z kodeksem cywilnym art. 556-581 ustawy z dnia 23.04.1964r). 
 • W przypadku gdy dokonujecie Państwo zakupów w naszej firmie jako osoba fizyczna, korzystającą ze naszego sklepu internetowego w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową to podlegacie Państwo dodatkowej ochronie Konsumenckiej i przysługują Wam szczególne prawa z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne towaru przez okres 2 lat. Tak więc macie Państwo prawo w terminie 2 lat zareklamować niezgodność towaru z umową oraz wady, które istniały w chwili zakupu towaru lub wynikły z przyczyny tkwiącej w produkcie. Jeżeli sprzedany produkt ma istotną wadę - a my nie możemy niezwłocznie wady usunąć (przez naprawę lub wymianę wadliwego przedmiotu lub jego części) - możecie Państwo żądać od nas naprawy, wymiany, obniżenia ceny, lub zwrotu zapłaty. 
 • Aby złożyć reklamację, musicie Państwo poinformować nas o tym wysyłając do nas pismo e-mailowo na adres reklamacje@stratos.pl lub listem poleconym na adres naszej siedziby. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza reklamacyjnego dostępnego pod adresem http://www.stratos.pl/protokol/protokol_reklamacji.pdf lub sformułować pismo samodzielnie pamiętając o przesłaniu informacji o zwracanym towarze, rodzaju i dacie wystąpienia niezgodności/wady, swoich danych, nicku Allegro oraz sposobie, w jaki mamy usuąć reklamowaną wadę. 
 • Mamy 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, o jej uznaniu lub odrzuceniu zostaniecie Państwo poinformowani pocztą elektroniczną. W przypadku braku odpowiedzi w wyznaczonym terminie reklamacja automatycznie zostaje uznana. W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie w możlwie jak najszybszym terminie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe - zwrócona zostanie Państwu równowartość ceny towaru lub zaoferujemy inne, dostępne towary do wyboru.
 • Reklamowany towar należy przesłać na adres naszej siedziby na własny koszt paczką pocztową ekonomiczną nieubezpieczoną, (w przypadku uznania reklamacji zwracamy koszt takiej przesyłki lub odbieramy reklamowany towar od Państwa we własnym zakresie).

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Stratos Jarosław Wasilewski
Kasprowicza 107
01-823 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 • Prawo do odstąpienia od umowy dotyczy wyłącznie Konsumentów czyli osób które dokonały zakupów w naszej firmie jako osoba fizyczna, w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową. 
 • Mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna towaru w terminie 14 dni (od momentu otrzymania przesyłki) bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 
 • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji wysyłając do nas oświadczenie e-mailowo na adres zwroty@stratos.pl lub listownie na adres siedziby naszej firmy. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego pod adresem http://www.stratos.pl/protokol/protokol_zwrotu_towaru.pdf lub sformułować oświadczenie samodzielnie pamiętając o przesłaniu informacji o dacie zakupu, zwracanym towarze, swoich danych, nicku Allegro oraz sposobie, w jaki mamy Państwu zwrócić płatnosci. 
 • Po przesłaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy mają Państwo 14 dni na odesłanie zakupionego towaru. Zwracany towar prosimy odesłać lub dostarczyć do naszej siedziby. W przesyłce oprócz zwracanego towaru powininno się znaleźć oświadczenie o odstąpieniu od umowy (jeśli nie przesłano go wcześniej elektronicznie) oraz paragon fiskalny potrzebny nam z powodów księgowych. 
 • W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty wysyłki w wysokości najtańszej przez nas oferowanej (czyli 10zł). Koszt odesłania towaru ponosicie Państwo i nie podlega on zwrotowi. Zwrotu płatności dokonamy w najdogodniejszy dla Państwa sposób, tak aby nie musieli Państwo z tego tytułu ponosić dodatkowych kosztów. 
 • Zwrotu należności dokonamy niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego towaru nie później jednak niż 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 •  Uwaga! Mamy prawo obciążyć Państwa kosztami zmniejszenia wartości zwracanego towaru, jeśli ślady zużycia wskazują na korzystanie z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.