ADAPTER DO DAMKI DO UCHWYTÓW ROWEROWYCH RAMA DAMKA (6912095026)

zakończona
59,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost gratis
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • lokalizacja: Rzeszów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent: Peruzzo
  • liczba rowerów: 1
kontakt

Rzeszów, Al. Piłsudskiego 6
Tel. 1: 793 985 447
Tel. 2: 791 339 447
biuro@transsport.pl

pn.-pt.: 9.00-17.00
sob.: 9.00-13.00

wpłaty

54 1950 0001 2006 0160 8438 0002

wysyłka


Zakupy u Ciebie już na drugi dzień!

Szczegóły i regulamin
na stronie "O mnie"


NA TEJ AUKCJI MOŻESZ ZAKUPIĆ ADAPTER DO ROWERÓW

Z NIETYPOWĄ RAMĄ TYPU DAMKA LUB RAMĄ "Y".


UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE PASUJĄCE DO WIĘKSZOŚCI ROWERÓW.ADAPTER JEST BEZPIECZNIE MONTOWANY ZA KIEROWNICE

I SIODEŁKO SPECJALNYMI ŚRUBAMI.


DŁUGOŚĆ ADAPTERA JEST REGULOWANA(450-750 mm), BY DOSTOSOWAĆ

GO DO RÓŻNYCH MODELI ROWERÓW.
PARAGON, FV NA ŻYCZENIE.
GWARANCJA
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

NEXTEP
Rudna Wielka 12A
36-054 Rudna Wielka
NIP: 813-271-15-64
REGON: 180261809
www.transsport.pl

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
NEXTEP
Rudna Wielka 12A
36-054 Rudna Wielka
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@transsport.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres biuro@transsport.pl lub (tradycyjną pocztą): Zaczernie 981, 36-062 Zaczernie, Podkarpacie, Polska Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Zaczernie 981, 36-062 Zaczernie, Podkarpacie, Polska Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Procedura reklamacyjna: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@transsport.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towary bez wad z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Rzeszowie.