Adapter do czujnika ruchu ADP-5481 (6910590925)

zakończona
5,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Inteldom

Specjalizujemy się w syste-mach sterowania nowoczes-nym oświetleniem wnętrz: LED, światłowody, elementy elektroluminescencyj­ne. Jesteśmy producentem lis-tew, lamp i modułów LED do zastosowań indywidualnych i przemysłowych.
Montujemy układy sterowa-nia typu "inteligentny dom" zbudowane ze współpracu-jących ze sobą modułów na zasadzie rozproszonej inte-ligencji bez jednostki cen-tralnej.

Kontakt

mail: inteldom@bagram.pl
tel.: 698 577 588

Płatności

Sposobem zapłaty jest wy-łącznie przelew na konto w czasie do 7 dni od wylicy-towania towaru. Zalecamy bezpośredni przelew na nasze konto z pominięciem PayU. W przypadku płat-ności przez PayU pieniądze docierają do nas z 1-2 ty-godniowym opóźnieniem! Numer konta zostanie po-dany w mailu po wylicyto-waniu przedmiotu. W tytule wpłaty prosimy podać swój login z Allegro oraz numer aukcji.
Nie wysyłamy towaru za pobraniem! Tylko przelew na konto. Brak możliwości odbioru osobistego.

Koszt przesyłki

Przesyłka zwykła - 6 zł
PRIORYTET - 12 zł

Przy zakupie kilku przed-miotów na naszych auk-cjach koszt wysyłki jest równy najwyższemu kosz-towi wysyłki spośród wybra-nych przedmiotów.

Reklamacje

Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką. Przechodzą 24-godzinny reżim pracy w skrajnym dopuszczalnym obciążeniu. Ze względu na łatwość uszkodzenia diod LED przez podłączenie nie-właściwego zasilania lub jego odwrotnej polaryzacji, będziemy uwzględniać tylko wady produktu zawinione przez nas.
Adapter ADP-5481

Adapter do czujnika ruchu ADP-5481 zmiana polaryzacji sygnału

Adapter do czujnika ruchu CRN-5481 to mały element elektroniczny, który należy włączyć między czujnik ruchu a sterownik. Zmienia sygnał logiczny z wyjścia czujnika na ujemny tak, aby czujnik mógł współpracować ze sterownikami Inteldom, a w szczególności ze sterownikami oświetlenia schodów STX-1792, STX-1793, STX-1795 i STX-1796.

Montaż adaptera

Czujnik posiada trzypinowy wtyk opisany na płytce drukowanej symbolami: GND, OUT, 5V (lub 12V). Takie same oznaczenia znajdują się na gnieździe adaptera. Ułatwia to właściwe nałożenie adaptera na szpilki czujnika. Kolejne zdjęcie pokazuje właściwy sposób nałożenia adaptera na wyjście czujnika — napisy na adapterze powinny znajdować się na zewnątrz czujnika i być zgodne z opisem wtyku na płytce czujnika.
Drugi koniec adaptera to znowu trzy szpilki, do których należy zamocować trzy przewody biegnące do samego sterownika. Aby ułatwić tę operację, do każdego adaptera dołączono trzypolowe gniazdko, do którego należy przylutować przewody i potem nałożyć je na szpilki adaptera tak, jak to pokazano na sąsiednim zdjęciu. Zaleca się użycie barwnych przewodów o możliwie małym przekroju np. wiązki przewodu telefonicznego. Prosimy pamiętać, że każda pomyłka w podłączeniu przewodów, zwłaszcza zasilających może doprowadzić do uszkodzenia czujnika lub sterownika.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 50102055581111117161300001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje