ada-meble stół 90x170/250+10 krzeseł OKAZJA TANIO (6483977770)

zakończona
2 549,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 110,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 120,00 zł
Zakupy powyżej 4 300 zł
  • lokalizacja: RYCHTAL
  • czas wysyłki: do 21 dni
  • stan: nowy
  • liczba krzeseł w zestawie : więcej

NOWOCZESNY ZESTAW

WLORA 1

Stół S-18 OKLEINA


90x170 cm rozkładany do 250 cm

oraz

10 krzeseł K-60


2 549 zł


Stół S-18

wymiary: 90x170 cm
wymiary po rozłożeniu: 90x250 cm
wysokość: 77 cm
blat: prostokąt z płyty MDF pokryty okleiną naturalną
podstawa: lite drewno bukowe
wkładka: 2 x 40 cm
prowadnice: łożyskowe

Krzesło K-60

wysokość: 105 cm
szerokość siedziska: 46 cm
wysokość siedziska: 45 cm
głębokość siedziska: 43 cm
wykonanie: lite drewno bukowe
MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA WYBARWIENIA DREWNA ORAZ OBICIA KRZESEŁ

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u ada-meble za co najmniej 4 300 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 33102022410000200200235499
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 110,00 zł
kolejna sztuka: 110,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 120,00 zł
kolejna sztuka: 120,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 21 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący będący konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży Towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania Towaru poprzez mailowe poinformowanie Usługodawcy o chęci zwrotu towaru. Towar powinien być zwrócony wraz z dowodem jego zakupu. Zwrócony Towar powinien być w stanie nie noszącym śladów użytkowania, w tym powinien być kompletny. Towar zwracany zgodnie z ust. 9 jest odbierany od Kupującego na jego koszt;Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Kupujący wskazuje jednocześnie nr konta bankowego na jaki na zostać zwrócona cena za zakupiony Towar.

reklamacje

Wady Towaru i reklamacje W razie stwierdzenia wad fizycznych Towaru kupujący powinien możliwie najszybciej skontaktować się i dokonać zgłoszenia reklamacji w formie pisemnej najlepiej pocztą elektroniczną na adres biuro@ada-meble.pl Dokonując reklamacji, o której mowa w ust. 1, Kupujący przesyła także oświadczenie zawierające informacje o reklamacji, przede wszystkim opis niezgodności oraz załączając zdjęcia obrazujące ewentualne uszkodzenia . Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania reklamowanego Towaru przez Usługodawcę. Postanowienia w/w nie uchybiają jakimkolwiek uprawnieniom Kupujących będących konsumentami z tytułu niezgodności towaru z umową przewidzianych odrębnymi przepisami.

pozostałe informacje

DOSTAWA Dostarczamy zakupiony towar własnymi samochodami firmowymi, Tylko w wyjątkowych przypadkach decydujemy się na wysyłkę kurierem DHL Proszę zwrócić uwagę na fakt że transport jest zawsze wiązany. Dostawa odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 do 23.00. Zawsze jednak uzgadniamy godzinę dostawy telefonicznie w przeddzień transportu. Istnieje również możliwość aby kierowca potwierdził przyjazd godzinę przed przyjazdem. Koszt transportu obejmuje dostarczenie mebli pod dom lub blok - kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli (mogą jednak służyć Państwu pomocą)Prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas wnoszenia mebli ponieważ wtedy są najczęściej uszkadzane. Późniejsze naprawy są bardzo trudne i najczęściej niemożliwe do wykonania u Państwa u domu. Powyższe uszkodzenia nie podlegają reklamacji, przez co naprawa bądź wymiana oraz transport będzie odpłatny.Kierowcy(kurierzy) mają obowiązek wnoszenia przesyłek o wadze nieprzekraczającej 31,5 kg. Zgodnie z prawem przewozowym i przepisami BPH, nie mają obowiązku wniesienia cięższych paczek. W takim przypadku zakres obowiązku ogranicza się do rozładowania przywiezionej przesyłki, bez wniesienia.Więc gdy zakupili Państwo stół lub zestaw mebli bardzo proszę o pomoc przy wnoszeniu co najmniej jednej osoby. PŁATNOŚCI Zapłata ceny za Towar lub Towary wraz z ewentualnymi kosztami ich przesyłki może być dokonana: jako przedpłata w formie przelewu lub przekazu na rachunek bankowy Usługodawcy w banku PKO BP O/Kępno numer 33 1020 2241 0000 2002 0023 5499; jako przedpłata poprzez przekazanie środków pieniężnych za pomocą usługi PayU w allegro.pl; przy odbiorze wysyłanego Towaru za pobraniem; gotówką przy odbiorze osobistym Towaru.