ABBA The visitors GER 1PRESS (6853497593)

zakończona
3,36 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka48 12,00 zł
  • Paczka24 13,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
  • lokalizacja: Poznań, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rozmiar płyty: 12 cali

Zapraszam do zakupu płyt winylowych z mojej kolekcji. Polecam bo warto - wszystkie moje płyty to oryginały (na rynku jest niestety sporo pirackich kopii); wydane w epoce winyla (czyli do ok. 1991); brzmiące zazwyczaj znacznie lepiej niż dzisiejsze wątpliwe, cyfrowe, często rozczarowujące w odsłuchu reedycje na wszelkich "180 gramach", "mjuzik on winylach" i innych kolorowych wynalazkach.

Proszę o wpłatę za wszystkie aukcje do 24.06 (najlepiej PayU). Latem polecam wybrane tytuły w opcji "kup teraz", a na kolejne licytacje od 10zł zapraszam we wrześniu.

Stan BDB Okładka BDB pierwsze wydanie GER

Matryce/Mastering: S1 S2 CUTTING POOM SWEDEN

Uwagi dodatkowe: komfortowy odsłuch bez nadmiernych zakłóceń

Nr katalogowy, wytwórnia i rok wydania: patrz zdjęcia - label.

Dokładny opis systemu oceniania płyt winylowych w zakładce "Informacje od sprzedającego" - proszę się z nim zapoznać.

Zdjęcia przedstawiają przedmiot licytacji - w tym ewentualne dodatki (koperty, wkładki ze zdjęciami, plakaty, booklety, typ okładki itp.)

Płyty do jednej paczki można zbierać do ok. 3-4 tygodni od pierwszego zakupu.

Dlaczego warto u mnie kupować:

- wszystkie sprzedawane płyty są myte, dokładnie sprawdzane i gotowe do odsłuchu,

- wszystkie płyty oceniane są nie tylko wizualnie ale także w odsłuchu na gramofonie (to przecież najważniejszy aspekt winyla - jakość odsłuchu)

- gwarantuję rzetelną ocenę winyli, płyty grają tak jak deklaruję w ocenie/komentarzu - nie sprzedaję zabrudzonych płyt jako "domniemany" EX czy też zmatowionych krążków jako BDB bo prawdziwy BDB to bardzo sensowna ocena, a dla starych i wartościowych płyt to praktycznie najwyższa ocena w jakiej można je kupić,

- do wysyłki płyty pakuję w specjalne kartony, których narożniki wzmacniam taśmą.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,70 zł
maksymalnie w paczce: 30
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,70 zł
maksymalnie w paczce: 30
Paczka24 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
CENNIK WYSYŁEK: Ze względu na wagę, płyty podwójne proszę liczyć do wysyłki jako dwie płyty.
Proszę raczej wybierać "Inny koszt dostawy" i wpisywać odpowiednią kwotę ręcznie, gdyż automat Allegro nie oblicza kwoty za przesyłkę dokładnie.

Paczka ekonomiczna: 1-3 płyty 14zł, 4-6 płyt 16zł, 7-30 płyt 18zł.
Paczka priorytetowa: 1-3 płyty 15zł, 4-6 płyt 17zł, 7-30 płyt 19zł.
Paczka48: 1 płyta 12zł
Paczka24: 1 płyta 13,50zł
użytkownik
cena
K...0
3,36 zł środa 21 czerwca, 21:49:35
C...8
2,86 zł środa 21 czerwca, 21:54:43
p...1
1,00 zł czwartek 15 czerwca, 00:34:26

pozostałe informacje

Witajcie na moich aukcjach! 

Muzyka, zwłaszcza na winylu, to moje hobby. Od czasu do czasu sprzedaję płyty, których nie słucham, podwójne egzemplarze itp. - wszystko ze swojej kolekcji, przez lata uzbierało się tego trochę. 

Poniżej znajdziecie skalę ocen - płyty oceniam na podstawie odsłuchu i wyglądu - staram się to robić rzetelnie i dokładnie. Gdyby jednak wystąpił jakiś problem - napisz do mnie, postaramy się znaleźć rozwiązanie. 

Kupując u mnie jako gratis otrzymujecie mycie płyt, gdyż wszystkie sprzedawane płyty są myte i gotowe do odsłuchu (mycie zdecydowanie poprawia jakość odtwarzania). Płyty grają tak jak deklaruję w ocenie - nie sprzedaję zabrudzonych płyt jako "domniemany" EX czy też zmatowionych krążków jako BDB bo prawdziwy BDB to bardzo sensowna ocena, a dla starych i wartościowych wydań BDB to praktycznie najwyższa ocena w jakiej można je kupić. 

Do wysyłki płyty starannie pakuję w specjalne kartony. Przy 1-2 płytach dodaje usztywnienie tak, żeby całość była bezpieczna ale proszę pamiętać też o sprawdzeniu stanu opakowania przy odbiorze. 

WYSYŁKA: Ze względu na wagę, płyty podwójne proszę liczyć do wysyłki jako dwie płyty! Przy większych lub bardziej wartościowych zakupach zdecydowanie zalecam wysyłkę paczką z ubezpieczeniem. Decyzja należy do Kupującego. 

W razie pytań proszę o mail - chętnie odpowiem. Życzę udanych licytacji. 


SYSTEM OCEN: System ocen na moich aukcjach jest nieco rozszerzoną wersją znanego i powszechnie stosowanego Record Collector's Grading System. 

MINT/NMINT [Nowa/Jak nowa] Trudny do zdobycia, unikatowy, niemal fabryczny stan. Egzemplarz wybitnie kolekcjonerski. MINT Nowa, zamknięta w fabrycznej folii. NMINT Jak nowa, możliwe że bardzo ostrożnie grana kilka razy. Płyta i okładka bez, lub prawie bez, oznak używania - perfekcyjny stan. 

EX [Doskonały] Stan kolekcjonerski. Rzadko, ostrożnie używana; egzemplarz bardzo estetyczny. Płyta: Zdradza pewne ślady użytkowania ale spadek jakości dźwięku jest delikatny i sporadyczny lub żaden; drobne kopertówki/smużki. Dopisek IDEALNA przy ocenie EX+ oznacza że płyta jest porównywalna z płytami NMINT. Okładka: Odznacza się delikatnym zużyciem, drobne otarcia, pajączki. 

BDB++ [Bardzo dobry ++ // VG++] Nadal duża wartość użytkowa, umiarkowane zużycie; już nie EX ale lepsza niż typowe BDB czyli częsty i istotny przypadek dlatego traktuję to jako osobną ocenę. Płyta: Umiarkowane ślady używania, głównie powierzchowne kopertówki, czasem przypadkowa ryska, nie mające dużego wpływu na odsłuch, zazwyczaj lekki spadek jakości. Okładka: Zazwyczaj umiarkowane otarcia narożników, krawędzi, możliwe niewielkie zagięcia czy delikatny ringwear. 

BDB [Bardzo dobry // VG] Normalne, wielokrotne używanie bez istotnych wad. Płyta: Mimo zauważalnych śladów odtwarzania nie odznacza się znaczącym spadkiem jakości dźwięku i z powodzeniem zadowoli mniej wybrednych słuchaczy (świetna alternatywa dla droższych płyt EX i NM); wyraźne kopertówki, możliwe niewielkie zarysowania. Okładka: Normalne zużycie i otarcia bez znaczących wad; możliwy ringwear, czasem lekkie zagięcia lub naderwania. 

DB [Dobry // GOOD] Intensywnie, mniej ostrożnie używana ale spokojnie da się posłuchać. Płyta: Była tak często odtwarzana, że jakość dźwięku jest wyraźnie niższa; sporo śladów/otarć, zazwyczaj średnie lub większe zadrapania/rysy, z zasady nie przeskakuje ale przy niektórych egz. wyjątkowo może zdarzyć się jakiś mały przeskok. Okładka: Znaczne przetarcia, większe zagniecenia, możliwe naddarcia, blaknięcie kolorów. 

DST [Dostateczny // FAIR] Jeszcze zagra. Płyta: Nadaje się jeszcze do odtwarzania, ale nie dbano o nią należycie, więc mogą pojawić się głośne trzaski, może przeskakiwać; ciągłe i głośne smażenie, liczne rysy w tym i głębsze. Okładka: Poważne zużycie i wady, naddarta, poplamiona lub/i zamazana. 

KIEPSKI I ZŁY [POOR oraz BAD] Dla mnie wartość użytkowa jest taka sama (zerowa), dlatego w tym przypadku dwie najgorsze oceny zostały ujęte w jednej kategorii. Ekstremalne zużycie. Płyta: Nie będzie dobrze grała z powodu licznych rys, ekstremalnych zadrapań itp. lub nie nadaje się w ogóle do odtwarzania, może nawet być połamana. Okładka: Bardzo zniszczona lub częściowy jej brak.