A.B.Promo Wielofunkcyjny scyzoryk GRAWER 50 szt (6541285156)

zakończona
560,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • lokalizacja: Płońsk
  • czas wysyłki: do 5 dni
  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]

Przedmiotem aukcji jest:

50 szt. Wielofunkcyjnych Scyzoryków metalowych z grawerem logo !!!

Cena zawiera jednostronny grawer laserowy logo

ABR17524

Doskonały scyzoryk.

Wykonany ze stali nierdzewnej.

Pakowany w poliestrowe etui.

Logo naniesiemy na scyzoryk techniką grawerki laserowej.

Materiał : stal nierdzewna

Wymiary: 90x23x20 mm

Wielkość graweru: do 10 cm2

Technika znakowania: grawer laserowy

Cena brutto - za komplet 50 szt. z grawerem logo

Cena zawiera jednostronny grawer laserowy logo

OFERUJEMY:

Pomoc w wykonaniu projektu, indywidualne doradztwo.

Jeśli posiadasz gotowe logo prosimy o dostarczenie projektu wzoru w krzywych w Corelu, w przypadku trudności z wykonaniem projektu prosimy o kontakt - oferujemy bezpłatną pomoc w wykonaniu projektu.

Prosimy tylko o przesłanie elementów (plików) graficznych, które mają się znaleźć na produkcie.

Przed znakowaniem wyślemy do Państwa wizualizację produktu i dopiero po jej akceptacji i zadowoleniu klienta przystępujemy do znakowania.

Kontakt

biuro@reklamowegadze­ty.com

abpromo.media@gmail.­com

tel. 602 211 647

Koszty wysyłki

DPD - 20,00 zł

Dane do wpłaty

BANK MILLENIUM:

08 1160 2202 0000 0001 4158 7777

Oferujemy:

Szybkie terminy realizacji.

Możliwość naniesienia logo Twojej firmy!!!

Zapraszamy na inne nasze Aukcje!!!

Szeroki wybór gadżetów reklamowych.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 6 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • +48602211647
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
A.B. Promo Bartłomiej Skotak
ul. Kopernika 24
09-100 Płońsk
Polska
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: abpromo.media@gmail.comKupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.Przesyłkę należy nadać na adres A.B. Promo Bartłomiej Skotak, ul. Kopernika 24, 09-100 Płońsk Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego]Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] .Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]Login Allegro: [login kupującego]Adres: [adres kupującego]Data: [data odstąpienia od umowy]Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów min: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

pozostałe informacje

W przypadku wątpliwości czy posiadany logotyp spełnia wymogi techniczne realizacji,lub w przypadku konieczności ekspresowego terminu realizacji- koniecznie prosimy o uprzedni kontakt mailowy!!! Kontakt w sprawie wizualizacji,nakładów, wycen znakowania: abpromo.media@gmail.combiuro@reklamowegadzety.com Tel. 602 211 647 Posiadamy bardzo szeroki wybór gadżetów reklamowych.Oferujemy ich znakowanie przy użyciu najwyższej jakości urządzeń!!! Realizacja zlecenia TYLKO: po AKCEPTACJI PROJEKTU oraz potwierdzeniu wpłaty przez PayU lub na podstawie faktury proforma!!!Wysyłka towaru głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD!!!