Filament Fiberlogy HD PLA (6906808790)

9 dni do końca
cena kup teraz
125,00 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
 • lokalizacja: WARSZAWA
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

F.H.U. Fis-Komp
01-141 Warszawa
Ul. Wolska 84/86

Telefony kontaktowe:
- 577 167 100
- 504 202 745
- 22 63 21 493

m.wiecierzewski@fisk­omp.pl


Za zamówione przedmioty możesz zapłacić przelewem
lub dopiero przy odbiorze!

Przesyłka zawsze gratis!

Filament Fiberlogy PLA HD

125,00

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie informacji mailem lub kontakt telefoniczny w celu ustalenia koloru filamentu.

W naszym HD PLA wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej modyfikacji PLA uzyskaliśmy filament nieporównywalny do innych rodzajów PLA dostępnych na rynku. HD PLA fiberlogy charakteryzuje się niespotykaną tolerancją wymiarową na poziomie +/- 0,02 mm oraz dużą łatwością drukowania. Pełnię potencjału HD PLA uzyskujemy jednak dopiero po wygrzaniu wydruku. Proces ten najprościej przeprowadzić przy użyciu piekarnika wkładając gotowy wydruk wraz z supportem, na płaskiej powierzchni, do zimnej komory i podgrzewając stopniowo do temperatury 80°C. Po 10-15 minutach, nie dotykając go, wydruk należy wyciągnąć i pozostawić do ostygnięcia. Tak przeprowadzone wygrzewanie powoduje zmianę właściwości gotowego wydruku, nadając mu wytrzymałość mechaniczną zbliżoną do ABS przy jednoczesnym wzroście stabilności temperaturowej nawet do 140°C. Bez drażniącego zapachu i wszystkich niedogodności towarzyszących wydrukom z ABS, wreszcie możesz cieszyć się ekologicznymi i wytrzymałymi wydrukami z filamentu HD PLA fiberlogy. Filamenty produkowane przez fiberlogy charakteryzują się przede wszystkim powtarzalnością średnicy: 1,75mm na całej długości z tolerancją do 0,02mm. Istotne jest, aby zrozumieć, że podczas drukowania przy użyciu dowolnego rodzaju drukarki FDM oprogramowanie sterujące wylicza objętość wytłaczania w oparciu o średnicę filamentu, średnicę dyszy i prędkości wytłaczania. W sytuacji, w której filament ma niejednolitą średnicę na całej długości, oprogramowanie drukarki nie ma możliwości dostosować się, żeby skompensować zmianę. Efektem jest nieprecyzyjny wydruk. To częsta bolączka użytkowników drukarek 3D – dlatego nasze produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości, aby maksymalnie wyeliminować takie przypadki. Do produkcji filamentu wykorzystujemy zarówno wysokiej klasy maszyny, jak i najwyższej jakości surowiec. Powtarzalność i precyzja produkcji jest dla nas szalenia ważna – ponieważ bezpośrednio przekłada się to na produkt końcowy. Każda szpula pakowana jest próżniowo z wkładem pochłaniającym wilgoć, a następnie umieszczana w pudełku. Te działania mają na celu maksymalną ochronę filamentu przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu.

Zastosowanie

 • Modele koncepcyjne
 • Gadżety i figurki
 • Modele wystawowe
 • Modele o umiarkowanym zastosowaniu funkcjonalnym.

Fiberlogy HD-PLA

Typ Szpula, Średnica materiału 1,75 mm.
Pasuje do Wielu producentów. Bardzo dobra współpraca z 3D Kreator Motion.
Technologia LPD
Materiał podporowy Usuwany mechanicznie. Drukowany z tego samego materiału co model.
Wymagania sprzętowe Nie
Powierzchnia Matowa
Twardość Średnia
Elastyczność Średnia
Udarność Średnia
Rozciągliwość Niska
Kurczliwość Niska.
Obróbka mechaniczna Tak
Obróbka chemiczna Tak
Odporny na -
Waga 800 g.
Dostępne kolory White, Gray, Graphite, Black, Light Green, Green, Blue, Navy Blue, Yellow, Orange, Red, Burgundy, Beige, Brown, Pink, Purple
Duża ilość dostępnych kolorów. Bardzo niski skurcz materiału. Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.
Materiał objęty gwarancją. Każda szpula zapakowana hermetycznie i w oddzielne kartonowe pudełko. Produkt najwyższej jakości.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 32105010121000000502454887
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT