-7% Walizka mała twarda 4 kółka WITTCHEN Travel PP (6948200762)

zakończona
398,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List polecony priorytetowy darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Gliwice, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: inny kolor
 • płeć: produkt uniseks
 • cechy dodatkowe: z wysuwanym uchwytem, na czterech kółkach

opis


Walizka mała "kabinówka" 20" Wittchen z kolekcji Travel PP, polipropylen, 4 kółka - kolor błękitny NOWOŚĆ 2014
nr katalogowy produktu:
56-3-711-9
materiał: polipropylen

w ymiary : 36.5 x 55 x 23 cm waga: 2,5 kg
pojemność: 32 l
czas realizacji zamówienia: do 3 dni

gwarancja: 2 lata

TRANSPORT GRATIS!

PRZY PRZEDPŁACIE
Cena regularna: 429 zł
TYLKO U NAS CENA PROMOCYJNA -7% = 398 zł

Mała walizka kabinowa marki Wittchen z kolekcji Travel PP. Wykonana jest z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Posiada 4 kółka oraz zamek TSA.
Szczegóły:
 • komora główna z elastycznymi pasami zabezpieczającymi ubrania przed przemieszczaniem,
 • 3 kieszenie zamykane na suwak, w tym jedna z siatki,
 • 4 kółka ułatwiające manewrowanie,
 • aluminiowa dwustopniowa teleskopowa rączka z blokadą,
 • dwa elastyczne uchwyty do ręki oraz
 • zamek szyfrowy z systemem TSA.


Informacje dodatkowe:

 • materiał: polipropylen
 • podszewka: poliester
 • szerokość (cm): 36.5
 • wysokość (cm): 55
 • głębokość (cm): 23
 • waga (kg): 2.5
 • pojemność (l): 32
 • gwarancja: 2 lata
Travel PP to propozycja na rok 2014 bardzo lekkiego i wytrzymałego bagażu marki Wittchen wykonanego z polipropylenu. Walizki dostępne są w 3 rozmiarach: 20" (kabinówka), 24" i 28" oraz 3 nowych pastelowych kolorach: błękitny, różowy oraz żółty. Walizki posiadają zamki TSA, co stanowi ich ogromna zaletę w podróżach po świecie oraz wyposażone są w 4 kółka.
WITTCHEN to producent między innym szerokiej gamy walizek miękkich i twardych. Walizki miękkie wykonane są z bardzo wytrzymałego poliestru, natomiast walizki twarde oferowane są z materiału ABS oraz policarbonu. Dużą zaletą produktów marki Wittchen jest wysoka jakość wykonania oraz nowoczesna stylistyka, która powoduje to, że walizki cieszą się dużym powodzeniem.

Zapraszamy na inne nasze aukcję, gdzie znajdą państwo również inne produkty z marki Wittchen
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

BAGAZE.sklep.pl - LA PERLA
Szyby Rycerskie 22N
41-909 Bytom
Dodatkowe informacje

Miejsce i sposób składania reklamacji z tytułu niezgodności Towaru z umową Miejsce i sposoby składania reklamacji: 1. Pisemnie na adres: ul. Szyby Rycerskie 22N, 41-909 Bytom 2. Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: allegro@bagaze.sklep.pl Reklamacje z tytułu niezgodności Towaru z umową:Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego wobec Kupującego będącego osobą fizyczną, który nabywa Towar w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Towaru z umową są określone w szczególności ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.).Sprzedający ustosunkuje się do żądania Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Kupującego adres lub w inny podany przez Kupującego sposób. W przypadku Towarów objętych również gwarancją Sprzedający informuje, iż gwarancja na sprzedany Towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności Towaru z umową.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BAGAZE.sklep.pl - LA PERLA
Szyby Rycerskie 22N
41-909 Bytom

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni ze wskazanie wyjątków Kupujący będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać na następujący adres Sprzedającego:ul. Szyby Rycerskie 22N, 41-909 Bytom Zasady dotyczące odstąpienia: 1. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Kupujący jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty. 2. Sprzedający dokona zwrotu na wskazany przez Kupującego numer konta bankowego lub w inny wskazany przez Kupującego sposób. 3. Termin dziesięciodniowy, w którym Kupujący może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu do wykonania prawa odstąpienia od umowy, o którym mowa powyżej; (2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym; (4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (6) dostarczania prasy; (7) usług w zakresie gier hazardowych. Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt. 10 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) przepisów o umowach zawieranych na odległość, w tym prawa odstąpienia od umowy, nie stosuje się do umów sprzedaży z licytacji.

O sprzedającym
bagaze_sklep_pl

Dane firmy

Kontakt

 • 500 606 727
 • 32 750 50 55
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Dane sprzedającego

MARCIN ZAWADZKI prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą FIRMA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA "Re-eL" Marcin Zawadzki (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. Granitowa 18/24, 41-600 Świętochłowice i adres do korespondencji: ul. Szyby Rycerski 22N, 41-909 Bytom) wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 627-211-37-15, REGON 240301230, adres poczty elektronicznej: allegro@bagaze.sklep.pl

Nazwa Konta Sprzedającego: BAGAZE_sklep_pl

Zasady zapłaty ceny

Sprzedający udostępnia Kupującemu do wyboru następujące sposoby płatności, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej:

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedającego.

Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PayU.pl

Informacje dot. rachunku bankowego Sprzedającego:

Bank: BRE BANK SA - mBankNumer rachunku: 46 1140 2004 0000 3902 4140 4740

Koszt  dostawy:

koszt dostawy Towaru jest wskazany w opisie danej Transakcji.

Termin dostawy:

Termin dostawy Towaru do Kupującego wynosi do 14 dni roboczych (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy), chyba że w opisie danej Transakcji podano krótszy termin. Termin ten należy liczyć w następujący sposób:W przypadku wyboru przez Kupującego sposobu płatności przelewem lub płatności elektroniczne - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedającego.W przypadku wyboru przez Kupującego sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Dostępne sposoby dostawy, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej:

Przesyłka pocztowa;

Przesyłka kurierska;

Przesyłka kurierska za pobraniem;

Odbiór osobisty pod adresem: ul. Szyby Rycerski 22N, 41-909 Bytom, w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godzinach 09:00-17:00.

Dostawa  Towaru dostępna jest na terytorium całej Unii Europejskiej