662 662 662 ___ ZŁOTY NUMER___ + DOMENA_www.662.pl (6874645687)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
69 900,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • lokalizacja: Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1.0 [kg]

662 662 662 + domena


Numer jest aktywowany, nieużywany. Przepisanie usługi na podstawie otrzymanej cesji w każdym salonie T-Mobile.

Karta w standardzie SIM / micro SIM / LTE. Z numerem można migrować bezpłatnie do każdej sieci.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

Przed zakupem, proszę o zapoznanie się z zakładką "Informację od Sprzedającego".

NA OFEROWANY TOWAR JEST WYSTAWIANA F.VAT 23%.

ZOBACZ MOJE INNE AUKCJE. • IDEA BANK S.A.: 31 1950 0001 2006 0492 2683 0002
 • W tytule przelewu: Prosimy wpisać numer aukcji
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 31 1950 0001 2006 0492 2683 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ARTSIM Marcin Nuckowski
M. C. Skłodowskiej 40/9
85-094 Bydgoszcz
NIP: 889-141-37-29
REGON: 341410870

kontakt

pozostałe informacje

Obowiązek rejestracji numerów na kartę wprowadziła ustawa o działaniach antyterrorystycznych z dnia 10 czerwca 2016r. Przepisy dotyczące rejestracji numerów na kartę weszły w życie 25 lipca 2016r. Obowiązek rejestracji nowych ( nieaktywowanych ) numerów na kartę obowiązuje od 25 lipca 2016r. W przypadku AKTYWNYCH kart sim, po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłam właściwe dokumenty potrzebne do przerejestrowania numeru na nowe dane, które kupujący jest zobowiązany podać w wiadomości e-mail lub formularzu Allegro. W celu właściwego przerejestrowania numeru, należy udać się do właściwego salonu operatora. Po prawidłowej rejestracji, Kupujący może odebrać w salonie duplikat karty sim wg cennika operatora. Regulamin nie wyłącza oraz nie ogranicza żadnych uprawnień Klienta będącego konsumentem, które przysługują mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu a bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, przyznającymi konsumentom uprawnienia, pierwszeństwo mają te przepisy.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
ARTSIM Marcin Nuckowski
Skłodowskiej 40/9
85-094 Bydgoszcz
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracany Towar powinien być w stanie niezmiennym tj. w takim, w jakim został wysłany/zakupiony przez Kupującego.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
ARTSIM Marcin Nuckowski
Skłodowskiej 40/9
85-094 Bydgoszcz
PL
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@e-numery.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.