5x5 NAMIOT zadaszenie HALA imprezowy TARGOWY wiata (7062018952)

zakończona
7 200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

HALA NAMIOTOWA z profili stalowych

hala 5x5x2,5m

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na hale namiotowe wykonane z profili stalowych wykonywane na wymiar pod konkretne zamówienie Klientów.

 Jako firma, która działa już ponad 10 lat w branży namiotowej, możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów jak i rzetelną i profesjonalną obsługę. Do każdego Klienta staramy się podchodzić indywidualnie, aby sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy!

Przedstawiamy Państwu jedną z naszych hali stalowych

Profil główny 100x50x30mm

Rozpiętość liczona w osi (śr. profilu) - 5m

Długość liczona w osi (śr. profilu) - 5m

Rozstaw przęseł - 5m

Wysokość wjazdu - 2,5m

Wykończenie - malowanie

Ocynk - Opcja dodatkowo płatna

SPECYFIKACJA POSZYCIA:

 Waga całkowita - 650-690g/m2 PCV

Włókno bazowe - poliester, 1100 dtex

Przeplot - 9 x 9/cm

Typ powleczenia - obustronnie powlekane PCV

Klasa niepalności - FR

Lakier - akryl, obustronnie lakierowane lub mat

Wytrzymałość na rozciąganie - 316/300 daN

Odporność na rozciąganie - 35/32 daN

Przyleganie PCV do poliestru - 92 N/ 5 cm

Temperatura użytkowania -30 °C/+70 °C

Wykończenie - połysk/mat, kolor biały

Nadruk - opcja dodatkowo płatna

Koszt hali - tylko 7 200,00 zł

+ ewentualny transport i montaż (kalkulowany indywidualnie na podstawie adresu np. orientacyjny koszt montażu w Krakowie - do 1000 zł netto)

Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu:

- tel. 606 44 44 10, 12 431 01 01

- mail biuro@kudu-polska.pl

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 17:00

biuro i produkcja - ul. Jeziorko 1, 31-987 Kraków

Dostawa i płatność
od 10000,00 zł

Lokalizacja: Krakow, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10000,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

EKSPLOATACJA NAMIOTÓW I GWARANCJA

WŁAŚCIWA EKSPLOATACJA NAMIOTÓW


1.Namiot jestobiektem tymczasowym - może być użytkowany wielosezonowo. 

2.Przed montażem należy sprawdzić miejsce,w którym będzie stawiany namiot celem: 

a)zachowania odpowiedniej odległości od przewodów wodnych,gazowych i elektrycznych,oraz innych obiektów znajdujących się w pobliżu,zapobiegającej ich uszkodzeniu, 

b)ustalenia charakteru i stanu podłoża,dla wyboru odpowiedniego sposobu montowania (w razie jakichkolwiek wątpliwości zasięgnąć informacji od sprzedawcy),gdyż niewłaściwe mocowanie może być przyczyną utraty uprawnień z tytułu gwarancji, 

c)zapewnienia właściwego rozłożenia masy namiotu(nogi namiotu powinny równomiernie naciskać na podłoże). 


3.Przed montażem należy usunąć ewentualne zabrudzenia z konstrukcji namiotu, które uniemożliwiłyby właściwe skręcenie konstrukcji


4. W przypadku montowania namiotu w temperaturze poniżej 10 st. Celcjusza,należy ogrzać poszycie do temperatury minimum 10 st. Celcjusza. 


5.W przypadku,gdy namiot zostanie zamontowany na dłuższy czas ,należy zastosować mocniejsze liny odciągowe oraz kotwy. 


6.Namiot należy rozkładać zgodnie z  załączoną instrukcją lub według filmu instruktażowego,który jest dostępny na stronie sprzedawcy. 


7.Przy demontażu nie należy składać i pakować wilgotnego poszycia-musi zostać wcześniej całkowicie osuszone. 


8.W trakcie użytkowania stelaż nie może być dodatkowo obciążany,w szczególności poprzez podwieszanie nie wchodzących w skład elementów. 


9.Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji oraz modyfikacji konstrukcji namiotu,a także zastepowania oryginalnych elementów,ich zamiennikami.


10. W niesprzyjających warunkach(śnieg,wiatr,deszcz),należy zachować szczególne środki ostrożności lub zdemontować namiot. W szczególności: 

a)przy wietrze przekraczającym 30km/hnależy dodatkowo zabezpieczyć namiot,montując linki odciągowe (można je zamówić u sprzedawcy) 

b)przy wietrze przekraczającym 50km należy zdemontować namiot 

c)przy użytkowaniu namiotu w sezonie zimowym należy,zwłaszcza w przypadku opadów śniegu,codziennie sprawdzać grubość pokrywy śnieżnej i jeśli przekroczy ona 5 cm,podjąć niezwłoczne działania w celu jej usunięcia,polegające na: -ogrzaniu namiotu do temperatury przynajmniej  +2 st. Celcjusza. Należy pamietać o odpowiednim ustawieniu nagrzewnic,aby znajdowały się w odległości przynajmniej 1,2m od plandeki. Nie wolno używać otwartego ognia ani grzejników z otwartym płomieniem, -usuwaniu mechanicznym śniegu od wnętrza namiotu poprzez w prowadzeniu pokrycia dachowego w drgania,pamietając aby używać przedmiotów zapobiegających uszkodzeniu poszycia -usuwaniu mechanicznym zewnętrznym 


11.W przypadku braku możliwości zastosowania środków wskazanych,namiot należy zdemontować. 


12.Należy kontrolować zasady montażu eksploatacji namiotów umieszczone na stronie internetowej sprzedawcy-http://www.sezonmax.pl/wlasciwa-eksploatacja-namiotow-inf-23.html. 


13.Sprzedawca nie odpowiada za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku niewłaściwego montażu namiotu oraz niewłaściwej eksploatacji.  

GWARANCJA na hale - 12 MIESIĘCY  


Przed eksploatacją namiotów i hal namiotowych należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją i opisem użytkowania - gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikających z nieprawidłowego użytkowania i złych warunków pogodowych - wyjątek stanowi sytuacja, kiedy do namiotu dołączona jest dokumentacja podbita przez konstruktora - projektanta. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Kudu Polska
Jeziorko 1
31-987 Kraków
Dodatkowe informacje

 

ZWROTY I REKLAMACJE ZAMÓWIONEGO TOWARU


1. Ze względu na indywidualny charakter niektórych produktów, na których wykonane są nadruki, najczęściej oznakowanych logotypem KUPUJĄCEGO, które powoduje nieodwracalną zmianę wyglądu produktu, Zakupionego towaru nie można zwrócić. W przypadku niezgodności z zamówieniem lub uszkodzeniem towaru można go reklamować. 


2. Reklamacji można dokonać do 7 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia/montażu hali. 


3. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (faktura VAT lub paragon). 


4. Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone pisemnie. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia pisemnego zgłoszenia


5. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta w produkcie nie zużytym. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. 


6. Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się wyrobu, wyrób posiadający uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji, 


7. W przypadku gdy towar jest niezgodny z zamówieniem KUPUJĄCY może żądać: w pierwszej kolejności - nieodpłatnej naprawy. Jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy. 


8. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa KUPUJĄCY . Wszelkie zwroty wysyłane na koszt SPRZEAJĄCEGO nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia z KUPUJĄCYM. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku SPRZEDAJĄCY nie odbierze przesyłki. 


9. SPRZEDAJĄCY nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w wyniku złych warunków atmosferycznych (opady śniegu, gradu, i podmuchy powietrza), nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe i niezgodne z przeznaczeniem użytkowanie hali. Nie ponosi również odpowiedzialności za źle wykonany montaż namiotu - wyjątek stanowi sytuacja, w której montaż został wykonany przez Sprzedającego.


10. Do każdego namiotu dołączona jest instrukcja montażu oraz właściwego użytkowania.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy)

O sprzedającym
KUDU_POLSKA
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Kontakt

  • 606 ** ** ** (pokaż)
  • 12 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: biuro@kudu-polska.pl
telefon: 606 44 44 10
telefon: 12 431 01 01
Numer oferty:7062018952
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry