5W17 SEKSOWNE MAJTKI _ stringi _ koronka r 38 M (6541510877)

zakończona
5,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,50 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,50 zł
Zakupy powyżej 150 zł
 • lokalizacja: Przeźmierowo
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: używany
 • płeć: produkt damski
 • fason: stringi
 • rozmiar: 38
 • marka: Inna marka
 • dostawa z Polski: tak
 • rodzaj/materiał: koronka, inny
 • kolor: czerń, odcienie fioletu
 • Masz pytania ?
 • Chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 20.00
telefon
605 831 333
email
Biusty@interia.pl

Przedmioty wysyłamy max.
do 72 h od momentu otrzymania wpłaty, przeważnie w dzień wpłaty lub na następny.
Paczki wysyłamy
 • Koszty dostawy znajdują się w cenniku umieszczonym na każdej aukcji u góry.
 • Przy zakupie większej ilość sztuk koszt przesyłki jest jeden.

Wpłaty prosimy dokonywać za pośrednictwem Allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr konta
11 1050 1533 1000 0091 3061 5546

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę "O mnie" i zapoznaj się z naszym regulaminem. Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu.

Majtki damskie stringi.

Marka: brak

Rozmiar: wg mnie 38 M

Stan: bardzo dobry-

WYMIARY:

A - 30-49 cm

B - 17 cm

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Biusty za co najmniej 150 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 11 1050 1533 1000 0091 3061 5546
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 2,50 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,35 zł
maksymalnie w paczce: 8
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,25 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,25 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Zakup na naszych aukcjach oznacza akceptację regulaminu. Kupując na naszych aukcjach udzielasz nam jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z przewoźnikiem (Poczta Polska, kurier, itp.) w celu przesłania za ich pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Proinvest Wojciech Kołacz
ul. Brzoskwniowa 17
62-081 Przeźmierowo
Polska
 
Klient będący Konsumentem może odstąpić od zawartej umowy kupna-sprzedaży w terminie czternastu dni od dnia otrzymania zakupionego produktu bez podawania przyczyny. Do wykonania niniejszego uprawnienia wystarczy wysłanie oświadczenia na piśmie o jego wykonaniu przed upływem powyżej wskazanego terminu na adres Sprzedawcy wskazany powyżej lub w inny dowolny sposób (może być e-mail). Wzór formularza dostępny na życzenie. Klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego produktu w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może zostać wykonany wraz z wysłaniem oświadczenia albo w niezwłocznie w terminie późniejszym jednakże nie później niż w terminie czternastu dni od dnia odstąpienia od umowy. Sprzedawca dokonuje zwrotu ceny sprzedaży wraz z kosztem dostawy – z zastrzeżeniem, że Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów, jeśli Konsument wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę - przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy, nie później niż w terminie czternastu dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że Sprzedawca zgodził się je ponieść lub nie poinformował Konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów. Powyższe uprawnienie do odstąpienia od umowy sprzedaży nie obowiązuje w przypadkach o których mowa w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827.), rozdział 4, Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 11) zawartej w drodze aukcji publicznej.

pozostałe informacje

Drodzy Klienci, W trosce o obopólne zadowolenie warto przeczytać kilka naszych złotych zasad i się do nich stosować podczas zakupów w naszym wirtualnym sklepie z bielizną second hand, do którego serdecznie zapraszamy. 1. Wystawiamy paragony fiskalne na kwotę zakupionych przedmiotów. Nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Kupując na naszych aukcjach udzielasz nam jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z przewoźnikiem (Poczta Polska, kurier, itp.) w celu przesłania za ich pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego. 2. Koszt przesyłki jest jeden - zależny od wagi i gabarytów zakupionych przedmiotów. 3. Nie odwołujemy ofert. 4. Nie wysyłamy za pobraniem - bezwzględnie. 5. Na wpłatę czekam do 10 dni. Prosimy by dłuższe zakupy nie trwały więcej niż ok. 15 dni. 6. Przesyłki nadajemy 4 razy w tygodniu (poza piątkiem). Przeważnie w 24-48 godz. po zaksięgowaniu wpłaty lub wpłacie poprzez PayU. 7. ZMIANA ADRESU WYSYŁKI - tylko przez wypełnienie formularza dostawy. Adres w systemie pocztowym narzucany jest z Allegro lub formularzy, nie z tradycyjnych maili. 8. W tytule tradycyjnego przelewu prosimy koniecznie wpisać swój prawidłowy NICK Z ALLEGRO i/lub nr aukcji - bez tego nie jest możliwe dotarcie do danych Kupującego. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów. Zespół konta Biusty