-50%! MOP PAROWY X10 10w1 myjka ciśnieniowa 1500W (6957588115)

15 osób kupiło 17 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
159,00 zł
z 9919 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 12,00 zł
 • lokalizacja: Katowice, Polska
 • czas wysyłki: do 21 dni

Kup w zestawie

W zestawie taniej

193,99 zł 198,99 zł

W zestawie taniej

293,99 zł 308,99 zł

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis

NEW!
MOP PAROWY 10w1
PRZEDSTAWIAMY

Nowość!

Wielofunkcyjne urządzenie czyszczące. Czyści podłogi, dywany i wiele innych powierzchni. Łatwa i szybka zmiana funkcji z mopa parowego w ręczne urządzenie do czyszczenia parą. Głowica mopa obraca się pod kontem, dzięki czemu docierasz do trudno dostępnych miejsc.

Posiada regulator pary dzięki czemu można dostosować intensywność pary do czyszczonego miejsca. Czas podgrzania wody to zaledwie 25s. - sygnalizowane niebieskim światłem. Bardzo wygodny w użyciu zbiornik na wodę, który można wyciągnąć i uzupełnić przy użyciu jednej ręki. Dostosowany do wielu rodzajów podłóg.
Link do testów przeprowadzonych na mopie:
http://www.blogteste­rski.pl/2017/12/mop-­parowy-10w1-najlepsz­y-pomocnik.html

W zestawie:
- Mop parowy X10 / 10w1
- Nakładka z mikrofibry
- Nakładka do czyszczenia ubrań, kurzu, tapicerki
- Końcówka do czyszczenia dywanów
- Pojemnik na wodę
- Instrukcja obsługi
- Wymienne końcówki widoczne na zdjęciach


Zalecane użycie:

Duża i średnia szczotka czyszcząca

Piekarnik, mikrofalówka, pokrycie pieca, prysznic, wanna łazienkowa, armatura kranu, płytki, zamrażalnik, fugi itp.

Dysza

Pokrycie pieca, brzegi kranu, fugi, mikrofalówka, zlew, toaleta, umywalka, kabina prysznicowa

Zestaw do czyszczenia fug

Czyszczenie linii spoin murarskich piaskowych oraz niepiaskowych

Szczotka do mycia szyb

Szklane drzwi od prysznica, lustra, usuwanie mydlin, brudu

Nakładka do czyszczenia ubrań

Wygładzanie zagnieceń fałd na odzieży, obrusach

Szczotka do zeskrobywania

Zeskrobuje tłuszcz oraz brud. Czyści piekarnik oraz pokrycie pieców z ciężko usuwalnych substancji

Nakładka czyszcząca z mikrowłókien

Stosowana do ogólnego czyszczenia twardych powierzchni podłóg, paneli i wykładzin

Nakładka do czyszczenia dywanów

Stosowana do odświeżania dywanów
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Katowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
22-23 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
22-23 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

MultiShop
Kościuszki 32, 1piętro
42-300 Myszków
Dodatkowe informacje

  Zapraszamy do kontaktu z działem reklamacji pod numerem telefonu: 534 208 721 od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach: 10:00-14:00 . Odpowiemy na wszelkie pytania. 


Opis procedury reklamacyjnej:

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem multishop.reklamacje@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail      Kupującego,
 • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę      reklamacji,
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania      Kupującego,
 • wszelkie okoliczności uzasadniające      reklamację.
 • Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

 Kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie.

 2. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

 3. Koszt dostarczenia reklamowanego towaru do siedziby naszej firmy ponosi Sprzedający w kwocie najniższej dostępnej na aukcji wysyłki.

 4. W przypadku odstąpieniu od umowy, Kupujący jest zobowiązany dostarczyć do siedziby firmy: kompletny towar w oryginalnym opakowaniu wraz z wszelkimi dodatkami, które znajdowały się w opakowaniu. Do zwracanego towaru należy dołączyć wystawiony przez nas dowód zakupu. Towar należy odpowiednio zapakować, aby wykluczyć jego uszkodzenie podczas transportu. W przypadku uszkodzenia towaru z winy użytkownika, bądź braków w opakowaniu zwrot/wymiana nie będą możliwe.

 5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

UWAGA !!!!! Serwis nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata lub za pobraniem  

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Multishop
Kościuszki 32, 1 piętro
42-300 Myszków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Sprzedający informuje kupującego, iż kupujący ma prawo odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny. 

 2. Kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. kierując do sprzedającego przedmiotowe oświadczenie w sposób wskazany w pkt 3.

 3. Kupujący może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy korzystając przy tym z "Przykładowego formularza odstąpienia od umowy", jednakże nie jest to obowiązkowe.  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na powyżej wskazany adres firmy, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: multishop.reklamacje@gmail.com , wzór:

[DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. .............................................

Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ..........................................................................................................................................., numer oferty...................................................... . Data zawarcia umowy to ......................................................, data odbioru........................................................................... .

Imię i nazwisko................................................................................... Login Allegro................................................ Adres ........................................................................................................................................................................... Data.................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

 4. Termin o którym mowa w pkt 1 uważa się za zachowany w przypadku wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem tego terminu. 

 5. W przypadku skutecznego odstąpienia przez kupującego od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a sprzedający zwróci kupującemu wszystkie otrzymane od sprzedającego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym sprzedający został poinformowany o decyzji kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od zawartej umowy. Sprzedający dokona zwrotu otrzymanych płatności przelewem kierując wpłatę na konto wskazane przez kupującego na piśmie bądź mailem, ewentualnie przekazując kupującemu pieniądze w inny wskazany przez kupującego sposób. Wszelkie koszty wynikające ze zwrotem wpłaconych przez kupującego kosztów ponosi sprzedający. 

 6. Kupujący pokrywa koszt odesłania przedmiotu. Jeśli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. zgodnie z art. 33. 

 7. W przypadku wykonania prawa odstąpienia od umowy kupujący obowiązany jest odesłać rzecz sprzedającemu niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym kupujący poinformował sprzedającego o odstąpieniu od zawartej umowy. Termin ten uważa się za zachowany jeżeli kupujący odeśle sprzedającemu rzecz przed upływem 14-sto dniowego terminu. 

 8. Kupujący jest zobowiązany dostarczyć do siedziby firmy: kompletny towar w oryginalnym opakowaniu wraz z wszelkimi dodatkami, które znajdowały się w opakowaniu. Do zwracanego towaru należy dołączyć wystawiony przez nas dowód zakupu. Towar należy odpowiednio zapakować, aby wykluczyć jego uszkodzenie podczas transportu. W przypadku uszkodzenia towaru z winy użytkownika, bądź braków w opakowaniu zwrot/wymiana nie będą możliwe. 

 9.  Zgodnie z art. 34. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie praw konsumentów, Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.

 10. Kupujący ponosi tylko rzeczywiście poniesione koszty zwrotu. 

UWAGA !!!!!! Serwis nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata lub za pobraniem. 

O sprzedającym
MULTI_SHOP_
98,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

10941

 

207

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 534****** (pokaż)
 • 534****** (pokaż)
poniedziałek
09:00 - 17:00
wtorek - piątek
09:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sklep: 534223328 E-MAIL multishop.sklep@gmail.com

Reklamacje: 534208721 E-MAIL multishop.reklamacje@gmail.com


Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu: 

- elektroniki,

- RTV,

- oświetlenia halogenowego oraz LED,

- akcesoria GSM, 

- latarki i wskaźniki laserowe, 

- sportu i rekreacji,

- dbania o urodę i wiele innych.

Gwarantujemy szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zakupów!

Pozostałe informacje

Dostawa przedmiotów 

1.Zamówienia są realizowane za pośrednictwem firm kuriersk Geis, Pocztex oraz Poczty Polskiej oraz Paczkomatów InPost. 

2.Jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 14:00, jego realizacja rozpocznie się następnego dnia roboczego.   

3.Dostawa jest bezpieczna w 100%, bowiem wszystkie wysyłane przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości na nasz koszt, oprócz przesyłek listowych.

4.Przybliżony czas realizacji podany jest w każdej ofercie. Wyrażony jest w dniach roboczych. Składa się na niego czas potrzebny na wysyłkę zamówienia z naszego magazynu, jak również czas niezbędny na jego dostawę. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów z różnym czasem realizacji, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Czas realizacji dotyczy również zamówień z odbiorem osobistym. 

5. Szczegółowy cennik kosztów dostawy z uwzględnienie wszystkich dostępnych sposobów dostawy danego produktu podany jest w zakładce „Dostawa i płatność” widocznej w opisie każdego przedmiotu. 

Wyświetlenia:7896
Numer oferty:6957588115
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj