50 Facebook, Lajki, Like, Polubienia, Posty, Świat (6910595688)

3 osoby kupiły 5 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4,75 zł
z 1995 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Łaziska Górne, Polska

Usługi Social Media

697 752 393

info@turbofiles.pl

karol.michalski28

Czas rozpoczęcia realizacji usługi wynosi od kilku minut do 24 godzin po otrzymaniu płatności.

Po uruchomieniu kampanii otrzymasz powiadomienie na adres e-mail.

Proszę zaglądać również do folderu "SPAM".


75 1950 0001 2006 2993 4002 0001

Przedmiotem naszej aukcji jest

pozyskanie 50 Polubień pod posty, zdjęcia, filmy z Całego Świata

Czas realizacji usługi wynosi od 15 do 30 Polubień na dobę. Taki przedział polubień jest bezpieczny i nie spowoduje cofnięć polubień przez administrację Facebook'a.

Możliwość ustawienia dobowego limitu Polubień np: 2

Użytkownicy w różnym wieku i płci posiadający zdjęcia, znajomych, wykazujący normalną aktywność.

Do realizacji zlecenia nie potrzebujemy haseł i praw administratora.

Cała kampania przeprowadzana jest w 100% dyskrecji.

Do zrealizowania zlecenia w wiadomości e-mail wystarczy podać link do postu, zdjęcia, filmu z Twojego konta Facebook lub ze strony Facebook Fanpage (klikasz na czas dodania postu, zdjęcia, filmu, następnie kopiujesz link i wysyłasz w wiadomości do sprzedającego.

Sposób pozyskiwania Polubień jest legalny poprzez naturalne kliknięcia "Lubię To" Użytkowników - nie pozyskujemy Polubień na siłę lub poprzez wysyłanie niechcianych zaproszeń.

Dla 1 postu, zdjęcia możesz maksymalnie zakupić 10 sztuk.

Możliwość rozłożenia Polubień w dowolny sposób na kilka postów, zdjęć, filmów.

Aby dodać posty, zdjęcia, filmy do naszego systemu, ustawienia muszą być Publiczne bez jakichkolwiek ograniczeń.

Uwaga!

Nie obsługujemy:

Stron, profili łamiących prawa, stron, profili przedstawiających erotykę oraz stron, profili naruszających politykę Facebook'a.

Aukcja dotyczy pozyskiwania Polubień pod posty, zdjęcia, filmy na strony Facebook Fanpage oraz konta profilowe, nie dotyczy polubień komentarzy oraz stron Facebook Fanpage.

W przypadku wystąpienia sił wyższych, które nie pozwolą nam na realizację danego zlecenia

Następuje zwrot Pieniędzy.


Zapraszamy na inne nasze aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 75 1950 0001 2006 2993 4002 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Turbo Fast Karol Michalski
Wróblewskiego 9
43-170 Łaziska Górne
NIP: 6351684582
REGON: 364762529

Ciągle pracujemy nad poprawą jakości oferowanych przez nas usług.

pozostałe informacje

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dbać o jak najlepsze relacje oraz oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie sklutecznej pormocji w "Social Mediach".

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: sprzedający


Adres do zwrotu:
Turbo Fast Karol Michalski
Wróblewskiego 9
43-170 Łaziska Górne
PL
Dodatkowe informacje

1. Użytkownik ma prawo dokonać zwrotu zakupionej usługi w terminie 14 dni od jej zakupu, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o "ochronie niektórych praw konsumentów". 2. Zgodnie z ww. Ustawą, warunkiem uznania zwrotu jest zwrot pełnowartościowej usługi (takiej, z której korzystania nie rozpoczęto), co należy wyrazić przez nie otrzymanie, ani jednego polubienia strony Fanpage, ani jednego polubienia postu, zdjęcia na stronie Facebook Fanpage, nie otrzymania ani jednego Udostępnienia strony Facebook Fanpage, postu czy zdjęcia na stronie Facebook Fanpage, nie otrzymania, ani jednego Obserwującego na profil Instagram, nie otrzymania, ani jednego polubienia postu, zdjęcia, filmu na profilu Instagram, nie otrzymania ani jednego Subskrybenta, ani jednego polubienia filmu na kanale YouTube po dokonaniu płatności przez PayU. 3. Oświadczenie o zwrocie należy skierować pocztą tradycyjną pod adres korespondencyjny Systemu FastLike.pl , ul. Wróblewskiego 9, 43-170 Łaziska Górne, Polska w terminie 10 dni od zakupu usługi. 4. Aby zwrot podlegał rozpatrzeniu należy spełniać poniższe wymagania. - Rezygnacja z usługi poprzez nierozpoczęcie świadczenia usługi ( nie otrzymanie, ani jednego polubienia strony Fanpage, ani jednej opinii i oceny z 5*) - Wysłanie pisemnego oświadczenia o rezygnacji pocztą tradycyjną w ww. terminie - Przedstawienie potwierdzenia płatności za zakupione usługi Dyspozycja zwrotu zostanie uznana, a płatność zwrócona na rachunek PayU lub polski rachunek bankowy w walucie PLN niezwłocznie, w ustawowym terminie

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Turbo Fast Karol Michalski
Wróblewskiego 9
43-170 Łaziska Górne
PL
Dodatkowe informacje

Reklamacja po upływie ustawowego terminu. Po upływie regulaminowego terminu 10 dni od zakupu, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o "ochronie niektórych praw konsumentów". Użytkownik może wysłać pisemne oświadczenie o rezygnacji pocztą tradycyjną w terminie nie przekraczającym 7 dni od terminu ustawowego. Istnieją trzy zasady rozwiązania takiego przypadku: - Decyzja o rezygnacji może być przyjęta w 100% przez administratorów systemu FastLike.pl , następuje zwrot kosztów całej usługi jeśli spełniony został warunek opisany w punkcie nr 4 (zwroty). - Decyzja o rezygnacji zostaje w pełni odrzucona przez administrację FastLike.pl i brak dalszego postępowania, sprawa zostaje zamknięta. - Decyzja o rezygnacji jest prowadzona polubownie i obie strony (KLIENT) oraz ( SPRZEDAJĄCY) rozwiązują sprawę ustalając warunki rezygnacji między sobą z większym naciskiem praw posiadanych w tym momencie przez Sprzedającego.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc

Dodatkowe informacje

 W przypadku pojawienia się ubytków w pakietach zamówionych z powodu rożnych zmian algorytmów serwisów społecznościowych Facebook, Instagram oraz Youtube (co czasem się zdarza, ale rzadko), po zgłoszeniu takiego problemu zostanie to naprawione przez nas jak najszybciej lub na życzenie Klienta zostaną zwrócone pieniądze.