50 Facebook, Lajki, Like, Polubienia, Posty, Świat (6910595688)

2 osoby kupiły 3 sztuki
do wyczerpania przedmiotów

opis

Usługi Social Media

697 752 393

info@turbofiles.pl

karol.michalski28

Czas rozpoczęcia realizacji usługi wynosi od kilku minut do 24 godzin po otrzymaniu płatności.

Po uruchomieniu kampanii otrzymasz powiadomienie na adres e-mail.

Proszę zaglądać również do folderu "SPAM".


75 1950 0001 2006 2993 4002 0001

Przedmiotem naszej aukcji jest

pozyskanie 50 Polubień pod posty, zdjęcia, filmy, komentarze, eventy z Całego Świata

Czas realizacji usługi wynosi od 10 do 50 Polubień na dobę.
Czas realizacji usługi dla większej liczby Polubień wynosi nawet do 1000 na dobę.

Możliwość ustawienia dobowego limitu Polubień np: 2
Otrzymasz dobrej jakości Polubienia z Całego Świata.

Użytkownicy w różnym wieku i płci posiadający zdjęcia, znajomych, wykazujący normalną aktywność.

Do realizacji zlecenia nie potrzebujemy haseł i praw administratora.

Cała kampania przeprowadzana jest w 100% Dyskrecji, 100% Jakości, 100% Solidności i 100% Bezpieczeństwa.

Do zrealizowania zlecenia w wiadomości e-mail wystarczy podać link do postu, zdjęcia, filmu z Twojego konta Facebook lub ze strony Facebook Fanpage (klikasz na czas dodania postu, zdjęcia, filmu, następnie kopiujesz link i wysyłasz w wiadomości do sprzedającego.

Sposób pozyskiwania Polubień jest legalny poprzez naturalne kliknięcia "Lubię To" Użytkowników - nie pozyskujemy Polubień na siłę lub poprzez wysyłanie niechcianych zaproszeń.

Dla 1 postu, zdjęcia, filmu, komentarza możesz maksymalnie zakupić 50 sztuk (2500 Polubień).

Możliwość rozłożenia Polubień w dowolny sposób (minimum 10) na kilka postów, zdjęć, filmów, komentarzy.

Aby dodać posty, zdjęcia, filmy do naszego systemu, ustawienia muszą być Publiczne bez jakichkolwiek ograniczeń.

Potrzebujesz dużej ilości Polubień ? Napisz do nas, zrobimy wycenę. W przypadku stałej Współpracy Wysokie Rabaty.

Uwaga!

Nie obsługujemy:

Stron, profili łamiących prawa, stron, profili przedstawiających erotykę oraz stron, profili naruszających politykę Facebook'a.

Aukcja dotyczy pozyskiwania Polubień pod posty, zdjęcia, filmy na strony Facebook Fanpage oraz konta profilowe, nie dotyczy pozyskiwania Fanów na strony Facebook Fanpage.

W przypadku wystąpienia sił wyższych, które nie pozwolą nam na realizację danego zlecenia

Następuje zwrot Pieniędzy.


Zapraszamy na inne nasze aukcje
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Łaziska Górne, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u TurboFast za co najmniej 0,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 W przypadku pojawienia się ubytków w pakietach zamówionych z powodu rożnych zmian algorytmów serwisów społecznościowych Facebook, Instagram oraz Youtube (co czasem się zdarza, ale rzadko), po zgłoszeniu takiego problemu zostanie to naprawione przez nas jak najszybciej lub na życzenie Klienta zostaną zwrócone pieniądze. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Turbo Fast Karol Michalski
Wróblewskiego 9
43-170 Łaziska Górne
Dodatkowe informacje

Reklamacja po upływie ustawowego terminu. Po upływie regulaminowego terminu 10 dni od zakupu, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o "ochronie niektórych praw konsumentów". Użytkownik może wysłać pisemne oświadczenie o rezygnacji pocztą tradycyjną w terminie nie przekraczającym 7 dni od terminu ustawowego. Istnieją trzy zasady rozwiązania takiego przypadku: - Decyzja o rezygnacji może być przyjęta w 100% przez Turbo Fast Karol Michalski , następuje zwrot kosztów całej usługi jeśli spełniony został warunek opisany w punkcie nr 4 (zwroty). - Decyzja o rezygnacji zostaje w pełni odrzucona przez Turbo Fast Karol Michalski i brak dalszego postępowania, sprawa zostaje zamknięta. - Decyzja o rezygnacji jest prowadzona polubownie i obie strony (KLIENT) oraz ( SPRZEDAJĄCY) rozwiązują sprawę ustalając warunki rezygnacji między sobą z większym naciskiem praw posiadanych w tym momencie przez Sprzedającego.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Turbo Fast Karol Michalski
Wróblewskiego 9
43-170 Łaziska Górne

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

1. Użytkownik ma prawo dokonać zwrotu zakupionej usługi w terminie 14 dni od jej zakupu, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o "ochronie niektórych praw konsumentów". 2. Zgodnie z ww. Ustawą, warunkiem uznania zwrotu jest zwrot pełnowartościowej usługi (takiej, z której korzystania nie rozpoczęto), co należy wyrazić przez nie otrzymanie, ani jednego polubienia strony Fanpage, ani jednego polubienia postu, zdjęcia na stronie Facebook Fanpage, nie otrzymania ani jednego Udostępnienia strony Facebook Fanpage, postu czy zdjęcia na stronie Facebook Fanpage, nie otrzymania, ani jednego Obserwującego na profil Instagram, nie otrzymania, ani jednego polubienia postu, zdjęcia, filmu na profilu Instagram, nie otrzymania ani jednego Subskrybenta, ani jednego polubienia filmu na kanale YouTube, ni jednego wyświetlenia filmu na kanale YouTube po dokonaniu płatności przez PayU. 3. Oświadczenie o zwrocie należy skierować pocztą tradycyjną pod adres korespondencyjny Turbo Fast Karol Michalski , ul. Wróblewskiego 9, 43-170 Łaziska Górne, Polska w terminie 10 dni od zakupu usługi. 4. Aby zwrot podlegał rozpatrzeniu należy spełniać poniższe wymagania. - Rezygnacja z usługi poprzez nierozpoczęcie świadczenia usługi ( nie otrzymanie, ani jednego polubienia strony Fanpage, ani jednej opinii i oceny z 5*) - Wysłanie pisemnego oświadczenia o rezygnacji pocztą tradycyjną w ww. terminie - Przedstawienie potwierdzenia płatności za zakupione usługi Dyspozycja zwrotu zostanie uznana, a płatność zwrócona na rachunek PayU lub polski rachunek bankowy w walucie PLN niezwłocznie, w ustawowym terminie.

O sprzedającym
TurboFast
97,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

326

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Ciągle pracujemy nad poprawą jakości oferowanych przez nas usług.

Pozostałe informacje

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dbać o jak najlepsze relacje oraz oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie sklutecznej pormocji w "Social Mediach".