5 WORKI +2 FILTRY ODKURZACZA AMICA ZONDA VP 1041 (6541405254)

zakończona
15,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • List polecony priorytetowy 8,30 zł
Zakupy od 100 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Rzeszów
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.10 [kg]

Przedmiotem Aukcji jest:

5 sztuk worków +2 filtry do odkurzacza marki AMICA.

Antyalergiczne, najwyższej jakości worki z mikrowłókna do odkurzacza marki Amica.Worek jest produktem polskiego producenta,co zapewnia wysoką jakość produktu oraz bezpieczeństwo użytkowania odkurzacza.Filtry należy samodzielnie dociąć do danego modelu odkurzacza.Pasują do:AMICA
ZONDA VP 1041
ZONDA VP 1051
ZONDA VP 1052

Breva VM 1031
Carris VK 3011
Carris+ VK 3012
Dublis+ VK 4011
Maxis Power VK 5011
Maxis Power+ VK 5012
Maxis Silent VK 5013
Maxis Silent+ VK 5014
Nimis Base VM 1021
Nimis Base VM 1023
Nimis VM 1022
Nimis VM 1023
Qubis Base VJ 1031
Qubis VJ 1032
Universis Base VK 1012
Universis VK 1011
Universis VK 1012
Ventis VK 4021
Ventis+ VK 4022
Viento VI 2011

Dlaczego worki z mikrowłókna ?

Eliminacja alergenów

Dzięki specjalnie dobranym filtrom emisja kurzu z odkurzacza zredukowana jest praktycznie do zera (0,01% lub mniej). Worki te spełniają wymagania filtracji klasy M, co oznacza, że zatrzymują alergeny (np. pyłki, zarodniki pleśni, roztocza i ich odchody itp.) a tym samym eliminują lub istotnie redukują objawy reakcji alergicznych.

Większa moc ssania

Worki z mikrowłókna zwiększają moc ssania odkurzacza o około 20%, dzięki temu oszczędzasz czas i energię elektryczną. Lepszy przepływ powietrza spowoduje, że Twój odkurzacz będzie działać ciszej i dłuższy będzie okres jego eksploatacji.

Dłuższe działanie

Worki z mikrowłókna działają w odkurzaczu do 60% dłużej (czas do całkowitego zatkania porów i związany z tym brak przepływu powietrza). Dzięki kilku niezależnym warstwom o różnych strukturach, wydajność worka wzrasta trzykrotnie w porównaniu z tradycyjnym papierowym.

KUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH AUTOMATYCZNIE UDZIELASZ MI JEDNORAZOWEGO PEŁNOMOCNICTWA DO ZAWARCIA W TWOIM IMIENIU UMOWY Z POCZTĄ POLSKĄ.
DZIAŁAJĄC W OPARCIU O PEŁNOMOCNICTWO JEDYNIE PRZEKAZUJĘ PIENIĄDZE KUPUJĄCEGO POCZCIE POLSKIEJ NIE WYKAZUJĄC TEGO JAKO MOJE PRZYCHODY, ANI NIE WRZUCAJĄC ICH W KOSZTY OPŁAT POCZTOWYCH.
KWOTA NADWYŻKI PRZEKAZYWANA PRZEZ NABYWCĘ DO SPRZEDAWCY JEST ZWROTEM OPŁATY POCZTOWEJ PONIESIONEJ PRZEZ PEŁNOMOCNIKA (A NIE WYNAGRODZENIEM ZA USŁUGI TRANSPORTOWE).
CENA TOWARU OBEJMUJE CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z WYKONANIEM PEŁNOMOCNICTWA.
NA RACHUNKU WIDNIEJE JEDYNIE KOSZT TOWARU. EWENTUALNE NADPŁATY POKRYWAJĄCE KOSZT PRZESYŁKI SĄ DOLICZANE DO CENY TOWARU.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u filtrujemy za co najmniej 100 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 20116022020000000044961302
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Dziękujemy serdecznie za zakup w Naszym sklepie. Dołożymy wszelkich starań aby wysłać Państwu przesyłkę w jak najkrótszym czasie. W przypadku problemów proszę o kontakt mailowy filtrujemy@interia.eu lub telefoniczny 537890253. Nasze dane do ewentualnej bezpośredniej wpłaty: PHU Romb Roman Kosior 20 1160 2202 0000 0000 4496 1302 dziękujemy, pozdrawiamy Zespół Filtrujemy

kontakt

 • 537890253
  Telefony odbieramy od 9.00-17.00 od pon.-pt.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PHU Romb Roman Kosior
Zaczernie 891
36-062 Zaczernie
 
. PHU Romb Roman Kosior Zaczernie 891 36-062 Rzeszów Organ rejestrujący-Wójt Gminy Trzebownisko Opis procedury reklamacyjnej: 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem filtrujemy@interia.eu, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:filtrujemy@interia.eu. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres : PHU Romb Roman Kosior Zaczernie 891. 36-062 Rzeszów Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Ja (imię, nazwisko kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów), numery oferty w Allegro . Data zawarcia umowy to.., data odbioru przedmiotów to.. . Imię i nazwisko: imię i nazwisko kupującego Login Allegro: login kupującego Adres: adres kupującego Data: data odstąpienia od umowy Podpis: tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Rzeszowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich\"

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem filtrujemy@interia.eu, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Staramy się aby nadać przesyłkę w ciągu 24 godzin od zakupu, udaje się nam to w 99 %. Zapraszamy na nasze aukcje.