4x Czujnik cisnienia koła OE-R Citroen C4 2014-17 (6950745407)

11 dni do końca
cena kup teraz
540,00 zł
z 10 kompletów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 8 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Toruń, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]

Zadaj pytanie Sprzedawcy

Telefon: 56 657 22 78
www: www.tpms-info.pl
e-mail: tpms@tpms-info.pl

Czujniki ciśnienia kół Citroen C4


Witamy

Przedmiotem aukcji jest komplet nowych czujników ciśnienia w oponach wraz z zaworami. Czujniki kompatybilne z autami Europejskimi (433 MHz).

Oferowane czujniki i zawory są fabrycznie nowe dedykowane dla samochodów marki Citroen. Czujniki posiadają metalowe zawory. Czujniki OE-R Hamaton 434MHz są odpowiednikami fabrycznych czujników marki Citroen samochodów europejskich i charakteryzują się tą samą funkcjonalnoscią, jakoscią oraz żywotnością. Skontaktuj sie z nami i podaj nam markę oraz model swojego auta a my dobierzemy czujniki specjalnie dla Ciebie!

Podana cena dotyczy kompletu 4 czujników.

Istnieje możliwość zakupu pojedynczych sztuk!

Wszelkie pytania dotyczące aukcji prosimy kierować na adres mailowy: tpms@tpms-info.pl

lub pod nr tel: 603-803-652

Informacje o systemach TPMS oraz o doborze czujników
www.tpms-info.pl

Czujnik kompatybilny z Citroen C4

Rok produkcji od 2014 do 2017

 • Strona o mnie
 • Inne moje Aukcje
 • Moje Komentarze
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u eg01 za co najmniej 8 000 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Eurogold
ul.M.Skłodowskiej-Curie 101
87-100 Toruń
NIP: 879-196-96-34
REGON: 870591639

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
 • sobota - niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Eurogold Wojciech Pyrzyński
M.Skłodowskiej-Curie 101
87-100 Toruń
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Eurogold Wojciech Pyrzyński
M.Skłodowskiej-Curie 101
87-100 Torun
PL
Dodatkowe informacje

 Pismo reklamacyjne
 W dniu ……………………  zakupiłam/ łem …………………………………………………..   (rodzaj zakupionego towaru) za cenę…………………… (zgodnie z dowodem zakupu).   Poniżej  przedstawiam istotę problemu związanego z tym zakupem  oraz ujawnioną wadę towaru konsumpcyjnego i  termin jej ujawnienia się:
 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… Biorąc powyższe pod uwagę, działając na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku           o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego                 (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.) – niniejszym składam  reklamację na zakupiony przeze mnie produkt z tytułu niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową. Przyczyny tej niezgodności są następujące: 1)   *towar nie nadaje się do celu, do jakiego tego rodzaju towar jest zwykle używany – ……………..       ……………………………………………………………………………………………….       ………………………………………………………………………………………………. 2)   *właściwości towaru nie odpowiadają właściwościom cechującym towar  tego rodzaju –         ……………………………………………………………………………………………….       ………………………………………………………………………………………………. 3)   *towar nie odpowiada oczekiwaniom dotyczącym tego rodzaju towaru, które wynikają         z zapewnień sprzedawcy lub producenta – …………………………………………………       ………………………………………………………………………………………………. 4)   *towar został nieprawidłowo zamontowany lub uruchomiony przez sprzedawcę albo przez         kupującego, jeśli ten ostatni postępował zgodnie z instrukcją otrzymaną przy sprzedaży –          ……………………………………………………………………………………………….       ………………………………………………………………………………………………. *  niewłaściwe skreślić! W związku z powyższym żądam doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez:  *nieodpłatną naprawę *wymianę na nowy …………………………………………………………………………  
 W sytuacji gdy naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów, np. narażają konsumenta na duże niedogodności  - proszę o:
  *obniżenie ceny …………………………………………………………………………… *zwrot pieniędzy (czyli odstąpienie od zawartej umowy – tylko w sytuacji  gdy niezgodność towaru z umową jest istotna)      ……………………………………………………………………………………………….     ……………………………………………………………………………………………….
 Proszę o udzielenie odpowiedzi na niniejsze pismo w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania i wyznaczenie terminu oddania towaru do Państwa depozytu celem dalszej procedury reklamacyjnej.   
 
 
 
  …………………………………… Własnoręczny podpis Konsumenta 

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 24 miesiące