4x Czujnik cisnienia koła OE-R BMW Z4 2014-16 (6950731522)

zakończona
560,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 8 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Toruń, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]

opis

Zadaj pytanie Sprzedawcy

Telefon: 56 657 22 78
www: www.tpms-info.pl
e-mail: tpms@tpms-info.pl

Czujniki ciśnienia kół BMW Z4


Witamy

Przedmiotem aukcji jest komplet nowych czujników ciśnienia w oponach wraz z zaworami. Czujniki kompatybilne z autami Europejskimi (433 MHz).

Oferowane czujniki i zawory są fabrycznie nowe dedykowane dla samochodów marki BMW. Czujniki posiadają metalowe zawory. Czujniki OE-R Hamaton 434MHz są odpowiednikami fabrycznych czujników marki BMW samochodów europejskich i charakteryzują się tą samą funkcjonalnoscią, jakoscią oraz żywotnością. Skontaktuj sie z nami i podaj nam markę oraz model swojego auta a my dobierzemy czujniki specjalnie dla Ciebie!

Podana cena dotyczy kompletu 4 czujników.

Istnieje możliwość zakupu pojedynczych sztuk!

Wszelkie pytania dotyczące aukcji prosimy kierować na adres mailowy: tpms@tpms-info.pl

lub pod nr tel: 603-803-652

Informacje o systemach TPMS oraz o doborze czujników
www.tpms-info.pl

Czujnik kompatybilny z BMW Z4

Rok produkcji od 2014 do 2016

 • Strona o mnie
 • Inne moje Aukcje
 • Moje Komentarze
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Eurogold Wojciech Pyrzyński
M.Skłodowskiej-Curie 101
87-100 Torun
Dodatkowe informacje

 Pismo reklamacyjne
 W dniu ……………………  zakupiłam/ łem …………………………………………………..   (rodzaj zakupionego towaru) za cenę…………………… (zgodnie z dowodem zakupu).   Poniżej  przedstawiam istotę problemu związanego z tym zakupem  oraz ujawnioną wadę towaru konsumpcyjnego i  termin jej ujawnienia się:
 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… Biorąc powyższe pod uwagę, działając na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku           o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego                 (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.) – niniejszym składam  reklamację na zakupiony przeze mnie produkt z tytułu niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową. Przyczyny tej niezgodności są następujące: 1)   *towar nie nadaje się do celu, do jakiego tego rodzaju towar jest zwykle używany – ……………..       ……………………………………………………………………………………………….       ………………………………………………………………………………………………. 2)   *właściwości towaru nie odpowiadają właściwościom cechującym towar  tego rodzaju –         ……………………………………………………………………………………………….       ………………………………………………………………………………………………. 3)   *towar nie odpowiada oczekiwaniom dotyczącym tego rodzaju towaru, które wynikają         z zapewnień sprzedawcy lub producenta – …………………………………………………       ………………………………………………………………………………………………. 4)   *towar został nieprawidłowo zamontowany lub uruchomiony przez sprzedawcę albo przez         kupującego, jeśli ten ostatni postępował zgodnie z instrukcją otrzymaną przy sprzedaży –          ……………………………………………………………………………………………….       ………………………………………………………………………………………………. *  niewłaściwe skreślić! W związku z powyższym żądam doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez:  *nieodpłatną naprawę *wymianę na nowy …………………………………………………………………………  
 W sytuacji gdy naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów, np. narażają konsumenta na duże niedogodności  - proszę o:
  *obniżenie ceny …………………………………………………………………………… *zwrot pieniędzy (czyli odstąpienie od zawartej umowy – tylko w sytuacji  gdy niezgodność towaru z umową jest istotna)      ……………………………………………………………………………………………….     ……………………………………………………………………………………………….
 Proszę o udzielenie odpowiedzi na niniejsze pismo w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania i wyznaczenie terminu oddania towaru do Państwa depozytu celem dalszej procedury reklamacyjnej.   
 
 
 
  …………………………………… Własnoręczny podpis Konsumenta 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Eurogold Wojciech Pyrzyński
M.Skłodowskiej-Curie 101
87-100 Toruń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
eg01

Dane firmy

Kontakt

 • 56 657 22 77
 • 603803652
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte