4WD12 LAND BUSTER MONSTER TRUCK ZDALNIE STEROWANY (6999605699)

zakończona
139,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Pocztex Kurier48 darmowa
 • lokalizacja: Nowy Sącz, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 8 lat +
 • certyfikaty, opinie, atesty: CE
 • materiał: plastik
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

Opis

ING Bank Śląski
10 1050 1722 1000 0092 3742 1798

4WD12 LAND BUSTER MONSTER TRUCK ZDALNIE STEROWANY 25KM/H

BRAK KOLORU NIEBIESKIEGO !!!
DOSTĘPNE KOLORY:
- CZERWONY,
- ZŁOTY.


Land Buster to kolejne zdalnie sterowane auto ze stajni NQD- fantastyczna terenówka w skali 1:12, której niestraszny piasek, kamienie i liczne przeszkody.

Masywne koła, opony o doskonałej przyczepności i solidne zawieszenie gwarantują stabilność i niezawodność. Jeśli jesteś fanem szybkiej jazdy w trudnym terenie, Land Buster to idealna propozycja dla Ciebie!

Przykuwający wzrok rozmiar (34cm) oraz sportowy design podkreślony przez tylny spojler, uzupełnia elastyczne i niezależne zawieszenie. Auto nie tylko wygląda na szybkie- jest takie w rzeczywistości! Pędząc z prędkością do 25km/h, Land Buster będzie wyzwaniem dla niejednego kierowcy! Trwałe i elastyczne materiały z których wykonano model zapewniają trwałość i ochronę podzespołow, przedni zderzak dodatkowo niweluje skutki bezpośrednich kolizji.

Dwukanałowa aparatura to prostota obsługi i łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Prezentowany model to typ RTR- wystarczy umieścić akumulator w aucie, a następnie baterię w nadajniku, aby cieszyć się wrażeniami z jazdy w każdych warunkach.

Dane techniczne:
- Skala: 1:12
- Wymiary: 34x22x15cm
- Kierunki jazdy: przód-tył, lewo-prawo
- Nadajnik: bezprzewodowy 27MHz/40MHz
- Zasięg sterowania: do 50m
- Zasilanie: akumulator 9.6V 800mAh Ni-CD (auto) + bateria 9V (nadajnik) - dołączone w zestawie
- Czas jazdy: do 10min

Skład zestawu:
- Samochód Land Buster 1:12
- Nadajnik
- Ładowarka sieciowa
- Akumulator

Produkt Nowy ! Oryginalnie zapakowany !Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Nowy Sącz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Mabis24
Piłsudskiego 60
33-300 Nowy Sącz
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje Produktów

 1.  Sprzedający w ramach prowadzonej przez siebie działalności zobowiązuje się do dostarczenia wszystkich Produktów objętych Zamówieniem wolnych od wad.
 2.  Sprzedający w przypadku umów zawieranych z Kupującymi będącymi równocześnie konsumentami odpowiada za wady Produktów na zasadach dotyczących rękojmi za wady rzeczy sprzedanej uregulowanej w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2017 r. Nr 50, poz. 331 z późn. zm.).
 3.  Sprzedający w przypadku umów zawieranych z Kupującymi niebędącymi równocześnie konsumentami nie odpowiada z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej – przepisów art. 556 – 576 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2017 r. Nr 50, poz. 331 z późn. zm.) w przypadku takich umów nie stosuje się.
 4.  Kupujący, który nie jest równocześnie konsumentem, zobowiązany jest do weryfikacji dostarczonego przez przewoźnika Zamówienia pod kątem jego wad. W przypadku stwierdzenie występujących wad Kupujący sporządza w obecności przewoźnika protokół szkody, który stanowi podstawę ewentualnego zwrotu Zamówienia. Brak protokołu, o którym mowa w zdaniu poprzednim, skutkuje brakiem możliwości zwrotu Zamówienia. Kupujący przed dokonaniem zwrotu Zamówienia zobowiązany jest do skontaktowania się ze Sprzedającym w celu ustalenia dokładnego terminu odbioru zwracanego Zamówienia. Zamówienie, które podlega zwrotowi, przesyłane lub dostarczane jest na koszt Kupującego.
 5.  Wszelkie reklamacje wynikające z zawartych ze Sprzedających umów opisanych w niniejszym Regulaminie mogą być zgłaszane Sprzedającemu w formie pisemnej na adres Sprzedającego lub poprzez kontakt elektroniczny na adres e-mail Sprzedającego.
 6.  Sprzedający w przypadku otrzymania reklamacji zobowiązuje się do niej ustosunkować niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia jej złożenia oraz powiadomić Kupującego o dalszym sposobie postępowania.
 7.  Wyczerpanie przez Kupującego procedury regulacyjnej uregulowanej w niniejszym paragrafie umożliwia Kupującemu skorzystanie z pozasądowych lub sądowych sposobów rozstrzygania sporów. Kupujący ma wówczas prawo skorzystania m.in. z mediacji, stałego sądu polubownego właściwej miejscowo jednostki Inspekcji Handlowej oraz pomocy powiatowego lub miejskiego rzecznika praw konsumentów. Kupujący chcący skorzystać z ww. metod rozstrzygania sporów może uzyskać więcej informacji na ten temat w siedzibach właściwych organów, na ich stronach internetowych oraz na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 8.  Sprzedający zastrzega sobie prawo niewyrażania zgody na skorzystanie z pozasądowych metod rozstrzygania sporów.
 9.  Sprzedający informuje także wszystkich Kupujących o istnieniu platformy ODR, służącej do internetowego rozstrzygania sporów - http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mabis24
Piłsudskiego 60
33-300 Nowy Sącz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia

 1.  „Konsumentem” w rozumieniu Regulaminu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz.U. z 2017 r. Nr 50, poz. 331 z późn. zm.), jest Użytkownik będący osobą fizyczną, dokonujący z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio ze swoją działalnością gospodarczą i zawodową.
 2.  Kupujący będący Konsumentem ma prawo odstąpienia od zawartej ze Sprzedającym umowy w terminie 14 (słownie: „czternastu”) dni licząc od dnia dostawy Zamówienia przy równoczesnym braku ponoszenia przez niego innych kosztów, za wyjątkiem bezpośredniego kosztu zwrotu produktu (dalej: „Prawo odstąpienia”).
 3.  Prawo odstąpienia od umowy, może być realizowane poprzez wysłanie stosownego oświadczenia na piśmie na adres Sprzedającego lub poprzez wysłanie go drogą elektroniczną na adres: sklep@mabis24.pl .
 4.  Kupujący chcący skorzystać z Prawa odstąpienia może posłużyć się odpowiednim formularzem, stanowiącym integralną część niniejszego Regulaminu (Załącznik nr 1).
 5.  W przypadku skorzystania przez Kupującego z Prawa odstąpienia Sprzedający zobowiązuje się do zwrotu całości płatności uiszczonych przez Konsumenta, włączając w to koszty dostawy, z zastrzeżeniem, że Sprzedający nie zwróci dodatkowych kosztów dostawy, które wynikły z wybranego przez Kupującego sposoby dostawy innego niż najtańszy sposób dostarczenia Zamówienia.
 6.  Zwrot płatności, o którym mowa w §5 pkt. 4 powyżej, nastąpi nie później niż w terminie 14 (słownie: „czternastu”) dni licząc od dnia otrzymania oświadczenie o skorzystaniu z Prawa odstąpienia przez Kupującego.
 7.  Zwrot płatności związany ze skorzystaniem przez Kupującego z Prawa odstąpienia nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki został wykorzystany przez Kupującego, który opłacał Zamówienie. Kupujący chcący zmienić sposób zwrotu płatności, który nie wiążę się dla niego z żadnymi dodatkowymi kosztami powinien poinformować o chęci skorzystania z niego w oświadczeniu potwierdzającym skorzystanie z Prawa odstąpienia.
 8.  Jeżeli Kupujący wybrał sposób zapłaty określony w §3 pkt. 3 lit. c zwrot płatności nastąpi albo poprzez przelew na numer rachunku bankowego wskazany przez Kupującego lub poprzez przekaz pocztowy na wskazany przez Kupującego adres.
 9.  Sprzedawca zastrzega sobie prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności za Zamówienie w związku ze skorzystaniem przez Kupującego Prawa odstąpienia do chwili zwrotu Produktów lub przesłaniu Sprzedającemu dowodów potwierdzających ich wysłanie.
 10. Kupujący korzystający z Prawa odstąpienia zwróci Produkty objęte Zamówieniem w terminie 14 (słownie: „czternastu”) dni licząc od dnia odstąpienia.
 11. Kupujący zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Produktów w przypadku skorzystania przez niego z Prawa odstąpienia.
 12. Prawo odstąpienia uregulowane w niniejszym paragrafie stosuje się odpowiednio do umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną uregulowanej w §7 niniejszego Regulaminu.

O sprzedającym
mabis24
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

2871

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 883 *** *** (pokaż)
 • 883 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Hurtownia Zabawek Mabis24 charakteryzuje się ekspresową wysyłką towaru na teren całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko zabawki, ale również artykuły biurowe, artykuły szkolne, akcesoria sportowe. Głównie jednak kładziemy nacisk na zabawki, posiadamy bardzo szeroki asortyment właśnie z tej kategorii. Samochody, lalki, pistolety, ciastolina, plastikowe traktory, maskotki, zabawki dla najmłodszych, różnego rodzaju artykuły rozrywkowe takie jak gluty, masy plastyczne, piłeczki antystresowe oraz wiele wiele innych znajdziecie państwo właśnie u nas.

Wyświetlenia:101
Numer oferty:6999605699
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj