4 ZESTAWY KLOCKÓW 4 FIGURKI 4 POJAZDY (6541208108)

zakończona
34,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 14,00 zł
 • lokalizacja: Grójec
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: inny
 • płeć: chłopcy
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 6 lat +
 • materiał: plastik
 • certyfikaty i opinie: CE

Firma Handlowo-Usługowa

"GRZEHET"

Grzegorz Hetnarowicz

f.h.u.grzehet@op.pl

605-654-442

poniedziałek - piątek

w godz. 9-17

PayU

Nr. konta:

80 1050 1025 1000 0090 7944 4544

W tytule wpłaty proszę podać nick z allegro

Odbiór w punkcie 9 zł

Paczka pocztowa ekonomiczna 13 zł

Kurier Pocztex 16 zł

Przesyłka pobraniowa odbiór w punkcie 14 zł

Przesyłka pobraniowa ekonomiczna 17 zł

Przesyłka kurierska Pocztex pobraniowa 18 zł

4 ZESTAWY KLOCKÓW NINJA

KLOCKI KOMPATYBILNE Z WIELOMA RODZAJAMI KLOCKÓW TAKICH JAK S BELA CZY LEGO

W ZESTAWIE 4 FIGURKI + pojazdy

Razem 303 elementów (klocki do zbudowania pojazdów, dodatkowe bronie). Każdą postać można umieścić na pojeździe latającym.

Do każdego zestawu dołożona jest prosta instrukcja pomagająca w złożeniu.
Zestawy zapakowane w oddzielne pudełka.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 80 1050 1025 1000 0090 7944 4544
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
- kupujący ma prawo zwrotu kompletnego towaru (wraz z opakowaniem) w ciągu 14 dni 1. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Kupujący jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym (oryginalne, opakowanie/pudełko). Zwrot powinien nastąpić w ciągu czternastu dni od zwrotu zakupionego towaru . 2. Zwroty rozpatrujemy po otrzymaniu towaru 3. Sprzedający dokona zwrotu na wskazany przez Kupującego numer konta bankowego 4.. Termin 14- dniowy, w którym Kupujący może odstąpić odumowy, liczy się od dnia wydania rzeczy. 6. W zwracanym towarze prosimy o umieszczenie kartki z nr konta na jakie mamy zwrócić pieniądze za zakupiony towar. 7. W przypadku zwrotu koszt przesyłki ponosi kupujący ( nie odbieramy przesyłek wysyłanych " za pobraniem") Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu do wykonania prawa odstąpienia od umowy, o którym mowa powyżej; (2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (4) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (5) towar posiada ślady użytkowania, nie ma oryginalnego opakowana bądź opakowanie jest zniszczone Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt. 10 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) przepisów o umowach zawieranych na odległość, w tym prawa odstąpienia od umowy, nie stosuje się do umów sprzedaży z licytacji.

reklamacje

PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI KONIECZNIE SPRAWDŹ JEJ STAN !!!! Towar wysyłany przez nas jest sprawdzany wizualnie czy nie posiada mechanicznych uszkodzeń ( nie jesteśmy wstanie wykryć wad ukrytych powstałych z winy producenta) Poniżej ważne informacje, które pomogą w razie reklamacji 1.Sprawdź dokładnie opakowanie zewnętrzne, czy opakowanie nie jest uszkodzone ,rozerwane 2.Po odebraniu paczki otwórz ją w obecności kuriera lub listonosza i SPRAWDŹ CZY PRODUKTY SĄ NIEUSZKODZONE.3. Jeśli coś jest uszkodzone mechanicznie, sporządź PROTOKÓŁ SZKODY W OBECNOŚCI LISTONOSZA LUB KURIERA. BRAK STWIERDZENIA NIEPRAWIDŁOWOŚCI W ZAKRESIE STANU PRZESYŁKI PRZY ODBIORZE może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia w transporcie. 1. reklamacje rozpatrujemy po otrzymaniu towaru 2. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta ( wszelkie uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji,towar wysyłany przez nas jest sprawdzany wizualnie czy nie posiada mechanicznych uszkodzeń. Dlatego ważne jest sprawdzanie przesyłki przy kurierze, ponieważ nasze przesyłki są ubezpieczone i za uszkodzenia mechaniczne odpowiada firma przesyłająca towar 3. Reklamowany towar powinien posiadać orginalne opakowanie 4.. Zwrot pieniędzy lub wymiana towaru następuje po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. 5. Jeżeli posiadamy towar reklamowany na stanie, zawsze wysyłamy nowy, sprawny. Zwrot pieniędzy za reklamowany towar jest traktowane jak odstąpienie od umowy. 6. W zwracanym towarze prosimy o umieszczenie kartki z nr konta na jakie mamy zwrócić pieniądze za zakupiony towar przy pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

pozostałe informacje

W związku z tym że poczta polska przestała ubezpieczać listy polecone ( nie odpowiada za nie materialnie), listy będą wysyłane listami poleconymi ekonomicznymi przez firmę inpost. Zmiana adresu dostawy możliwa jest jest jedynie poprzez " wybór sposobu zapłaty i dostawy w ofercie". Zmiana adresu zawarta w "Wiadomości dla sprzedającego" nie jest brana pod uwagę ze względu na to, że adres do wysyłki jest automatycznie ściągany z pola "adres do wysyłki" UWAGA listy polecone ekonomiczne wysyłane są tylko we poniedziałek i czwartki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!