32558 Ksiaga wzorow dla kowalstwa artystyc (j.niem (6999783812)

Od 17-01-2018 do 24-01-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
85,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
  • List polecony priorytetowy 11,50 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 25,00 zł
  • lokalizacja: Krzywice - Hamburg, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

32558; Musterbuch für Kunstschlosser, Kunstschmiede. Wzory dla kowali i kowali artystycznych. Oferowana ksiazka w jezyku niemieckim to reprint wydanai z 1885 roku ktory przedstawia prace z zakresu kowalstwa od 12 do 19 wieku. Pokazane w ksiazce ilustracje moga sluzyc rowniez wspolczesnie jako wzory. 128 stron. Setki czarno-bialych ilustracji i rysunkow. Twarda oprawa. Format: 31,4 x 25,8 x 1,6 cm. Wydawnictwo: Reprint-Verlag-Leipz­ig
Dieser grossformatige Tafelband bietet eine repräsentative Sammlung von Abbildungen verschiedenster Kunstschlosser- und Schmiedearbeiten aus dem 12. bis 19. Jahrhundert. Auf mehr als 120 durchgehend illustrierten Seiten werden die gelungensten Ausführungen von Beschlägen, Geländern, Türen, Toren und vieler anderer künstlerisch wertvoller Metallarbeiten originalgetreu und massstabgerecht abgebildet und deren Herkunft kurz erläutert. 120 Tafeln mit 386 zum Teil ganzseitigen Abbildungen.
Ksiazka jest nowa..

Przy zakupie wiekszej ilosci przedmiotow koszty przesylki wynosza 16,00 zl. Niezaleznie od ilosci zakupionych przedmiotow.Obojetnie czy kupisz 2 czy 10 ksiazek - placisz tylko 16,00 zl. za przesylke!!!.

Posiadamy Europejski Numer Identyfikacyjny Podatnika i wystawiane przez nas faktury sa uznawane przez Polskie Urzedy Skarbowe.

Dostawa i płatność
od 9,50 zł

Lokalizacja: Krzywice - Hamburg, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
11,50 zł
kolejna sztuka
5,50 zł
maksymalnie w paczce
9
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
9,50 zł
kolejna sztuka
4,50 zł
maksymalnie w paczce
9

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
4,00 zł
maksymalnie w paczce
9
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
26,50 zł
kolejna sztuka
4,00 zł
maksymalnie w paczce
9

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Versandbuchhandel Thaddaeus Bien
Bekassinenau 130a
22147 Hamburg
Dodatkowe informacje

  

Reklamacje

W przypadku wystąpienia wady nabytego produktu kupujący ma prawo złożyć reklamację poprzez: odesłanie nabytej rzeczy pod adres: Versandbuchhandel Thaddaeus Bien, Bekassinenau 130a, 22147 Hamburg, Niemcy

W przypadku skorzystania z prawa złożenia reklamacji kupujący możne wypełnić formularz reklamacji  oraz odesłać go wraz z reklamowanym Towarem oraz w miarę możliwości  z dowodem zakupu (paragonem albo fakturą na adres : Versandbuchhandel Thaddaeus Bien, Bekassinenau 130a, 22147 Hamburg, Niemcy

W formularzu reklamacyjnym Klient wskazuje m.in. swoje oczekiwania co do sposobu realizacji zobowiązań Sprzedającego.

Czas rozpatrzenia reklamacji, wraz z powiadomieniem klienta to 14 dni od momentu złożenia reklamacji..

Podstawą reklamacji może być w szczególności dostarczenie innego Towaru niż zamawiany, nieprawidłowe skompletowanie zamówienia lub dostarczenie niewłaściwej liczby Towarów.

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta koszty wymiany lub naprawy Towaru ponosi Sprzedający.

W przypadku reklamacji uznanej ( reklamacja na korzyść klienta) zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Gdy reklamacja jest rozpatrzona niezgodnie z wolą klienta, kupujący ma prawo złożyć odwołanie do reklamacji. Sprzedawca udziela odpowiedzi zgłaszającemu reklamację o sposobie realizacji jego roszczeń w formie korespondencji mailowej bądź Klient jest informowany telefonicznie na numer podany w zgłoszeniu. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Versandhandel Thaddaeus Bien
Bekassinenau 130a
22147 Hamburg

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj Versandbuchhandel Thaddaeus Bien Bekassinenau 130a 22147 Hamburg Niemcy o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres Versandbuchhandel Thaddaeus Bien Bekassinenau 130a 22147 Hamburg Niemcy lub pocztą elektroniczną antykwariatbien@interia.pl 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W wypadku odstąpienia od umowy proszę odesłać towary na adres Versandbuchhandel Thaddaeus Bien, Bekassinenau 130a, 22147 Hamburg, Niemcy

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy (towaru) wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni. 

Zwracając towar prosimy do przesyłki dołączyć wypełniony formularz oraz kopię dowodu zakupu. 

O sprzedającym
postcardsbien
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

458

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0