31 mammut zestaw IKEA 1x krzesełko stolikO +GRATIS (6542392519)

zakończona
139,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 45,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 55,00 zł
 • lokalizacja: Rumia
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

ZESTAW MEBELKÓW DLA DZIECKA


IKEA MAMMUT

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

KRZESEŁKO MAMMUT - 1szt

STOLIK MAMMUT - 1szt

Jedyna w swoim rodzaju - seria mebli dziecięcych MAMMUT - ponadczasowa, trwała i piękna. Mebelki wykonane są z trwałego, łatwego do utrzymania w czystości plastiku.Mebelki z serii MAMMUT stanowią nieodzowny dodatek do każdego pokoju dziecięcego, bez którego po prostu trudno sobie wyobrazić idealny pokój dla dziecka. Do zabawy, do nauki, dla każdego dziecka.

Zobacz inne mebelki serii MAMMUT tutaj

PLUS GRATIS ZESTAW NACZYŃ 6 ELEMENTÓW:

GRATIS SKŁADA SIĘ Z 6 ELEMENTÓW: MISECZKA, TALERZYK, KUBECZEK, NÓŻ, ŁYŻKA I WIDELEC

KOLORY DODAJEMY LOSOWO

CHCESZ WIĘCEJ NACZYŃ? DOKUP DOWOLNĄ ILOŚĆ KOMPLETÓW NACZYŃ NA INNEJ AUKCJI, A KOSZT WYSYŁKI POZOSTANIE DOKŁADNIE TAKI SAM JAK NA TEJ AUKCJI!!!

OPIS POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW ZESTAWU:

KRZESEŁKO DLA DZIECKA


IKEA MAMMUT

kolory do wyboru:

Główne informacje


Szerokość: 39 cm
Wysokość: 67 cm
Głębokość siedziska: 26 cm
Wysokość siedziska: 30 cm

Produkt wymaga złożenia

Instrukcja obsługi
Wycierać czystą suchą tkaniną
Wytrzyj miękką szmatką zwilżoną w wodzie i łagodnym płynie do mycia naczyń lub mydłem, jeżeli to konieczne.
Opis produktu
tworzywo polipropylenowe

STOLIK
IKEA MAMMUT
kolor:

Główne informacje

Średnica: 85 cm
Wysokość: 48 cm
Produkt wymaga złożenia
Instrukcja obsługi
Wycierać czystą suchą tkaniną
Wytrzyj miękką szmatką zwilżoną w wodzie i łagodnym płynie do mycia naczyń lub mydłem, jeżeli to konieczne.
Opis produktu
tworzywo polipropylenowe

BEZPOŚREDNIO PO ZAKUPIE PODAJ KOLOR - JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ KOLOR ZOSTANIE WYSŁANY LOSOWO

(produkt nowy,oryginalny,zapa­kowany fabrycznie)


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS?

 • jesteśmy legalną firmą!
 • do każdego zakupu dołączamy paragon!
 • na życzenie wystawiamy faktury VAT razem z kosztami wysyłki!
 • mamy najniższe ceny!
 • zawsze jasno określone koszty wysyłki w zakładce dostawa i płatność!
 • sprawnie i szybko obsługujemy klienta!
 • szybko realizujemy przesyłki!
 • szybko odpowiadamy na pytania klientów!
 • gwarantujemy dobrą jakość towaru!
 • wysyłki realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej - doręczenie na drugi dzień roboczy od nadania!!!
*Zdjęcia oraz informacje dotyczące specyfikacji przedmiotu zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i są wyłączną własnością firmy IKEA


MASZ PYTANIA?

DZWOŃ: 785-85-55-22 (9.00-16.00) lub PISZ: funtec.pl@wp.pl


PŁATNOŚCI MOŻESZ DOKONAĆ poprzez PayU

lub zwykły przelew bankowy na konto BRE BANK SA 59 1140 2004 0000 3702 3735 4854

(w tytule wpłaty podaj swój nick z allegro)

JEŚLI CHCESZ PŁACIĆ PRZY ODBIORZE

po zakupie przejdź dalej i wybierz przesyłkę pobraniową

Jeżeli adres wysyłki ma być inny niż podany w Allegro proszę podać odpowiednie dane bezpośrednio po zakupie przechodząc dalej i wypełniając formularz opcji dostawy


NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM OSOBOM POSIADAJĄCYM MNIEJ NIŻ 5 POZYTYWNYCH KOMENTARZYwysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 59114020040000370237354854
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 45,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 55,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 785855522
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 15:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail funtec.pl@wp.pl. Przesyłkę należy nadać na adres przedsiębiorstwa: Cheval Krzysztof Ślubowski, Konwaliowa 18, 84-230 Rumia lub (w przypadku kiedy przesyłka została nadana z drugiego magazynu) na adres drugiego magazynu: Cheval Krzysztof Ślubowski, Łazy 17, 06-212 Krasnosielc. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem funtec.pl@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie lub uzupełnienie poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszenia reklamacji. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Produkty mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas udzielenia gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, udostępnionym w opisie każdego produktu. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sprzedawcę albo sprzedawca nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gdańsku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Wszystkie produkty dostępne na aukcjach są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych (z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży), oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Koszty zakupu, wraz z kosztami transportu podane są każdorazowo w zakładce dostawa i płatność. W przypadku zakupu rzeczy z różnymi cennikami dostawy, koszty transportu są sumowane. Sposób i termin zapłaty za zakupy. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony produkt, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. Możliwe formy płatności są każdorazowo wskazane w opisie produktu. W przypadku wyboru opcji przesyłki pobraniowej (zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu) sprzedawca zastrzega sobie prawo w niektórych przypadkach do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.