2x Powertrac SNOWSTAR 225/45R17 94H (7061809955)

1 osoba kupiła 1 parę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
391,80 zł
z 20 par
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
 • lokalizacja: Lublin, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • informacje dodatkowe: wzmocnienie (XL)
 • liczba opon w ofercie: 2 szt.
 • średnica: 17"
 • run flat: nie
 • bieżnikowane: nie
 • profil opony: 45
 • szerokość opony: 225 mm
 • marka: Pozostałe
 • indeks prędkości: h do 210 km/h
 • opór toczenia: klasa E
 • przyczepność na mokrej nawierzchni: klasa C
 • hałas zewnętrzny: 70 dB
 • indeks nośności: 94

opis

Masz pytania? 509 05 05 90

info@oponki24.com.pl

Masz pytania?

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska: 25,00 zł!

Przesyłka kurierska pobraniowa: 35,00 zł

Oznaczenia opon

Powertrac SNOWSTAR 225/45R17 94H
 • Marka: Powertrac
 • Liczba opon w ofercie: 2 szt.
 • Bieżnikowane: Nie
 • Run flat: Nie
 • Szerokość opony: 225 mm
 • Profil opony: 45
 • Średnica: 17"
 • Informacje dodatkowe: wzmocnienie (XL)
 • Indeks prędkości: H do 210 km/h
 • Indeks nośności: 94
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: Klasa C
 • Hałas zewnętrzny: 70 dB
 • Opór toczenia: Klasa E
 • Rok produkcji (DOT): 2016/2017
 • Gwarant: Pełna gwarancja producenta
 • Stan: Fabrycznie nowa
 • Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce

Powertrac SNOWSTAR 225/45R17 94H

PowerTrac jest marką o wysokim potencjale. Fabryka opon zlokalizowana w miejscowości Weifang w Chinach, działa w oparciu o najnowsze technologie.

PowerTrac SnowStar to opony zimowe charakteryzujące się doskonałą wydajnością i łatwością prowadzenia w szczególności dzięki precyzyjnie zaprojektowanym żebrom w środkowej części bieżnika.
Specjalna budowa opony optymalizuje rozkład ciśnienia w jej wnętrzu jak również polepsza kontakt z nawierzchnią i dobrze absorbuje hałas zapewniając cichą i bardziej komfortową jazdę.
Skuteczne odprowadzenie wody jest dzięki rowkom poprzecznym oraz czterem szerokim rowkom obwodowym, które znacząco wpływające na ograniczenie ryzyka poślizgu.

Opona wzbogacona jest o drabinki lamelek ułożonych w kształcie litery „Z”, które zapewniają doskonałą przyczepność na oblodzonej i zaśnieżonej drodze.
Bloki bieżnika są w strefie barkowej, które zwiększają stabilność jazdy i utrzymują bezpieczeństwo podczas wchodzenia w zakręty przy wysokich prędkościach.

Specjalny skład bieżnika pozawala zachować elastyczność nawet w niskich temperaturach dzięki czemu przyczepność opony pozostaje bez zmian.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: Lublin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
25,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
35,00 zł
kolejna sztuka
25,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

SATIS Sp. z o.o.
Szczecińska 14
20-724 Lublin
Dodatkowe informacje

 ROZDZIAŁ VIII - REKLAMACJE

Wyciąg z regulaminu sklepu:

 1. Sprzedający ponosi odpowiedzialność za wady Towaru, zgodnie z  zasadami odpowiedzialności wskazanymi w przepisach Ustawy z dnia 24  kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 121 z późn.  zm.), w szczególności art. 556 oraz 556(1) – 556(6) Kodeksu cywilnego.  Jeżeli nabywcą Towaru nie jest Konsument, odpowiedzialność Sprzedającego  z tytułu rękojmi zostaje wyłączona na zasadzie art. 558 § 1 Ustawy z  dnia 24 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 121  z późn. zm.). Gwarancja producenta na Towar wynosi 24-miesiące.  
 2. W przypadku stwierdzenia wad Towaru, Zamawiający może złożyć  reklamację do Sprzedającego, przesyłając ją drogą e-mailową na adres  poczty elektronicznej: info@oponki24.com.pl lub pisemnie na adres  Sprzedającego: SATIS Sp. z o.o. ul. Szczecińska 14, 20-724 Lublin, bądź  też złożyć reklamację na adres producenta Towaru wskazany na opakowaniu  Towaru, czy w gwarancji dołączonej do Towaru.  
 3. Zamawiający, wysyłający reklamowany Towar do Sprzedającego proszony  jest, w celu usprawnienia przebiegu rozpatrywania reklamacji, o podanie  następujących danych: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, nr  Zamówienia, adres e-mail oraz o dokładnie opisanie wady Towaru i żądania  reklamującego. Składając reklamację Zamawiający proszony jest także o  załączenie kopii dowodu sprzedaży (np. kopii paragonu lub faktury VAT).  
 4. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni od złożenia stosownej  reklamacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. O sposobie jej  rozpatrzenia Zamawiający zostanie poinformowany przez Sprzedającego.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

60 dni

Adres do zwrotu

SATIS Sp. z o.o.
Szczecińska 14
20-724 Lublin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 ROZDZIAŁ VII -  PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Wyciąg z regulaminu sklepu:


  

 1. Zgodnie z art. 27. Ustawy, Sprzedający informuje o prawie Konsumenta  do odstąpienia od Umowy sprzedaży w terminie 60 dni bez podania  jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po  upływie 60 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy  lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez  Konsumenta, weszła w posiadanie rzeczy.
   
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży należy  poinformować Sprzedającego (firma SATIS Sp. z o.o. ul. Szczecińska 14,  20-724 Lublin, e-mail: info@oponki24.com.pl) o decyzji o odstąpieniu od  Umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład w  postaci pisma wysłanego listownie lub pocztą elektroniczną). Jeżeli  Zamawiający skorzysta z formy wysyłki oświadczenia o odstąpieniu od  Umowy sprzedaży pocztą elektroniczną, Sprzedający prześle Zamawiającemu  niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy  na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
   
 3. Zamawiający będący Konsumentem, może także skorzystać z wzoru  formularza odstąpienia od umowy, który stanowi Załącznik nr 1 do  niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.
   
 4. Aby zachować termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży wystarczy, aby  wysłanie informacji dotyczącej wykonania przysługującego Zamawiającemu  będącemu Konsumentem prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do  odstąpienia od Umowy sprzedaży.
   
 5. Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od Umowy  sprzedaży Sprzedający zwraca Zamawiającemu będącemu Konsumentem  wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia  Towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez  Zamawiającego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez Sprzedającego), niezwłocznie, a w każdym  przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został  poinformowany o decyzji Zamawiającego o wykonaniu prawa odstąpienia od  Umowy sprzedaży. Zwrotu płatności Sprzedający dokona przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały przez Zamawiającego użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Zamawiający zgodził się na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku Zamawiający nie poniesie żadnych opłat w  związku z tym zwrotem. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania Towarów lub do czasu dostarczenia mu  dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej.
   
 6. Zwracane Towary Zamawiający proszony jest odesłać lub przekazać na  następujący adres Sprzedającego: SATIS Sp. z o.o. ul. Szczecińska 14,  20-724 Lublin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od  dnia, w którym Zamawiający poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od  Umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Zamawiający odeśle Towar  przed upływem terminu 14 dni. Zamawiający będzie musiał ponieść  bezpośrednie koszty zwrotu Towarów.
   
 7. Zamawiający będący Konsumentem odpowiada tylko za zmniejszenie  wartości Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było  to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towarów.
   
 8. Zgodnie z postanowienia art. 38. Ustawy Konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży w odniesieniu do umów:
   
  1. o świadczenie usług, jeżeli Sprzedający wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedającego utraci  prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży;
    
  2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży;
    
  3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (oznacza to  również, że w razie zawarcia przez Konsumenta Umowy sprzedaży której  przedmiotem jest Towar niedostępny „od ręki” u Sprzedającego, który  posiada rzadko spotykane parametry i który to Towar Sprzedający musi  zamówić u producenta na specjalne zamówienie Użytkownika – Konsumentowi  nie przysługuje prawo do odstąpienia od takiej Umowy sprzedaży);
    
  4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
    
  5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    
  6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami;
    
  7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu Umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi Sprzedający nie ma kontroli;
    
  8. w której Konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedający do niego  przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  Sprzedający świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od Umowy  sprzedaży przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług  lub rzeczy;
    
  9. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
    
  10. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
    
  11. zawartej w drodze aukcji publicznej;
    
  12. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w Umowie sprzedaży oznaczono dzień lub okres  świadczenia usługi;
    
  13. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży  i po poinformowaniu go przez Sprzedającego o utracie prawa odstąpienia  od Umowy sprzedaży.
    

O sprzedającym
oponki24compl
97,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

32

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

 • 509 05 05 90
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: info@oponki24.com.pl
telefon: 509 05 05 90