2X MIRAGE MR-200 205/65 R15C [102T] +GRATIS, RADOM (6922312349)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
360,00 zł
z 2 par
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
 • lokalizacja: RADOM, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • liczba opon w ofercie: 2 szt.
 • średnica: 15"
 • marka: Pozostałe
 • bieżnikowane: nie
 • szerokość opony: 205 mm
 • profil opony: 65
 • indeks prędkości: t do 190 km/h
 • informacje dodatkowe: wzmocnienie (C)
 • opór toczenia: klasa E
 • przyczepność na mokrej nawierzchni: klasa C
 • hałas zewnętrzny: 72 dB
 • indeks nośności: 102
MIRAGE MR-200

PRODUCENT: MIRAGE

GWARANCJA: 2 LATA

ROK PRODUKCJI: 2016/2017

MIRAGE MR-200 to opona letnia do aut dostawczych. Marka opona MIRAGE pojawiła się dość szybko na globalnym rynku producentów opon niskobudżetowych. MIRAGE ma różne rozmiary dla samochodów i zapewni dostępną alternatywę dla klientów, którzy mają ograniczony budżet. Zakres jego modeli przeszedł proces ciągłego rozwoju materiałów projektowania produktu, badania i oceny jakości.

DO KAŻDEJ ZAKUPIONEJ OPONY

WOREK I WENTYL GRATIS !!!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

 • 518-348-783
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od Pon do Sb w godzinach 8:00 - 16:00
 • selpol1@o2.pl
  Odpisujemy w ciągu 24 godzin. Jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi, mail nie dotarł- napisz drugiego.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PHU SELPOL DAMIAN SELIGA
CHORZOWSKA 12
26-600 RADOM
Polska
 
Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego( z dnia 23 kwietnia 1964r. Dz. U. Nr 16, poz.93) przysługuje prawo odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni od daty faktycznego dostarczenia zamówienia oznaczonego na liście przewozowym poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia na piśmie w tym terminie. Zgodnie z art. 22 z indeksem 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r. poz. 121) za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Osoby prowadzące działalność gospodarczą prosimy o przemyślane zakupy. Zwrotów od firm nie przyjmujemy

reklamacje

W przypadku składania reklamacji Kupujący zobowiązuje się do przekazania jej treści Sprzedającemu. Przesyłkę reklamacyjną kupujący zobowiązany jest doręczyć sprzedającemu na własny koszt. Do rozpoznania reklamacji niezbędne jest przesłanie przedmiotu reklamacji wraz z podpisanym przez kupującego formularzem reklamacyjnym, którego wzór sprzedający prześle kupującemu drogą elektroniczną na jego żądanie na wskazany w aukcji adres e-mail oraz dowód zakupu. Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana będzie odesłany na koszt Kupującego. W przypadku złożenia reklamacji przez konsumenta niniejsza reklamacja nie wyłącza zastosowania przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827. Z późn zm.). Konsument ma prawo do wymiany towaru na wolny od wad bądź odstąpienia od umowy sprzedaży i żądania zwrotu ceny zakupu rzeczy reklamowanej na zasadach przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827. Z późn zm.).

pozostałe informacje

WYSYŁKA KURIEREM DPD !!!

DOTy podajemy dla opon starszych niż 36 miesięcy. Dla opon młodszych nie sprawdzamy DOTÓW!

Wszystkie zdjęcia dostępne na aukcjach są zdjęciami podglądowymi.

Ze względu na natężenie ruchu w sezonie czas wysyłki może się wydłużyć o 4-5 dni. Nie możesz się dodzwonić? Napisz maila na adres: selpol1@o2.pl, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


- REGULAMIN ZAKUPÓW -

Rozdział I. WARUNKI ZAWIERANIA UMÓW

1.Do zawarcia umowy dochodzi pomiędzy Sprzedającym a Kupującym korzystającym z opcji Kup Teraz z chwilą potwierdzenia przez Kupującego skorzystania z tej opcji poprzez kliknięcie na Kup Teraz.

2. W przypadku licytacji do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Sprzedającym a zwycięzcą aukcji dochodzi z chwilą przybicia. Do przybicia dochodzi na rzecz Kupującego, który w chwili zakończenia aukcji zaoferował najwyższą cenę.

3.Koszty transportu zamówionego Towaru ponosi Kupujący.


Rozdział II. WARUNKI PŁATNOŚCI

1.Kupujący może skorzystać z trzech form płatności: a. Płatność PAYU, b. przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego o nr  56 1090 2590 0000 0001 2311 7306 , za pobraniem.

2.Kupujący obowiązany jest dokonać płatności niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania wiadomości potwierdzającej zawarcie umowy.

3. W treści przelewu bankowego Kupujący powinien podać imię i nazwisko/nazwę firmy i login oraz numer aukcji.


Rozdział III. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Sprzedający zobowiązuje się do realizacji transakcji w terminie 8 dni z pominięciem sobót i niedziel, oraz dni wolnych od pracy chyba, że opis aukcji inaczej stanowi.

2.Termin realizacji liczony jest w przypadku dokonania zakupu w formie za pobraniem od dnia dokonania zakupu za pomocą portalu Allegro, a w przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego – od dnia zaksięgowania całej kwoty należnej za zakupiony towar wraz z kosztami przesyłki na rachunku bankowym Sprzedającego.


Rozdział IV. REKLAMACJA

1. Kupujący ma prawo składania reklamacji towarów zakupionych u Sprzedającego.

2.W przypadku składania reklamacji Kupujący zobowiązuje się do przekazania jej treści Sprzedającemu.

3.Przesyłkę reklamacyjną kupujący zobowiązany jest doręczyć sprzedającemu na własny koszt.

4. Do rozpoznania reklamacji niezbędne jest przesłanie przedmiotu reklamacji wraz z podpisanym przez kupującego formularzem reklamacyjnym, którego wzór sprzedający prześle kupującemu drogą elektroniczną na jego żądanie na wskazany adres e-mail.

5. Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana będzie odesłany na koszt Kupującego.

6. W przypadku złożenia reklamacji przez konsumenta niniejsza reklamacja nie wyłącza zastosowania przepisów ustawy

7. Konsument ma prawo do wymiany towaru na wolny od wad bądź odstąpienia od umowy sprzedaży i żądania zwrotu ceny zakupu rzeczy reklamowanej na zasadach w/w ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz.827. z póź. zm.).

8. Wady, uszkodzenia, bądź jakakolwiek nieprzydatność towaru powstałe w skutek działania lub zaniechania kupującego w szczególności w zakresie nieprawidłowego montażu, demontażu lub niewłaściwego użytkowaniu towaru nie stanowi niezgodności towaru z umową.

9. Kupujący będący konsumentem w pojęciu Kodeksu Cywilnego, który zawarł umowę w sposób określony w rozdziale 1, na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 10,11 i 12.

10. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

11. Kupujący, o którym mowa w pkt.9 ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedającemu lub przekazać ją osobie upoważnionej przez Kupującego do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedający zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

12. Kupujący, o którym mowa w pkt.9 ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba żeprzedsiębiorca zgodził się je ponieść.

13. Sprzedający zastrzega a kupujący przyjmuje i akceptuje postanowienie, iż w sytuacji wyczerpania się towaru na magazynie Sprzedający może odstąpić od umowy. W takim przypadku kupującemu przysługuje prawo do zwrotu ceny zakupu w tym poniesionych kosztów przesyłki.

14. Odstąpienie od umowy przez Sprzedającego w sytuacji, o której mowa w pkt 13 i 14 nie może być podstawą żadnych innych roszczeń Kupującego względem Sprzedającego poza określonym w pkt.3 prawem do zwrotu ceny zakupu oraz kosztów przesyłki, jakie Kupujący poniósł w wyniku wykonania przez niego umowy zawartej ze Sprzedającym.


ROZDZIAŁ V.OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1.Dane osobowe Kupujących są gromadzone wyłącznie na potrzeby realizacji umowy sprzedaży i realizacji świadczenia usług przez Sprzedającego.

2.Po zakończeniu korzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną Sprzedający nie będzie przetwarzać danych osobowych Kupujących z wyjątkiem tych danych, które są niezbędne Sprzedającemu do: 

a. rozliczenia transakcji związanej ze sprzedażą 

b. rozliczenia świadczonej usługi,

c. dochodzenia roszczeń z tytułu płatności za Towar,

d. niezbędne do celów reklamy, badania rynku oraz zachowań i preferencji Kupujących 

e. niezbędne do wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z usługi, 

f. dopuszczone do przetwarzania na podstawie odrębnych ustaw lub umowy.


ROZDZIAŁ VI. PRAWA AUTORSKIE

1.Sprzedający oświadcza, że zdjęcia, opisy i inne informacje znajdujące się na jego stronach są jego własnością. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone i przysługują jedynie Sprzedającemu.

2.Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i udostępnienie osobom trzecim jakichkolwiek treści znajdujących się na stronach Sprzedającego wymaga jego zgody w formie pisemnej pod rygorem nieważności.


ROZDZIAŁ VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (Dz. U. 1964 nr 16 poz. 93 ze zm.), przepisy wynikające z  ustaw szczególnych, Regulamin Allegro.