29 Pułk Artylerii Polowej SUWAŁAKI Grodno 6 szt (6483796561)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • lokalizacja: Polska
 • oryginał / Reprodukcja: dokument oryginalny

29 Pułk Artylerii Polowej Lekiej - 29 Pułk Artylerii Lekkiej - Świadectwo oraz inne świadetwa z Suwałk tego samego żołnierza łącznie 6 oryginalnych dokumentów doskonale zachowanych i opieczętowanych.

PIECZĘĆ PŁKOWA

PODPIS DOWÓDCY PUŁKU

PODPIS ZASTĘPCY DOWÓDCY PUŁKU

PODPIS DOWÓDCY SZKOŁY PODOFICERSKIEJ 29 p.a.p. L.

https://pl.wikipedia­.org/wiki/29_Pu%C5%8­2k_Artylerii_Lekkiej

!!! UWAGA !!! WAŻNE !!!

Wacław Szalewski ( pierwszy dowódca pułku ) na tym świadectwie podpisany jako zastępca dowódcy pułku już w stopniu majora, natomiast widoczny na świadectwie podpis dowódcy pułku (-Aleksand ppułk -) nie odpowiada żadnemu publikowanemu w źródłach oficerowi dowodzącemu pułkiem w tym okresie - patrz poniżej:

Dowódcy pułku:

 • kpt. Wacław Szalewicz – dowódca 2 pap (7 VIII 1920 - )
 • ppłk Gustaw Łodziński
 • płk Jan Suzin (15 VII 1922 [7] – IX 1925 → zastępca szefa Artylerii i Służby Uzbrojenia OK III)
 • ppłk / płk Michał Gnoiński (VIII 1928 - X 1930)
 • ppłk / płk Jan Drejman (X 1930 - XI 1935)
 • ppłk / płk Włodzimierz Arwaniti (XI 1935 - 24 VIII 1939)
 • ppłk Tadeusz Graff (25 VIII - IX 1939)

ORYGINAŁY ŚWIETNIE ZACHOWANE - niepodarte, czyste, kompletne !!!

POLECAM DO KOLEKCJI !!!

Uprzejmie proszę aby osoby, które nie będą w stanie uregulować należności za wylicytowany przedmiot w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia aukcji nie brały udziału w tej licytacji.

Przed przystąpieniem do licytacji proszę o zapoznanie się z zasadami opisanymi w zakładce INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO, licytacja w mojej aukcji oznacza akceptację zawartych tam zasad.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 80 1750 0012 0000 0000 0764 3136
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

UPRZEJMA PROŚBA i INFORMACJA. Przesyłkę wysyłam zaraz po zaksięgowaniu na moim rachunku bankowym pełnej płatności za wylicytowany przedmiot. Płatność proszę zrealizować w ciągu pięciu dni od daty zakończenia aukcji. Uprzejmie proszę aby osoby, które nie będą w stanie uregulować należności za wylicytowany przedmiot w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia aukcji nie brały udziału w tej licytacji. Rozumiem, że ktoś może być w podróży służbowej, nieobecny w kraju, mieć skomplikowaną sytuację czy mieć brak środków na koncie. Wszystko to rozumiem i dlatego proszę w takich sytuacjach nie licytować w mojej aukcji. W przypadku wylicytowania za przedmiot ceny 1000 zł lub wyższej, 2 % podatek PPC pokrywa Kupujący. Istnieje możliwość przesłania dodatkowych fotografii lub załączonych o wyższej rozdzielczości. W związku z faktem, że wystawiany przeze mnie przedmiot pochodzi z mojej kolekcji, istnieje możliwość obejrzenia go przed zakończeniem aukcji. W sprawie umówienia terminu spotkania proszę o kontakt mailowy. Informuję również, że nie odwołuje ofert i nie wysyłam za pobraniem. Przystępując do tej licytacji potwierdzasz że zrozumiałeś i zaakceptowałeś podane tutaj warunki. Jeśli nie jesteś zdecydowany na zakup, masz wątpliwości lub nie akceptujesz opisanych warunków nie licytuj proszę. Dziękuję i za zrozumienie. UWAGA: "0" komentarzy. Osoby, które właśnie aktywowały konta na allegro, a także użytkownicy, którzy nie dokonali pełnej aktywacji konta lub z zerową liczbą komentarzy, lub dużą ilością negatywów proszę aby nie brały udziału moich aukcjach. Oferta takiej osoby zostanie usunięta z licytacji. Przepraszam nowych użytkowników allegro za tę kłopotliwą próbę uchronienia się przed naciągaczami i oszustami. Zainteresowanych aukcją a będących nowym użytkownikiem proszę o indywidualny kontakt mailowy przed przystąpieniem do aukcji.