266- ASRock Z97 KILLER/3.1 atx 1150 hdmi DTS (6541987031)

zakończona
589,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Legnica
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • producent: ASRock
 • socket: intel LGA 1150
 • standard płyty: ATX
 • rodzaj pamięci: DDR3
 • typ pamięci : DDR3 1066, DDR3 1333, DDR3 1600, DDR3 2133, inny
 • złącza: DVI, HDMI, USB 3.0
 • Masz pytania ?
 • chetnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 10.00 do 17.00
telefon
731 100 019
email
itmedia2014@gmail.com
adres

It media

Poznanska 29k

59-220 Legnica

Przedmioty wysylamy do 24 h od momentu otrzymania wplaty
Paczki wysylamy DPD

Zanim dokonasz zakupu wejdz na strone o mnie i zapoznaj sie z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacja mojego regulaminu.

Wplaty prosimy wykonywac za posrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta

13 1240 1473 1111 0010 5310 5618

UWAGA !!! PRZECENA Z 799 ZL !

ASRock z97 killer/3.1

PŁYTA NOWA - komplet, gwarancja producenta.


wystawiam faktury vat 23%

KOM: 731 100 019

Cechy

A PCIe x4 add on card that provides a Type A USB 3.1 connector for delivering up to 10Gbps data transfer rates, plus a Type C USB 3.1 connector for plugging mobile devices.
Faster device charging with power currents of 3.0 ampere
Ultra durable
supports over 10,000 plug and removals
A reversible design
that fits the connector either way
Seria ASRock Killer zawiera platformę the Killer™ E2200 Intelligent Networking, stworzoną dla maksymalnej wydajności sieci w grach online oraz wysokiej jakości mediów streamingowych. W oparciu o Advanced Stream Detect™, Killer E2200 automatycznie wykrywa i przyspiesza transfer w grze zamiast innych ruchów sieciowych dla płynniejszej, wolnej od zacinania rozgrywki lepszej rywalizacji. Z tym ekskluzywnym, automatycznym kolejkowaniem ruchu sieciowego, gry i czaty czasu rzeczywistego otrzymują najwyższy priorytet, co zapewnia możliwie najniższe opóźnienia w wysyłaniu i odbieraniu danych dla gier.
Dostarczanie lepszej wydajności sieciowej aplikacjom UDP (User Datagram Protocol) wrażliwym na opóźnienia, takim jak gry online czy streaming mediów wysokiej jakości.
* Wyniki testów mogą się różnić w zależności od konfiguracji sprzętowej, środowiska internetowego oraz czasu.
Używaj Qualcomm Atheros Killer Network Managera do klasyfikowania i ustalania priorytetów dla gier online, wideo HD oraz wysokiej jakości dźwięku, w celu uzyskania wyższej jakości i zmniejszeniu ilości przerwań w trakcie rozgrywek online i innych.
Monitoruj i zarządzaj stanem i wydajnością za pomocą graficznych wykresów, szczegółowych logów i kompletnie przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika.
Aluminiowe Radiatory XXL

Ogromne radiatory ze stopu aluminium odprowadzają ciepło w trybie ekspresowym. Ponieważ obszary MOSFETów i chipsetów są pokryte tymi radiatorami chroniącymi je przed przegrzaniem, mogą one pracować w niższych temperaturach, przez co twoja płyta główna oraz cały komputer będą stabilniejsze i bardziej niezawodne.
MOSFETy NexFET w rejonach pamięci używają specjalnej technologii do ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi i oferują 7,5 raza lepszą ochronę w porównaniu do tradycyjnych MOSFETów.
*Tryb ludzkiego ciała.
NexFET MOSFET dla zasilania pamięci

MOSFET NexFET nowej generacji odpowiadają za zasilanie slotów DRAM i robią to w sposób o wiele efektywniejszy. Układy NexFET cechują się obniżoną rezystancją RDS(on) 2,9 mΩ, co skutkuje wyższą efektywnością zasilania i niższymi temperaturami.
Premium Alloy Choke

Nowa generacja dławików efektywnie zwiększa o 90% prąd nasycenia i jest zaprojektowana jako odporna na magnetyzm i ciepło, co czyni płytę główną wydajniejszą, stabilniejszą i niezawodną.
Platynowe kondensatory Nichicon 12K

Najlepsze platynowe kondensatory 12K z żywotnością co najmniej 12000 godzin. ASRock zastosował platynowe kondensatory Nichicon 12K, które w porównaniu do kondensatorów montowanych na konkurencyjnych płytach głównych z najwyższej półki o żywotności na poziomie zaledwie 10000 godzin, oferują aż o 20% dłuższą żywotność i większą stabilność oraz niezawodność.

* Testowane według przemysłowych standardów: temperatura otoczenia 105 st. Celsjusza.
Szafirowo-Czarne PCB

ASRock nie bagatelizuje żadnych detali, nawet tych najmniejszych. Nowe czarne PCB symbolizuje najwyższą jakość produktu i zapewnia lepsze walory estetyczne.

M.2 Socket (PCIe Gen2 x2 & SATA3)

Złącze M.2 jest nowym interfejsem, który pozwala na podłączenie dysków SSD lub innych urządzeń Next Generation Form Factor (NGFF). ASRock wspiera moduły M.2 SATA3 6Gb/s oraz moduły M.2 PCI Express Gen2 x2 10 Gb/s, co daje 2 razy większą prędkość w porównaniu z rozwiązaniami M.2 Gen2 x1, które ograniczone są do 5Gb/s.

Złącze SATA Express

Ta płyta główna oferuje najnowsze złącze SATA Express dla entuzjastów, aby zapewnić najwyższą możliwą wydajność. Interfejs SATA Express* pozwala na transfer danych z prędkością PCIe Gen2 x2 (10Gb/s).

* Wsparcie zostanie ogłoszone.
Purity Sound™ 2

Na Purity Sound™ 2 składaja się 7.1-kanałowy kodek Realtek ALC1150, przetwornik cyfrowo-analogowy 115dB SNR wraz ze wzmacniaczem różnicowym, wzmacniacz słuchawkowy TI ® NE5532, bezkondensatorowa technologia Direct Drive, powłoki ochronne EMI, osłona izolująca PCB oraz DTS Connect. ASRock w swoim układzie Purity Sound™ 2 wykorzystał również najwyżej jakości kondensatory Nichicon, cenione przez audiofilów.
Wykres pasma przenoszenia przedstawia test pod obciążeniem 32 ohm, który symuluje normalne słuchawki. To pokazuje, jak w tradycyjnych rozwiązaniach audio częstotliwości przenoszenia spadają drastycznie przy niskich częstotliwościach, podczas gdy Purity Sound™ 2 utrzymuje pasmo i zapewnia lepszy bas dzięki wzmacniaczowi TI ® NE5532.
Key Master

Czym jest dobra broń, jeśli nie włada się nią wystarczająco dobrze? Technologia Key Master to połączenie dwóch funkcji – Sniper Key oraz Macro Key. Pozwala ona lepiej wykorzystać twoją mysz i klawiaturę dzięki możliwości tworzenia makr, zmieniania czasów opóźnień oraz trybowi snajperskiemu. Key master pozwoli wykrzesać maksimum z twojej starej klawiatury i myszy, ale może być zabronione w przypadku niektórych gier. Radzimy wyłączyć Key Master, gdy jego użytkowanie jest niezgodne z licencją gry.

Sniper Key - Użyj przycisku Sniper Key by zwiększyć szybkość myszy gdy jesteś w trybie snajperskim, co poprawi twoją skuteczność.
Tor myszy
Bez Sniper Key Ze Sniper Key

Macro Key - Jesteś zmęczony tymi wszystkimi konfiguracjami przycisków? Stwórz własne hotkeye i makra dzięki technologii Macro Key, by oszczędzić sobie trudu w trakcie gry.
XSplit

XSplit Broadcaster to aplikacja zaprojektowana do ułatwienia nadawania multimediów, strumieniowania na żywo i nagrywania. XSplit Gamecaster to uproszczona wersja XSplit Broadcaster. Dajemy ZA DARMO trzymiesięczną licencję premium na XSplit Broadcaster i XSplit Gamecaster! O wartości $24,95! ( www.xsplit.com/redee­m )
Broadcast Platform Broadcast Software Broadcasting!
* XSplit is provided by SplitmediaLabs, Ltd. Restriction may apply and the offer is subject to change, termination or discontinuation by SplitmediaLabs, Ltd. without prior notice. Proszę odwiedzić stronę internetową w celu uzyskania szczegółowych informacji : http://www.asrock.co­m/microsite/Fatal1ty­/
Port myszy Fatal1ty Mouse Port

Port myszy Fatal1ty Mouse Port jest technologią dedykowaną graczom, wchodzącą w pakiet oprogramowania F-Stream. Po podłączeniu myszki do portu Fatal1ty Mouse Port i uruchomieniu aplikacji F-Stream, gracze mogą korzystać z preferowanej przez Fatal1ty’ego częstotliwości próbkowania równej 500Hz lub zmodyfikować ją w zakresie od 125 do 1000Hz. Funkcja umożliwi graczom jeszcze wygodniejszą i precyzyjniejszą kontrolę nad ich myszką podczas zaciętych potyczek.
Uwagi:
1. Niektóre myszy USB mogą nie obsługiwać częstotliwości próbkowania 1000Hz.
2. Port Fatal1ty Mouse Port nie obsługuje myszy zgodnych ze standardem USB 2.0.
3. Port Fatal1ty Mouse Port może nie obsługiwać bezprzewodowych myszy.
4. Port Fatal1ty Mouse Port nie obsługuje myszy podłączonych poprzez hub USB.
Thunderbolt™ Ready

Ta płyta główna posiada 5-pinowe złącze Thunderbolt™AIC pozwalające podłączyć kartę ASRock Thunderbolt™2 AIC oraz może obsługiwać nawet do 6 urządzeń Thunderbolt™połączonych ze sobą szeregowo z prędkością do 10 Gbps.
Technologia ASRock Thunderbolt™
● Do 10 Gbps: najszybsze połączenie w twoim komputerze
● Dwukierunkowy transfer danych z PCI Express i DisplayPort
● Połączenie szeregowe: nawet do 6 urządzeń Thunderbolt™
● Pozwala na wyświetlanie dużych obrazów w wysokich rozdzielczościach (obsługa 4K)
Możliwość połączenia ze zintegrowanymi układami graficznymi Możliwość połączenia z dedykowanymi kartami graficznymi

*Karta Thunderbolt™AIC nie jest dołączana do zestawu z płytą główną. Zdjęcia produktów zamieszczono jedynie w celach poglądowych.
** Proszę zaktualizować BIOS do najnowszej wersji, aby uzyskać możliwość obsługi technologii Thunderbolt™.
***Lista obsługiwanych urządzeń Thunderbolt™ dostępna jest tutaj .
F-Stream

F-Stream to wielofunkcyjne oprogoramowanie płyt Fatal1ty z nowym interfejsem, większą liczbą funkcji oraz ulepszeniami. Zawiera ono aplikacje Key Master, Fatal1ty Mouse Port, EZ OC, Auto Tuning, XFast RAM, OC Tweaker, System Browser, Live Update, Tech Service i wiele więcej.
USB Key

W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows ® automatycznie!
Restart to UEFI

Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.
ASRock OMG (Online Management Guard)

Ogranicz i kontroluj czas spędzany przez twoje dzieci w internecie. ASRock OMG (Online Management Guard) pozwala ograniczyć dostęp do sieci w określonych godzinach. Administrator może ustawiać początkowe i końcowe godziny dostępu do internetu przez innych użytkowników.
UEFI Tech Service

Skontaktuj się z pomocą techniczną ASRocka wysyłając prośbę o pomoc z poziomu UEFI, jeśli tylko doświadczysz problemu ze swoim komputerem osobistym. Użytkownicy mogą wybrać rodzaj problemu, z którym się spotkali, opisać go szczegółowo, a następnie opcjonalnie dodać obraz lub plik log dla naszego zespołu wsparcia technicznego.
Funkcja osuszania

Wilgoć potrafi zniszczyć większość elektroniki, dlatego lepiej pozostawiać swój komputer suchym. Teraz użytkownicy mogą ustrzec się przed uszkodzeniami płyty głównej z powodu wilgoci uruchamiając Dehumidifier. Kiedy jest aktywny, komputer automatycznie zacznie osuszać sprzęt po wejściu w stan S4/S5.
Łatwa instalacja sterowników

Dla tych, którzy nie posiadają napędu optycznego by móc zainstalować sterowniki z płyty CD, stworzyliśmy narzędzie Easy Driver Installer, które pozwala z poziomu UEFI zainstalować na dysku USB sterownik dla LAN, a następnie pobrać i zainstalować inne potrzebne sterowniki bezpośrednio przez internet. Nie potrzeba już w ogóle płyty CD ani napędu optycznego!
XFast RAM creerà un disco virtuale dalla memoria del sistema per aumentare le prestazioni. Per Photoshop, può anche funzionare 5 volte più veloce di prima.
Zmęczony słuchaniem nędznego audio, które sprawia, że twoje uszy krwawią? Doświadcz wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z twojego komputera. DTS Connect to nazwa dwuczęściowego systemu, składającego się z DTS Interactive oraz DTS Neo:PC, który jest przeznaczony tylko do komputerów. Ma on na celu przekształcanie dźwięku komputerowego na format DTS.
DTS, DTS-HD, the Symbol, & DTS or DTS-HD and the Symbol together are registered trademarks of DTS, Inc. © DTS, Inc. All Rights Reserved.
Niniejsza płyta główna obsługuje HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface), który jest standardem umożliwiającym przesyłanie nieskompresowanych danych wideo przy jednoczesnym dostarczaniu wielokanałowego dźwięku za pomocą jednego kabla. Dane wideo i audio przekazywane przez interfejs HDMI™ są cyfrowe bez konwersji na sygnał analogowy, dlatego dostarcza on najlepszą jakość zdjęć i najbardziej realistyczne dźwięki.
Produkt
Producent ASRock
Kod producenta Z97 KILLER/3.1
EAN 4717677325942
Fizyczne
Standard płyty
 • ATX
Techniczne
Chipset
 • Intel Z97
Gniazdo procesora
 • Socket 1150
Producent procesora
 • Intel
Rodzaje procesorów
 • Celeron
 • Core i3
 • Core i5
 • Core i7
 • Pentium
 • Xeon
Zastosowane technologie
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy : W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: itmedia2014@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres : IT MEDIA ul.Poznańska 29k 59-220 Legnica Polska Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Koszt zwrotu rzeczy : W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Brak możliwości odstąpienia od umowy : Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad : Zobowiązujemy się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur : Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Wrocławiu Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

reklamacje

Firma : ITMEDIA Barbara Ciesielska Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą : CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Numer w rejestrze : nr wniosku 001307514/2013 złożone w Urząd Miasta Legnica Adres przedsiębiorstwa : : ITmedia Barbara Ciesielska ul.Poznańska 29k 59-220 Legnica Polska Adres do reklamacji : ITmedia ul.Poznańska 29k 59-220 Legnica Polska Opis procedury reklamacji : Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem itmedia2014@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.