- 25% Materac piankowy Original Thermo 180x200 cm (6483033687)

11 dni do końca
cena kup teraz
1 199,00 zł
z 100 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
  • lokalizacja: Poznań
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • rodzaj materaca: termoplastyczne
  • rozmiar (cm): 180x200
  • producent: Hilding
  • twardość materaca: H3
  • wysokość materaca: 18.00 [cm]
Materace SENNA
EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z O.O.
właściciel i dystrybutor marki SENNA
61-131 Poznań,
ul. Milczańska 14A, lok.2
NIP: 7822557620

Magazyn:
61-005 Poznań, ul. Św. Michała 100

Tel. +48 603 671 572
e-mail: sklep@sennamaterace.­pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
10 1030 0019 0109 8530 0047 6504

Zakupiony produkt zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty, a w przypadku zamówień w opcji za pobraniem lub płatność przy odbiorze, materace wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Produkty wysyłamy firmą kurierską K-EX. Przesyłki są dostarczane maksymalnie w ciągu 2-3 dni roboczych od nadania. Istnieje możliwość odbioru własnego z magazynu, który mieści się w Poznaniu, przy ul. Św. Michała 100.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Materac piankowy

HILDING ORIGINAL THERMO

180x200 cm

PROMOCJA -25%

Darmowa dostawa!

Materac piankowy jednostronny o 7 strefach twardości i wysokim komforcie dzięki zastosowaniu pianki Visco, w białym pokrowcu Tencel z taśmą 3D ułatwiającą wentylację wkładu, zalecany do stelaży regulowanych; materac z 10-letnią gwarancją.

Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Sposób pakowania :

materac rolowany

Okres gwarancji:

10 lat

Cechy :

dla alergików, dla par

Wysokość wkładu :

17 cm

Wysokość materaca :

18 cm

Twardość materaca :

średni

Wkład :

podstawa z pianki Flexifoam o wys. 12 cm z profilowaniem nadającym 7 stref twardości, od góry pianka termoelastyczna Visco o wys. 5 cm

Pokrowiec :

Tencel

Twardość materaca :

średni

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zarejestrowana została do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod nr KRS: 0000451446. Adres siedziby/adres do reklamacji: EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z O.O. (Właściciel Sklepu Internetowego sennamaterace.pl) 61-005 Poznań, ul. Św. Michała 100.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Zamawiający będący konsumentem w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki ma prawo poinformować Sprzedającego w formie wiadomości wysłanej na adres e-mail: sklep@sennamaterace.pl lub pisemnie na adres siedziby Sprzedającego o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży Produktu lub Produktów, bez podania przyczyn. Zwrot Produktu lub Produktów, których dotyczy odstąpienie powinien zostać dokonany przez Zamawiającego niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu (lub jego wysyłki do Sprzedającego). Zwrot Produktu lub Produktów może zostać dokonany poprzez przesłanie go/ich w określonym powyżej terminie na adres: EMBE POZNAŃ SPÓŁKA Z O.O. (Właściciel Sklepu Internetowego sennamaterace.pl) 61-005 Poznań, ul. Św. Michała 100. 2. Produkt, co do którego Kupujący odstąpił od umowy sprzedaży nie może mieć śladów użytkowania i nie może być uszkodzony. W przypadku wykrycia śladów użytkowania lub uszkodzeń w Produkcie, którego dotyczy oświadczenie o odstąpieniu, Sprzedający jest uprawniony do odmowy jego przyjęcia i zakwestionowania oświadczenia Zamawiającego o odstąpieniu. 3. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, koszt przesyłki zwrotnej Produktu lub Produktów do Sprzedającego ponosi Zamawiający. W przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia w zakresie odstąpienia od umowy sprzedaży oraz wykrycia przez Sprzedającego śladów użytkowania lub zniszczenia odesłanego do niego Produktu lub Produktów, koszty związane z brakiem zasadności odstąpienia ponosi Zamawiający. 4. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, wpłacona przez Zamawiającego kwota tytułem ceny oraz dostawy do niego zamówionego i następnie zwróconego Produktu lub Produktów zostanie przelana na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego w jego oświadczeniu od odstąpieniu lub na rachunek, z którego nastąpiła wpłata w przypadku braku wskazania innego rachunku. Zwrot kwot, o których mowa w zdaniu powyżej następuje niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu przez Sprzedającego nienaruszonych i niezniszczonych Produktów, których dotyczyło oświadczenie o odstąpieniu.

reklamacje

1. Jeżeli Produkt lub Produkty zamówione przez Zamawiającego będącego konsumentem są niezgodne z umową sprzedaży, jest on uprawniony do żądania ich doprowadzenia do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną wymianę tego Produktu na nowy, chyba że wymiana okaże się niemożliwa lub wymagać będzie nadmiernych kosztów ze strony Sprzedającego. Informacja o niezgodności Produktu z umową powinna zostać przedstawiona Sprzedającemu niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 2 miesięcy od jej wykrycia poprzez wiadomość na adres e-mail: sklep@sennamaterace.pl lub pisemne oświadczenie przesłane na adres siedziby Sprzedającego wraz z podaniem swoich danym kontaktowych. W związku z charakterem oferowanych przez Sprzedającego Produktów (osobisty charakter użytkowy) oraz z uwagi na brak zaplecza technicznego Sprzedającego, informuje on, iż w razie wykrycia ich niezgodności z umową nie jest możliwa ich ewentualna naprawa, a jedynie wskazana powyżej wymiana na Produkty nowe, zgodne z umową sprzedaży. 2. W przypadku braku możliwości dokonania wymiany Produktu na nowy, o czym Zamawiający zostanie poinformowany, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny (odpowiednio do wykrytej w Produkcie niezgodności) albo odstąpić od umowy sprzedaży tego Produktu, pod warunkiem jednak, iż niezgodność Produktu z umową była istotna. W takim wypadku różnica w cenie (kwota obniżki) lub wartość Produktu w razie odstąpienia od umowy zostanie przekazana Kupującemu na rachunek bankowy przez niego wskazany. 3. Na żądanie Zamawiającego będącego konsumentem, Sprzedający wystawi pisemne potwierdzenie zawarcia umowy, zawierające jego oznaczenie wraz z adresem, datę sprzedaży oraz określenie zakupionych Produktów, ich ilości i ceny.