20zł 1000-lecie Gdańska Gdańsk 1996 (6542421036)

zakończona
132,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • lokalizacja: Viersen
  • czas wysyłki: do 7 dni
  • rok: 1996
  • nominał: 20 złotych
  • rodzaj: 20 złotych

allegro.numizmaty@gm­ail.com

+48 512 73 73 92

+49 177 765 09 11

Biorąc udział w moich aukcjach akceptujesz wszystkie moje zasady.

Proszę o rozważne podejście do zakupów i poważne traktowanie swoich poczynań. Uwzględniam tylko w pełni uzasadnione reklamacje. Na życzenie wysyłam zdjęcia przedmiotów aukcji w lepszej rozdzielczości, odpowiadam na wszelkie pytania. Jako sprzedający wystawiam komentarz jako drugi. Na wpłatę czekam do 7-miu dni od daty zakończenia aukcji.

Raiffeisen Bank

25 1750 0012 0000 0000 2116 5247

List polecony do 350g - 7zł
List polecony do 1kg - 11zł
List polecony do 2kg - 15zł

Paczka 1-2kg - 15zł
Paczka 2-5kg - 16zł
Paczka 5-10kg - 22zł

Przesyłki kurierskie lub pobraniowe - na zapytanie

Listy i paczki wartościowe powyżej 100zł wartości - za każde 50zl wartości dodajemy 1zł do podanych kosztów przesyłki

Witam na mojej aukcji!

Przedmiotem aukcji jest srebrna moneta kolekcjonerska polska o nominale 20zl z roku 1996 - 1000-lecie Gdańska.


20zł 1000-lecie Gdańska 1996

Stan monety menniczy. Moneta może posiadać delikatną patynę.


Zapraszam do zakupu oraz do odwiedzenia innych moich aukcji. Znajdziesz tam sporo innych ciekawych pozycji.
Kupujesz wiecej monet, tylko raz placisz koszty przesylki, wszystkie mnety wysylam w jednej przesylce.Dodano 2016-10-07 20:10
UWAGA!!! Bardzo proszę nie wpłacać należności za wylicytowane przedmioty ani na podany rachunek bankowy ani przez PAYU, gdyż przelewy te nie zostaną zrealizowane, z powodu przejściowych problemów z rachunkiem bankowym, jedyna droga do zapłaty to przesyłka za pobraniem. Po zakończeniu aukcji zostaną ustalone szczegóły dotyczące realizacji wysyłki, proszę oczekiwać maila od nas.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru może nastąpić wyłącznie po uprzednim wdrożeniu procedury reklamacyjnej lub jeżeli towar został zakupiony wyłącznie w drodze KUP TERAZ. W celu odesłania towaru proszę KONIECZNIE o wcześniejsze ustalenie z firmą miejsca dostarczenia-wysyłki towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro.numizmaty@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zgodnie z art. 34 ust. 11 ustawy, jeśli umowa jest zawarta w drodze aukcji publicznej, to nie stosuje się do niej prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni. Zgodnie z art. 34 ust. 11 ustawy, jeśli umowa jest zawarta w drodze aukcji publicznej, to nie stosuje się do niej prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni. Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności z wyłączeniem kosztów przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro.numizmaty@gmail.com. Mależy przy tym pamiętać, iż termin ten dotyczy tylko przedmiotów kupionych w drodze KUP TERAZ, a nie w drodze licytacji towaru, o czym mowa w punkcie powyżej. Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy: Jezeli towar rażąco odbiega stanem od stanu sprzedanego towaru bądź kupujący zasłania się brakiem dokładnego zapoznania się z zasadami i opisem aukcji. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

pozostałe informacje

UWAGA! W celu dokonania zapłaty za wylicytowane przedmioty, proszę o kontakt w celu ustalenia sposobu wysyłki i ich kosztów, jeśli te są dla kogoś niejasne. Preferowana płatność to PAYU, następna to przesyłka bobraniowa, innych form sfinalizowania transakcji nie ma. W celu unikania bądź wyjaśniania nieporozumień, mile widziany kontakt mailowy. Wszelkie zapytania dotyczące aukcji oraz sfinalizowania jej zakończenia prosimy również kierować do nas drogą mailową.