20 ZŁ 1995 50 ROCZNICA POWSTANIA ONZ GCN PR 70 (7112862089)

Od 20-02-2018 do 22-02-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
300,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • lokalizacja: Będzin, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • nominał: 20 złotych
 • rodzaj: 20 złotych
 • rok: 1995

opis

Zapraszamy do udziału w aukcji której przedmiotem jest:

50 ROCZNICA POWSTANIA ONZ

Kraj: Polska
Producent: Mennica Warszawska
Stan zachowania: GCN PR 70
Nominał: 20 złotych
Srebro: Ag 925/1000
Stempel: lustrzany

Średnica 38,61 mm

Waga: 31,10 g

Nakład: 20 000 szt.

ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Będzin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

W przypadku stwierdzenia przez klienta, że nabyte przedmioty kolekcjonerskie posiadają wady jakościowe ( w przypadku monet kolekcjonerskich- niedopuszczalne cechy produkcyjne, wymienone w Katalogu cech produkcyjnych), klient ma prawo do złożenia reklamacji. W takim przypadku należy zakupiony towar odesłać do sprzedającego wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą Vat, stanowiącymi dowód zakupu, z pisemnym uzasadnieniem powodu reklamacji oraz informacją zawierającą dane do korespondencji.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Coins Market
ul. Węgroda 16
42-506 Będzin
Dodatkowe informacje

 

Jeżeli zakupiony towar okaże się mieć wady lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:
Prześlij do nas produkt Pocztą Polską, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt Pocztą Polską.
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez zwrot pieniędzy.
Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni.

Produkt odpowiednio zabezpieczony należy odesłać Pocztą Polską ( ekonomiczną ) na adres sklepu: 

Coins Market

42-506 Będzin

ul. Węgroda16

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Coins Market
u. Węgroda 16
42-506 Będzin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu w ciągu kolejnych 14 dni bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Koszt odesłania produktów w przypadku rezygnacji bez podania przyczyny ponosi konsument i jest zależny od ilości produktów cennik dostępny na stronie poczty polskiej TU

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:
Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie wraz z całą jego zawartością. 
Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie według , w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu ( czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy jest z całą jego zawartością).
Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu ), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu.

Produkt odpowiednio zabezpieczony należy odesłać na adres sklepu: 

Coins Market

ul. Węgroda 16

42-506 Będzin

O sprzedającym
rafal057
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

433

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 606 *** *** (pokaż)
 • 32 ******* (pokaż)
poniedziałek - piątek
15:00 - 21:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy serdecznie w firmie CoinsMarket, która zajmuje się skupem i sprzedażą monet i banknotów. Pośredniczymy w sprzedaży kolekcji na korzystnych warunkach. Zapewniamy profesjinalne podejście do aukcji oraz szybką wysyłkę zaraz po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Dokonując zakupów w naszej firmie, mają Państwo gwarancję, iż zakupione u nas monety są zgodne z opisem i otrzymacie Państwo przedmioty przedstawione na zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy satysfakcji z zakupionych przedmiotów.

Pozostałe informacje

1. Właścicielem sklepu CoinsMarket jest: Rafał Szymański ul. Węgroda 16 42-506 Będzin NIP: 625 164 28 22 REGON: 241539815 2. Nasza firma nie posiada sklepu stacjonarnego a podany adres służy do celów korespondencyjnych. Polecamy kontakt mailowy rafal.szymanski@wp.pl. 3. Ceny towarów oferowanych do sprzedaży w naszym sklepie podane są w złotych polskich i są cenami brutto. 4. Wszystkie wystawione na aukcję przedmioty są oryginalne, chyba, że opis stanowi inaczej. 5. Opis stanu zachowania jest naszą subiektywną oceną. Zdjęcia przedstawiają dany przedmiot, chyba,że w opisie podajemy, że jest inaczej. 6. Każdy przedmiot można zwrócić z jakiegokolwiek powodu w ciągu 10 dni od momentu otrzymania go, w nienaruszonym stanie.Przedmiot należy odesłać razem z fakturą lub paragonem. Koszt przesyłki w takim wypadku pokrywa kupujący. 7. Każdy kupujący otrzymuje paragon fiskalny lub fakturę VAT-Marza. 8. Termin realizacji zamówienia wynosi do 5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym firmy. Zazwyczaj jest to nie dłużej niż 2 dni. 9. Koszty przesyłki pokrywane są w całości przez Kupującego. 10. Przedmioty starsze niż 50 lat nie będą wysyłane poza granice RP. 11. Za zaginione przesyłki firma odpowiada do wysokości ubezpieczenia określonego przez Pocztę Polską lub inną firmę dostarczającą przesyłki. 12. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby naszego sklepu i przetwarzane w celu realizacji działalności gospodarczej firmy. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 13. Informacje zawarte na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Numer oferty:7112862089
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry