20 zł 100. rocznica Legionów Polskich UNC+folder (6483636335)

zakończona
120,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy
  • lokalizacja: Twardogóra
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • rok: 2014

Banknot kolekcjonerski o nominale 20 zł z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w oryginalnym etui bankowym.
W 100. rocznicę utworzenia Legionów Polskich Narodowy Bank Polski wyemitował banknot kolekcjonerski o nominale 20 zł. Banknot zostaje wprowadzony do obiegu 5 sierpnia 2014 r.
Na stronie przedniej banknotu umieszczono wizerunek Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Na stronie odwrotnej znajdują się wizerunki: Krzyża Wielkiego Orderu Virtuti Militari (z gwiazdą), nadany Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu, odznaki I Brygady Legionów Polskich oraz orzełka legionowego. Banknot upamiętniający 100. rocznicę utworzenia Legionów Polskich jest pierwszym, wyemitowanym przez NBP, banknotem polimerowym (plastikowym) z hologramem przedstawiającym wizerunek Belwederu. Wymiary: 147,00 x 67,00 mm Nominał: 20 zł. Rok emisji: 5 sierpnia 2014 r Nakład: do 50 000 szt. Stan: I (UNC)

+Folder stan bankowy


Banknot zapakowany w oryginalne etui. Zdjęcia są przykładowe (nr seryjny inny niż na zdjęciach).
Serdecznie zapraszam na moje pozostale Aukcje
kontakt tel :516 656 189
poczta:adam916@vp.pl
skype:macbeth2482
gg:44975213

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Witam serdecznie :-) Oto kilka zasad obowiązujących na moich aukcjach. 1. Nie wysyłam rzeczy za pobraniem 2. Kupioną rzecz wysyłam do 24 h od zaksięgowania wpłaty Nie wysyłam w soboty, niedziele i święta!!! 3. Jeżeli kupiłeś kilka rzeczy na moich aukcjach proszę napisz w celu ustalenia kosztów przesyłki 4. Proszę o wypełnianie Formularza Opcji Dostawy, celem ustalenia docelowego adresu przesyłki oraz formy płatności. W przeciwnym wypadku wysyłam na adres podany w Allegro. 5. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem i odwołania ewentualnych ofert, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 6. W tytule przelewu proszę podać nick z allegro 7. Na wpłatę czekam 7 dni - od dnia zakupu. Jeżeli w ciągu 7 dni od daty zakupu nie otrzymam wpłaty rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji 8. Proszę o rozważne licytowanie, bo nie odwołuję ofert 9. Komentarz jako kupujący wystawiam pierwszy, jako sprzedający drugi

kontakt

  • 516 656 189
    od poniedziałku do niedzieli 10:00 - 22:00

pozostałe informacje

Wystawiając przedmiot staram się rzetelnie opisać zarówno jego wady jak i zalety . Formą płatności PayU lub przelew na konto bankowe ( numer konta prześlę po dokonaniu zakupu ). Będzie mi miło odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Informuję, iż jestem osobą prywatną przedmioty wystawione na moich aukcjach są wyłącznie moją prywatną własnością i nie podlegają: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzesz udział w moich aukcjach tzn. że się z tym zgadzasz Pozdrawiam gorąco i zapraszam na zakupy :-)