20 ARTYKUŁÓW - 5000 ZNAKÓW - 40 MEGAMOCNYCH LINKÓW (6769244784)

zakończona

Opis

STRONA O NAS NASZE KOMENTARZE POZOSTAŁE AUKCJE NASZA OFICJALNA WITRYNA

Nasza oferta na niniejszej aukcji obejmuje napisanie tekstu o objętości 5000 znaków ze spacją związanego z tematyką Państwa witryny (bardzo obszerny) i zamieszczenie na jego podstawie 20 różniących się od siebie artykułów w portalach autorskiego, naturalnego zaplecza SEO PRO prowadzonego przez naszą firmę. W każdym portalu zamieszczony zostanie artykuł z linkiem tekstowym oraz graficznym - to jedyna tego typu usługa na Allegro! Dzięki temu Państwa strona zyska 40 bardzo wartościowych linków. Nie pozycjonujemy stron erotycznych i stron naruszających polskie prawo. Termin realizacji zlecenia wynosi ok. 7-10 dni roboczych.

TERMIN REALIZACJI: OK. 7-10 DNI ROBOCZYCH

20 artykułów po 5000 znaków ze spacją
40 megamocnych linków
5-15 fraz/słów kluczowych 349,00 PLN

149,00 zł brutto (jednorazowa opłata) - wystawiamy faktury VAT

 • W jaki sposób i gdzie zostaną zamieszczone linki?

  Linki oraz artykuły zostaną zamieszczone na wysokiej jakości stronach z firmowego zaplecza SEO PRO naszej firmy. Do tej pory opcja ta była dostępna wyłącznie dla Klientów spoza Allegro, którzy korzystali z usług zaawansowanego pozycjonowania firmy Unirank.PL. Teksty dla Państwa stron napisze profesjonalny copywriter. Do pracy przystępujemy natychmiast po otrzymaniu wpłaty i informacji o stronie.

 • Wiele różnych domen głównych: PL, COM.PL, EU, INFO.PL, BIZ.PL, NET.PL, ORG.PL - ich zróżnicowanie ma fundamentalny wpływ na efekt pozycjonowania!

 • Każdy portal funkcjonuje na serwerze z innym IP, dzięki czemu moc linków znacznie wzrasta. Szybkie serwery i bezpieczne skrypty pozwalają naszym stronom mieć dobrą reputację w wyszukiwarce Google.

 • Portale nie służą wyłącznie pozycjonowaniu stron! Znajdują się tam również wartościowe treści, do których docierają użytkownicy sieci. Dzięki temu mają Państwo pewność, że linki do Państwa strony znajdą się w wysoce wartościowym otoczeniu.

 • Wszystkie nasze portale posiadają unikalną, autorską oprawę graficzną, co decyduje o ich odrębności i różnorodności, a dla Państwa stanowi dodatkowy atut w postaci efektów pozycjonowania!

 • W wielu aukcjach mogą Państwo spotkać opcję "podlinkowania artykułów". My nie musimy tego robić! Nasze portale na tyle dobrze funkcjonują w Google, że ich treść indeksowana jest na bieżąco - bez śmieci w postaci bezwartościowych backlinków.

 • Wszystkie zamieszczane przez nas artykuły na portalach różnią się od siebie, co sprawia, że algorytmy Google odczytują je jako w pełni autonomiczne i unikalne. Cały pakiet obejmuje aż 100000 znaków!

 • Nasza usługa nie ma na celu wyłącznie pozycjonowania sensu stricto. Nasze portale będą także generować naturalny ruch na Państwa stronie, ponieważ są to witryny odwiedzane przez użytkowników Internetu - zawierają unikalne treści, są nieustannie rozwijane - nie jest to wyłącznie zaplecze nastawione na zysk!

 • Wszystkie portale są na bieżąco aktualizowane poprzez publikację wartościowych i unikalnych treści. Zamieszczane są one zawsze przez żywych ludzi - specjalistów! Nigdy nie stosowaliśmy i nie będziemy stosować żadnych automatów! Nasze portale są NIEUSTANNIE POZYCJONOWANE, dzięki czemu obecność na nich Państwa linków będzie korzystna nie tylko przez chwilę, ale stworzy realną perspektywę dla wielomiesięcznego rozwoju!

 • Dajemy GWARANCJĘ TRWAŁOŚCI! Na żadnej aukcji nie spotkają Państwo gwarancji dotyczącej trwałości linków - wiele firm zakłada zaplecze tylko po to, aby podreperować swój budżet. Niestety - utrzymanie zaplecza jest bardzo kosztowne - kilkadziesiąt serwerów, domen, profesjonalna obsługa. To wszystko sprawia, że nadzwyczaj często strony po kilku miesiącach znikają z sieci. Na naszej aukcji mają Państwo gwarancję dożywotniego utrzymania artykułów i linków! Portale są naszą własnością, nie korzystamy z usług osób trzecich.

 • Nasza usługa jest bezpieczna dla strony. Ilość linków, jakie dodajemy, jest idealnie dopasowana do bardzo obszernej treści artykułów, dzięki czemu nie straszne nam algorytmy Pingwin i Panda.

 • Oprócz linków tekstowych, zamieszczamy linki graficzne, co jest zdecydowanie bardziej naturalne dla Google. Łącznie zamieścimy dla Państwa strony 20 linków tekstowych i 20 linków graficznych - razem 40 megamocnych linków! Linkujemy nie tylko do strony głównej, ale także do podstron, aby zwiększyć moc linków!

 • Koniecznie przeczytaj, zanim zalicytujesz

  Nie jesteśmy dziećmi, nie wierzymy w magię i nie ufamy jakimkolwiek zautomatyzowanym metodom pozycjonowania stron. Nie ufamy wylęgarniom precli i katalogom, do których wpisy wykupują MASOWO wszyscy użytkownicy Allegro. Nie oferujemy MEGA piramid, milionów wpisów w bezwartościowych miejscach w sieci. Wiemy, że takimi wpisami można zaszkodzić. Swoje przekonania opieramy na doświadczeniu i prowadzonych przez nas, autorskich badaniach sieci. Nie namawiamy nikogo do zakupu naszej usługi; nie odwodzimy również od zakupów u konkurencji. Jeśli uważasz, że wykupienie 18 tysięcy linków będzie miało zbawienny wpływ na Twoją stronę, to zapraszamy na inną aukcję. Wiemy, że algorytmy Google - prędzej czy później - wykryją większość sztucznych linków, na które wydajesz mnóstwo pieniędzy. Wiemy również, na czym polega organic seo, dzięki któremu każdy ślad w sieci jest naturalny dla Google i dla CIEBIE. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, bo z doświadczenia wiemy, że profesjonalne pozycjonowanie to proces skomplikowany. Wkładamy mnóstwo sił i energii w to, aby strony naszych Klientów miały wartościową reprezentację w sieci. Nie wystawiamy aukcji z tysiącem sztuk usług, aby po jej zakończeniu nie wykonywać swojej pracy byle jak.

Bardzo ładne artykuły, zdjęcia inne w każdym z nich, google już sporo tych linków zobaczył. Jestem zadowolony. Polecam, będę korzystał.

"Bardzo dobry kontakt i profesjonalna obsługa. Zlecenie zrealizowane idealnie. Polecam!"

"Polecam firmę bardzo gorąco. Kontakt idealny, realizacja zamówienia ekspresowa. Stronka internetowa wcześniej zamówiona robi furorę.
Mogę liczyć na wsparcie, gdy tylko mam jakiś problem. POLECAM"

"Polecam Linki profilowe wykonywane przez agencję UNIRANK-PL. Korzystałem kilkukrotnie z ich pozycjonowania
i za każdym razem zauważalny jest efekt ich prac. Profesjonalne podejście i miła obsługa. POLECAM"

"Przed wszystkim uczciwy Allegrowicz!!!! Polecam wszystkim"

NA TEJ AUKCJI NIE ZNAJDĄ PAŃSTWO NACIĄGANYCH INFORMACJI
ODNOŚNIE PARAMETRÓW PR, TF, DA, TR!

Nie zajmujemy się baśniami, zatem przedmiotem naszej działalności nie mogą być mityczne wskaźniki, które zostały wycofane przez Google lub w ogóle nie były NIGDY używane w celu ustalania pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Większość ofert linków z wysokim page rank czy trust rank jest niestety dalece niezgodna z rzeczywistością. Coraz to nowsze algorytmy Google, wdrażane niezwykle często (choćby ostatnio w 2017 i 2018 roku), zdecydowanie promują treść i jej aspekt użytkowy dla odwiedzających sieć, aniżeli jakiekolwiek inne parametry.

Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się z efektów pozycjonowania, które udało się wypracować dla Państwa biznesu! Sprawdź, jakie efekty przynosi nasz solidny pakiet artykułów i linków. Poniżej kilkanaście screenów z panelu SERP.

Przykładowe informacje oraz wygląd portalu SEO PRO naszej firmy

 • Ilość backlinków zewnętrznych: 301

 • Odwołujące się IP: 23

 • Referring domain: 24

 • Citation flow: 25
 • Odwołujące się podsieci: 23

 • Profesjonalny wygląd dzięki zaawansowanemu graficznie oprogramowaniu Wordpress

 • Witryna nie jest zaśmiecona tysiącem linków

 • Nasze strony generują naturalny ruch - widoczna witryna jest odwiedzana średnio przez 50 użytkowników dziennie (przy 20 portalach daje to ok. 1000 unikalnych odwiedzin dziennie)

KILKA SŁÓW O NAS

UNIRANK.PL / Portal Polskiej Platformy Uniwersyteckiej

UNIHOSTING.PL / Serwery i usługi dla stron naszych Klientów

Zapraszam do współpracy! Kinga Łuczak

UNIRANK.PL Kinga Łuczak ul. Wilcza 3B lok. 39, 99-300 Kutno
NIP: 7752513289, REGON: 362495811
tel. +48 697 698 253, tel./fax 24 253 44 66
e-mail: biuro@unihosting.pl, www.unirank.pl
e-mail: allegro@unihosting.p­l - obsługa aukcji
Numer konta - Credit Agricole Bank Polska
05 1940 1076 4637 3893 0000 0000
Przyjmujemy płatności poprzez PayU
Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę

UNIHOSTING.PL
strony www, serwery, SEO, hosting
ul. Grunwaldzka 3, 99-300 Kutno
Biurowiec M I F L E X S . A .

Zakup w dwóch prostych krokach

1. Kliknij 'Kup teraz' i zapłać za usługę za pomocą łatwych płatności PayU
2. W wiadomości dla sprzedającego (podczas zakupu lub płatności) umieść link do strony
oraz wybrane słowa/frazy kluczowe - minimum 5, maximum 20. Możesz podać adres strony głównej oraz/lub adresy podstron (max 20)Jeśli chcesz otrzymać fakturę, wprowadź również dane swojej firmy.

TEKST DLA PAŃSTWA STRONY NAPISZE PROFESJONALNY COPYWRITER. DO PRACY PRZYSTĘPUJEMY NATYCHMIAST PO OTRZYMANIU WPŁATY ORAZ ADRESU STRONY (i/lub PODSTRON) I FRAZ KLUCZOWYCH. TERMIN REALIZACJI: OK. 7-10 DNI ROBOCZYCH

Podana kwota jest jednorazowa i obejmuje dodanie 20 artykułów/40 linków do portali PRO prowadzonych przez firmę Unirank.PL. Czas realizacji usługi wynosi około 7-10 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się nieznacznie wydłużyć. W wiadomości dla sprzedającego prosimy podać adres strony i minimum 5 słów/fraz kluczowych (max 20). Dla jednej strony można wykupić maksymalnie jedną usługę, czyli 40 linków.

Kilka słów od naszego Wojtka

Wojciech Romański, specjalista ds. pozycjonowania, optymalizacji oraz marketingu. Od 9 lat zajmuje się doradztwem w zakresie rozwoju biznesu w sieci oraz szeroko pojętymi zagadnieniami public relations:

"Z doświadczenia wiem, że nie ma nic za darmo. Uważam, że skuteczna promocja w sieci możliwa jest wyłącznie za pomocą przemyślanych ruchów i inwestycji. Google od 2012 roku postawiło na jakość i unikalność linków. Czy Ty też na to stawiasz? Czy sądzisz, że wykupienie kilku tysięcy linków na mało wartościowych stronach przyczyni się do poprawy pozycji Twojej witryny? Czy w końcu liczysz na to, że zakładanie setek kont profilowych pomaga stronie i nie jest sztuczne dla Google?"

Dołącz do liderów swojej branży już teraz!

Pozycjonujemy zawodowo. Już ponad 1000 zadowolonych Klientów naszej firmy!

Kliknij, aby dowiedzieć się o nas więcej (otworzy się nowe okno):

Dobra passa naszych Klientów

Firma pani Kingi wyciągnęła nasz biznes z internetowego niebytu. Przez 3 lata bezskutecznie próbowaliśmy wypozycjonować naszą stronę, aby zwiększyć zyski. Niestety, zwykle kończyło się to źle, a pozycja strony albo nieznacznie się poprawiała, albo spadała. Trudno jest konkurować, gdy jest się na odległych pozycjach wyników wyszukiwania i dobra oferta nie trafia do klientów. Wszystko zmieniło się zaledwie w ciągu kilku tygodni. Powierzając pozycjonowanie strony Polskiej Platformie Uniwersyteckiej, zobaczyłem, jak pozycja naszej witryny wzmacnia się. Po czterech miesiącach byliśmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na dwie kluczowe dla nas frazy. Dla nas to było zwiększenie zysków o 400%. Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi zespołu Unirank.pl. Dzięki państwa firmie mój biznes już od 2 lat notuje ciągły wzrost zysków. (Pan Andrzej z Krakowa, właściciel salonu z częściami samochodowymi)

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki pozycjonowania strony salonu z częściami samochodowymi:

Kilka lat temu założyłem sklep internetowy z narzędziami. Gdy zapełniłem sklep, przedstawiając konkurencyjne ceny, okazało się, że to za mało, aby towar sprzedawał się jak świeże bułeczki. Konkurencja była niezwykle duża. Mój sklep, pomimo zainwestowania prawie tysiąca złotych, ciągle pojawiał się na odległych miejscach w Google. Sprzedając 2-3 artykuły dziennie, byłem bliski rezygnacji z niego. Z Unirank zacząłem współpracę w 2012 roku. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do firm zewnętrznych, ponieważ uważałem, że to ja najlepiej wiem, jaki jest charakter mojego sklepu i jak powinien on być pozycjonowany. Sceptycyzm jednak minął, gdy po pół roku wzrosła liczba zamówień do 6-7 artykułów dziennie. W tej chwili sprzedaję dziennie ponad 20 produktów, dzięki czemu mój przychód miesięczny przekracza 10 tys. złotych. Wszystkim, którzy borykają się z podobnymi dylematami, z którymi ja borykałem się kiedyś, polecam wiarę w ludzi i dużo determinacji. Z niewielką pomocą z zewnątrz na pewno się uda.

(Pan Dariusz z Poznania, właściciel sklepu ze specjalistycznymi narzędziami)

Wydajni, rzetelni i godni zaufania

Pozycjonujemy około stu pięćdziesięciu domen. Nasi Klienci osiągają dzięki temu wyznaczone cele, zwiększając systematycznie zyski. Zaufali nam zarówno mali przedsiębiorcy, jak i czołowe polskie firmy z dużym kapitałem. Do każdej pozycjonowanej strony podchodzimy skrajnie indywidualnie, aby wyniki naszej pracy były jak najszybciej zauważalne i przekładały się wprost na zwiększenie liczby potencjalnych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi przyjaciół, którzy mają swoją pasję, możemy zaoferować Państwu wysoce solidną usługę w przystępnej cenie. Zapraszamy do współpracy!

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Kutno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

STRONY WWW - Gwarancja obejmuje funkcjonowanie strony internetowej CMS oraz opiekę techniczną i usuwanie awarii przez 12 miesięcy od daty zakupu responsywnej witryny na aukcji Allegro. 


POZYCJONOWANIE -  W przypadku błędów w realizacji, które wynikają z naszej winy, gwarantujemy w zależności od możliwości: ich poprawę lub ponowną realizację usługi, ewentualnie zwrot kosztu usługi. 


HOSTING - W przypadku błędów w działaniu serwera lub przerw gwarantujemy naprawę zaistniałych usterek wraz z przedłużeniem okresu abonamentowego o dwukrotność przerwy. Możliwy również zwrot gotówki.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Unirank.PL
Wilcza 3b/39
99-300 Kutno
Dodatkowe informacje

Reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową lub pocztową: allegro@unihosting.pl. Poprawna reklamacja powinna zawierać:

 • imię i nazwisko oraz login Allegro
 • adres
 • adres e-mail kupującego
 • przedmiot reklamacji
 • uzasadnienie reklamacji

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni od daty jej otrzymania i udzieli odpowiedzi na adres elektroniczny Klienta.


Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi.  

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy)

O sprzedającym
UNIRANK-PL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

45

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
 • 242****** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
09:00 - 20:00

Informacje o sprzedającym

UNIRANK.PL Kinga Łuczak

ul. Wilcza 3 b/39, 99-300 Kutno

NIP: 7752513289, REGON: 362495811

tel. +48 697 698 253, tel./fax 24 253 44 66

www.unirank.pl unirank@onet.pl


UNIHOSTING - serwery dla stron naszych Klientów

ul. Grunwaldzka 3, 99-300 Kutno, MIFLEX SA

biuro@unihosting.pl / allegro@unihosting.pl

Pozostałe informacje

email: allegro@unihosting.pl
telefon: +48 697 698 253
telefon: 242534466
Wyświetlenia:2174
Numer oferty:6769244784
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry