2 listwy led profil kuchenne podszafkowe 40cm 5630 (6482315761)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
62,99 zł
z 1000 sztuk
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 12,00 zł
  • List polecony priorytetowy 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
Zakupy powyżej 399 zł
  • lokalizacja: Cały kraj
  • stan: nowy

,

Przedmiotem aukcji są:

,

2 podszafkowe listwy LED 2x40cm (SMD 5630)

,

z przełącznikiem + zasilacz gratis!
,,,,

3 kolorów do wyboru: biały, czerwony lub niebieski

,

Zestaw jest gotowy do użytku od razu po rozpakowaniu

,,

,

,,

Parametry techniczne:

ilość listw LED w zestawie

ilość diod w listwie

ilość diod w całym zestawie

długość każdej listwy

szerokość każdej listwy

kolor "szybki"

materiał korpusu

pobór mocy

strumień świetlny

temperatura barwowa

żywotność

zasilacz

typ połączeń

uchwyty

sterowanie

standardowa długość przewodu od listwy do złączki

długość przewodu od zasilacza do złączki

kolor przewodu

gwarancja

opcje dodatkowe

- 2

- 60 LED SMD 5630

- 60 LED SMD 5630

- 40cm

- 16mm

- przezroczysty lub biały

- aluminium

- 14W (na listwę)

- 2000lm

- 6500K lub 3500K (przy kolorze białym)

- 100 000h

- 12V (jest w zestawie)

- złącza DC (są w zestawie)

- na wkręt (są w zestawie)

- za pomocą włącznika

- 1,5 metr (potrzebujesz inną długość? Napisz)

- około 1,5 metra (w zależności od modelu zasilacza)

- czarny, biały lub przezroczysty

- 12 miesięcy

- listwy można łączyć w zestawy (potrzebna złączka)

,,,

,,,

,

,

Wskazówka:

Po wygraniu aukcji wypełnij formularz dostawy lub wyślij do nas e-mail z opcja wyboru dostawy

i płatności za zakupiony u nas przedmiot. To znacznie przyspieszy proces wysyłki :)

,

Żadnych ukrytych kosztów wysyłki!!!

Koszty wysyłki są zawsze takie same niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów :)

,,

,,

,,

,123321

Zobacz nasze inne aukcje ! :) Pozostałe aukcje »
© Aplon.pl

Opis powyższej aukcji a takżę dołączone do niej zdjęcia są mojego autorstwa.
Zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
„kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.”

Zdjęcia, tekst i pomysł użyty na tej aukcji stanowi moją własność, wykorzystanie całości lub części bez mojej zgody jest naruszeniem PRAW AUTORSKICH oraz regulaminu Allegro,

zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994R. O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH (DZ. U. NR 24 POZ.93) ORAZ Z USTAWA Z DN. 08.06.1993R.

O ZWALCZANIU NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI (DZ. U. NR. 47 POZ. 211).Dodano 2016-09-24 14:46
Drogi kliencie. Kupując towar na naszych aukcjach akceptujesz regulamin zawarty na naszej stronie "informacje od sprzedającego"
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u kenibarbi1 za co najmniej 399 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
List polecony priorytetowy 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
List polecony ekonomiczny 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Pocztex Kurier48 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
Pocztex Kurier48 pobraniowy 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

witaj w AQUALED nasza branża: oświetlenia LED profil firmy: PROWADZIMY SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWĄ! pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

kontakt

  • 504984537
    Czynne od poniedziałeku do piatku w godz: 11.00 - 15.00 (preferujemy kontakt e-mail)

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
UWAGA: Pytania związane ze zwrotem towaru prosimy kierować na adres mailowy: aqualedzamowienia@gmail.com W sytuacji zwrotu towaru niezbędne jest wypełnienie formularza dostępnego poniżej oraz umieszczenie w przesyłce dowodu zakupu i karty gwarancyjnej. Towar należy odesłać na adres do zwrotów podany na karcie gwarancyjnej. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. FORMULARZ ZWROTU TOWARU ..................., dn............. 20.... r. 1. Wypełnia zwracający: Imię i Nazwisko ...................................... Nick Z Allegro ........................................ Adres: .................................................. Adres c.d : ............................................ email: ................................................... tel. ....................................................... Data nabycia towaru ....................................................... Nazwa towaru................................................................. Nr Aukcji lub zamówienia ................................................ Ilość ..................................................... Wartość towaru .............................................. Przyczyna zwrotu* ........................................... * nieobowiązkowe Proszę o zwrot wartości zwracanego towaru na konto bankowe: Nazwa banku ....................................................... Numer rachunku .......................................................... Oświadczam iż towar był używany zgodnie z przeznaczeniem, nie posiada zarysowań i innych śladów użytkowania. Nigdy nie był przeze mnie modyfikowany, oraz nie przechodził żadnych zmian konstrukcyjnych które wymagały by ingerencji w jego konstrukcję. Oświadczam, że znane są mi warunki zwrotu w przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość. ................. (czytelny podpis reklamującego)

reklamacje

UWAGA: pytania związane z reklamacjami prosimy kierować na adres mailowy: aqualedzamowienia@gmail.com Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu. W paczce z "reklamowanym" towarem powinny znajdować się: - karta gwarancyjna, - dowód zakupu - prawidłowo wypełniony poniższy formularz reklamacyjny FORMULARZ REKLAMACYJNY ..................., dn............. 20.... r. REKLAMUJĄCY: Imię i Nazwisko ...................................... Nick Z Allegro ........................................ Adres: .................................................. Adres c.d : ............................................ email: ................................................... tel. ....................................................... Data nabycia towaru ....................................................... Nazwa towaru................................................................. Nr Aukcji lub zamówienia ................................................ Ilość reklamowanego towaru .........szt. po................zł Ogólna wartość towaru ............zł ZGŁOSZENIE REKLAMACJI: opis wad .............................................................................................. .............................................................................................. .............................................................................................. Kiedy wady zostały stwierdzone ......................................... W przypadku braku możliwości dokonania naprawy lub wymiany całości towaru na inny proszę o zwrot wartości przedmiotów przelewem na mój rachunek bankowy Nr..rachunku.......................................................................................................... Oświadczam iż towar był używany zgodnie z przeznaczeniem, nigdy nie był przeze mnie modyfikowany, oraz nie przechodził żadnych zmian konstrukcyjnych które wymagały by ingerencji w jego konstrukcję ................. (czytelny podpis reklamującego)

pozostałe informacje

Paczki wysyłane są standardowo w terminie do 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Jednakże zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w terminie do 7 dni roboczych (np. w przypadku dużej liczby zamówień). Wszystkie towary wykonujemy na zamówienie. Do każdego produkowanego przez nas oświetlenia LED niezbędny osprzęt: zasilacze, sterowniki, uchwyty, itp. dodajemy gratis Regulamin Sprzedaż - Prowadzimy sprzedaż wyłącznie internetowa. Nie ma możliwości odbioru osobistego Towary - Wszystkie nasze towary wykonywane są na zamówienie. Do każdego zakupionego na naszych aukcjach oświetlenia niezbędny osprzęt (zasilacze, sterowniki itp.) dodajemy gratis - Wszystkie produkowane przez nas oświetlenia są zasilane bezpiecznym napięciem 12V Wysyłki -Wszystkie nasze towary wykonywane są na zamówienie. Paczki wysyłane są zazwyczaj w terminie do 2 dnie roboczych jednak zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w terminie do 7 dni roboczych. Reklamacje -Nasza firma prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową, ewentualne reklamacje należy dostarczyć do nas wyłącznie poprzez odesłanie towaru. Ze względów logistycznych NIE ISTNIEJE możliwość dostarczenia reklamowanego towaru osobiście. Adres pod który należy odesłać uszkodzony towar widnieje na formularzu Wymogi reklamacyjne: 1) Przesyłany sprzęt musi być kompletny, ze wszystkimi akcesoriami, które mają wpływ na funkcjonalność produktu, lub które mogą być przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu. 2) Do sprzętu musi być dostarczony wypełniony formularz reklamacyjny. 3) Do reklamowanego sprzętu prosimy dołączyć kartę gwarancyjną, oryginał lub kopię dowodu zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny. W przypadku braku kserokopii dokumentu świadczącego o dacie jego nabycia możliwe jest warunkowe przyjęcie takiego sprzętu do naprawy odpłatnej. 4) Gwarancja nie obejmuje: - uszkodzeń mechanicznych - przegrzania - uszkodzenia produktu powstałej w wyniku zjawisk losowych np. pożar, przepięcia itp - samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych - standardowego zużycia w czasie eksploatacji 5) Jeżeli sprzęt dostarczony w ramach reklamacji okaże się sprawny i serwis nie wykryje usterki, pobierze on opłatę za diagnostykę i koszty przesyłki. 6) Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni roboczych od daty ich wpłynięcia. 7) Reklamacje klient wysyła we własnym zakresie, nie oferujemy wysyłki naszego kuriera 8) Firma nie oferuje oświetlenia zastępczego 9) W razie wątpliwości prosimy o kontakt: aqualedzamowienia@gmail.com Zwroty Nasza firma prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową, ewentualne zwroty należy dostarczyć do nas wyłącznie poprzez odesłanie towaru, Ze względów logistycznych NIE ISTNIEJE możliwość dostarczenia reklamowanego towaru osobiście - Do zwracanego sprzętu musi być dostarczony wypełniony formularz zwrotu oraz karta gwarancyjna i oryginalny dowód zakupu. DOKONUJĄC ZAKUPU NASZYCH TOWARÓW AKCEPTUJESZ POWYŻSZY REGULAMIN, JEŚLI GO NIE AKCEPTUJESZ NIE KUPUJ :)