2 DVD KRECIK I SPYCHACZ & K .- GWIAZDĄ FILMOWĄ (6484123061)

zakończona
39,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna
 • Paczka pocztowa priorytetowa 5,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,90 zł
 • lokalizacja: Lublin
 • stan: używany
 • region producenta filmu: europa
 • opakowanie: bez folii
 • liczba płyt w wydaniu: jedna
 • rodzaj wydania: wydanie pełne

ZESTAW 2 DVD

STAN : BDB - , powolutku pragnę pozbyć się 'asortymentu" z którego juniorzy wyrośli :) . Teraz priorytety się zmieniły. Oczywiście mogą zdarzyć się pojedyńcze micro ryski bez wpływu na odbiór.

PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM LUB "PAYU" WYSYŁKA EKONOMICZNA GRATIS!!!!!!!!!!

KUPUJ BEZ RYZYKA U SPRAWDZONEGO I RZETELNEGO SPRZEDAWCY - 100% SATYSFAKCJI -- SPRAWDŹ OPINIE O MNIE !!!!!!!

Przy zakupie większej ilości -koszty przesyłki nie powielają się.

KUPUJESZ 2 lub więcej PRZEDMIOTÓW [1 aukcja =1 przedmiot]

Z MOJEJ OFERTY = PRZESYŁKA PRIORYTETOWA GRATIS !!!


Proszę zapoznać się ze stroną "o mnie" -aby nie było nieporozumień.:):)ZA­KUPY OZNACZAJĄ AKCEPTACJĘ OPISANYCH TAM ZASAD.
Proszę także zapoznać się z moją ofertą klikajac komendę:"pokaż przedmioty sprzedającego":­):):):)

ZAPRASZAM.

WYSYŁKA NIEMAL NATYCHMIASTOWA !!!!!!!!!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 33 1140 2004 0000 3602 5065 9018
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,90 zł
kolejna sztuka: 15,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

ATROPH

reklamacje

OŚWIADCZAM JEDNOCZEŚNIE ŻE SPRZEDAWANE ARTYKUŁY NP. PŁYTY CD,DVD itp. SĄ ORYGINALNE ,SĄ MOJĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ I POCHODZĄ Z LEGALNEGO ŹRÓDŁA.Nie kolekcjonuję wydawnictw pirackich. Jeżeli sprzedaję przedmiot używany gwarantuję rzetelny opis i jak widać po komentarzach nikt jeszcze z mojego powodu nie płakał . A jeżeli zbiera się na płacz ,bo to jednak nie to... itp.itd. -informuję że; -bezdyskusyjnej reklamacji podlega towar nieużywany tj. w folii. -koszty wysyłki reklamowanej ponosi kupujący,a na ewentualne zgłoszenie jest czas 14-stu dni od zakończenia aukcji.

pozostałe informacje

Oto 8 [sic!] przykazań, które obowiązują na moich aukcjach: 1. Przede wszystkim, jeśli nie odpowiadają Ci moje warunki,lub nie jesteś w stanie ich spełnić- proszę-nie licytuj! Biorąc udział w aukcji akceptujesz niżej opisane zasady. 2. Preferuję wpłatę na konto, za wylicytowane towary. Jednakże dopuszczam również wysyłkę za pobraniem dla osób bez "zasłużonych"negatywnych komentarzy. 3. Przy wpłatach pieniędzy na poczcie proszę się liczyć z tym, że transfer tychże może trwać nawet do tygodnia. 4. W tytule przelewu proszę podać TYLKO swój "Nick"z Allegro. Przyspieszy to wysyłkę i pomoże w weryfikacji. 5. Kupując u mnie kilka rzeczy, oszczędzasz na przesyłce - płacisz bowiem tylko raz..Jeśli przedmioty różnią się kosztami wysyłki-wyższa kwota jest tą obowiązującą.Generalnie dopuszczam wysyłkę za granicę-wtedy jednak ustalamy kwotę wysyłki indywidualnie. 6. Generalnie wysyłam na adres ze strony Allegro-jeżeli jednak ma być on inny postaraj się mnie o tym szybko poinformować.JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ ŻE PO ZWROCIE PRZEZ POCZTĘ PRZESYŁKI -CZY TO Z POWODU PODANIA MI NIEODPOWIEDNIEGO ADRESU ,CZY TEŻ Z POWODU JEJ NIEODEBRANIA W TERMINIE-UISZCZA SIĘ OPŁATĘ LISTONOSZOWI,KTÓRĄ TO DODAM DO PONOWNEGO WYSŁANIA. JAŚNIEJ-PONOWNA WYSYŁKA KOSZTUJE DWA RAZY DROŻEJ.Proszę mieć to na uwadze. Nie posiadasz funduszy -napisz, odłożymy transakcję w czasie.Potrafię poczekać tydzień,dwa. Jednocześnie-nie nadużywaj dobrej woli :):):) 7. UWAGA! Zanim zdecydujesz się wystawić negatywa, skontaktuj się ze mną, gdyż zawsze istniej polubowne wyjście z niemalże każdej sytuacji. 8. Osoby z przewagą komentarzy negatywnych będą usuwane z aukcji !!! OŚWIADCZAM JEDNOCZEŚNIE ŻE SPRZEDAWANE ARTYKUŁY NP. PŁYTY CD,DVD itp. SĄ ORYGINALNE ,SĄ MOJĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ I POCHODZĄ Z LEGALNEGO ŹRÓDŁA.Nie kolekcjonuję wydawnictw pirackich. AMEN !