190 Silcare Żel Hybrydowy 3w1 Glossy 5g (6930873386)

zakończona
10,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Pocztex Kurier48 8,50 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 13,50 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • lokalizacja: Dankowice, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

190 Silcare Żel Hybrydowy 3w1 Glossy 5g

Parametry

Producent Silcare

Żel Hybrydowy 3 in 1 - baza, kolor i top w jednym!

Tworząc Hybrid Gel Glossy postawiliśmy na nowoczesność. Stworzyliśmy produkt najwyższej jakości, o nieprzyzwoitym połysku i doskonałych właściwościach. Nie wymaga stosowania warstwy podkładowej i nabłyszczającej. Dzięki Hybrid Gel Glossy Twoje paznokcie będą błyszczeć! Produkt łączy w sobie właściwości żelu UV i klasycznego lakieru. Zadowolenie z efektu stylizacji gwarantowane.

Cechy:
 • unikalna receptura, która gwarantuje idealny połysk
 • produkt 3 in 1
 • nie wytwarza warstwy dyspersyjnej
 • doskonała przyczepność i trwałość koloru
 • nie kurczy się pod wpływem światła UV
 • nie barwi naturalnej płytki
 • odpowiednia konsystencja ułatwia aplikację
 • czas usuwania w acetonie 2 min.
 • utwardza się w lampie UV/LED

NOWOCZESNOŚĆ – Dzięki nowej technologii powstał produkt jednofazowy. Nie wymaga użycia bazy i topu oraz przecierania cleanerem – nie wytwarza warstwy dyspersyjnej.

ULTRA BŁYSZCZĄCY EFEKT KOŃCOWY – Specjalna formuła gwarantująca połysk idealny.

PRZYJEMNOŚĆ UŻYCIA – Rzadka konsystencja ułatwia aplikację przez co wykonanie stylizacji jest łatwe i szybkie. Już dwie cienkie warstwy wystarczą do uzyskania pożądanego efektu. Podczas nakładania kolorów o gęstszej konsystencji, musimy pamiętać aby nie pojawiły się pęcherzyki powietrza, które osłabiają strukturę i trwałość paznokci. Ważna jest również ilość nakładanych warstw: najczęściej nakładamy od jednej, do trzech warstw. Niestety przy jednej grubszej warstwie hybryda może spłynąć i zalać skórki, co później będzie powodowało odchodzenie i zapowietrzanie się w tym miejscu masy hybrydowej. Ponadto przy większej ilości materiału, możemy uzyskać dość gruby i mało estetyczny paznokieć. Najlepszą metodą jest nałożenie jednej cienkiej warstwy, utwardzenie jej, a następnie kolejnej.

NAJWYŻASZA JAKOŚĆ – Hybryda o mocnej przyczepności i trwałości koloru. Nie kurczy się w czasie utwardzania i nie barwi naturalnej płytki.

Sposób użycia: rozprowadzić dwie cienkie warstwy na płytce paznokcia lub tipsie i utwardzać w świetle lampy LED przez ok. 40 sek. W lampie UV czas utwardzania wynosi ok. 2 min. Nie wytwarza warstwy dyspersyjnej. W celu przedłużenia efektu stylizacji paznokci pod żel hybrydowy można zastosować bazę podkładową, a na wierzch użyć Top Coat (lakier nabłyszczający).

Uwagi: Ultra połysk na paznokciach gwarantuje utwardzanie Hybrid Gel Glossy w lampie LED. Utwardzonych paznokci nie należy przemywać cleanerem.Aby utrzymać oczekiwany efekt zaleca się stosowanie rękawic ochronnych w przypadku długotrwałego kontaktu z wodą. Predyspozycje indywidualne paznokci oraz natężenie emisji światła z żarówek mają znaczący wpływ na trwałość efektu.

Pojemność: 5 g.
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

INFOBIS
Mickiewicza 42a
43-331 Dankowice
Dodatkowe informacje

Sprzedający na każdym etapie realizacji zamówienia dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty były zgodne ze specyfikacją zamówienia i nie były wadliwe. Jeżeli zakupiony produkt okaże się wadliwy, nie zgodny z umową - Kupujący ma prawo: 


a) Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną - skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych na karcie gwarancyjnej przez Gwaranta lub zareklamować produkt z tytułu gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego. Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego są określone w karcie gwarancyjnej każdego produktu, który taką kartę posiada. 


b) Zareklamować produkt z tytułu rękojmi, korzystając z formularza reklamacyjnego zamieszczonego na stronie "www.dobrarada.com.pl/file/2/reklamacja-pdf". Kupujący ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sprzedającego, albo Sprzedający nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedający nie ustosunkuje się do żądań Kupującego, oznacza to, iż uznał żądania Kupującego za zasadne. W przypadku gdy realizacja żądań Kupującego wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sprzedający. Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od daty odbioru produktu przez Kupującego. Aby zareklamować towar Kupujący zawiadamia Sprzedającego o stwierdzonej wadzie, niezgodności towaru z umową e-mailem, telefonicznie, listownie lub osobiście - zgodnie danymi kontaktowymi zamieszczonymi na stonie "Informacja od sprzedającego". Jeżeli zaistnieje konieczność zwrotu reklamowanych produktów, Kupujący może skorzystać z systemu e-Zwroty na stronie www.ezwroty.poczta-polska.pl i odesłać paczkę na koszt Sprzedającego. Adres do reklamacji i zwrotu towarów: INFOBIS, ul.Mickiewicza 42a, 43-331 Dankowice.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

INFOBIS
Mickiewicza 42a
43-331 Dankowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
SklepDobrarada

Dane firmy

Kontakt

 • +48 601 662 442
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Kilka słów o nas... Konto SklepDobrarada prowadzone jest przez firmę INFOBIS z siedzibą 43-331 Dankowice, ul.Mickiewicza 42a. Firma zarejestrowana jest w CEiDG, posiada nr identyfikacji podatkowej NIP: 937-208-27-89 oraz nr REGON: 070936891. Jesteśmy stabilną, rozwijającą się firmą, działającą na rynku już od 2002 roku. Od 2007 roku wyspecjalizowaliśmy się w handlu internetowym. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie w działalności e-commerce pozwalają na zaoferowanie najwyższej jakości obsługi. Naszym Klientom oferujemy największy w Polsce asortyment produktów do stylizacji paznokci. Jesteśmy bezpośrednim importerem, co przekłada się na możliwość zaoferowania tych produktów w najlepszych cenach na rynku. W naszej ofercie znajdują się również produkty do przedłużania rzęs, makijażu jak również kosmetyki pielęgnacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozostałe informacje

Zakupione produkty na wielu naszych aukcjach wysyłamy zawsze jedną przesyłką.