16.00-25 16.00R25 DŻWIG KALMAR REACHSTACKER 32PR (6482596561)

11 dni do końca
cena kup teraz
900,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
 • stan: używany
 • bieżnikowane: nie
 • średnica: 25"
 • szerokość opony: 16.00"
 • profil opony: inny
 • producent: Pozostałe
 • indeks prędkości: a2 do 10 km/h
KRISGUM
Krzysztof Chudy
Strzelce Małe 106
97-515 Masłowice
NIP: 7721118043
Czynne:
Pn - Pt: 08.00 - 17.00
Sobota: 08.00 - 13.00


KLIKNIJ W MAPKĘ


Wpłaty za przedmioty zakupione na moich aukcjach należy dokonywać na konto podane poniżej, w terminie do 2 dni od zakupu.

BZ WBK

05 1090 2705 0000 0001 2385 2562


Akceptuję również wpłaty przez system Płacę z Allegro, dzięki niemu Twoja przesyłka może zostać sfinalizowana jeszcze szybciej niż przy tradycyjnym przelewie.


Dokładam wszelkich starań aby zabezpieczyć towar na czas transportu.

Przedmioty zakupione na moich aukcjach wysyłam firmą kurierską DPD w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na moje konto.

Witam!

Przedmiotem aukcji jest opona bezdętkowa 16.00-25 ALLIANCE 32PR 177B (196A2).

Wysokość bieżnika 23 mm. Opona posiada niewielką naprawę boku, widoczną na zdjęciu, która nie ma wpływu na eksploatację. Opona równomiernie zużyta. Stan jak na foto.

Przed kliknięciem "Kup teraz" proszę o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności towaru.

Zamówienia przyjęte do godz. 1000 będą realizowane tego samego dnia.


Posiadam duży wybór opon do samochodów osobowych, ciężarowych
i ciągników rolniczych, koparek oraz ładowarek.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

KRISGUM Krzysztof Chudy Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą: Urząd Gminy Przedbórz Adres przedsiębiorstwa: KRISGUM Krzysztof Chudy Strzelce Małe 106 97-515 Masłowice nip 7721118043 Adres do reklamacji: KRISGUM Krzysztof Chudy Strzelce Małe 106 97-515 Masłowice

kontakt

 • 44 781 52 65
  sklep czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00, w sobotę od 8.00 do 13.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy: 1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. 2. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kris@krisgum.pl. Przesyłkę należy nadać na adres: KRISGUM Krzysztof Chudy Strzelce Małe 106 97-515 Masłowice. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Zwrot środków przez Sprzedającego powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania oświadczenia. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 3. Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Kupujący ponosi koszty odesłania Towaru. 4. Brak możliwości odstąpienia od umowy: - jeśli konsument użytkował przedmiot lub spowodował u niego wady; - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy.

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy telefonicznie, pod adresem kris@krisgum.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Oświadczam, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim. Nie zgadzam się na wysyłkę towaru za granicę.