140 MOCNYCH LINKÓW MAX PR, TF, DA - POZYCJONOWANIE (6906863896)

2 osoby kupiły 3 sztuki
do wyczerpania przedmiotów

opis

STRONA O NAS NASZE KOMENTARZE POZOSTAŁE AUKCJE NASZA OFICJALNA WITRYNA

Nasza oferta na niniejszej aukcji obejmuje pozyskanie 140 mocnych, ręcznych linków profilowych z portali o wysokich wskaźnikach Trust Flow, Citation Flow, Page Rank oraz Domain Authority. Około 80% linków z atrybutem dofollow i ok. 20% linków nofollow (większa naturalność dla Google). Nie pozycjonujemy stron erotycznych, witryn konkurencji i stron naruszających polskie prawo. Termin realizacji zlecenia wynosi do 21 dni roboczych - dodawanie linków rozłożone jest w czasie, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne dla Państwa witryny.

TERMIN REALIZACJI: DO 21 DNI ROBOCZYCH

140 wartościowych ręcznych linków TF, CF, DA Starannie wyselekcjonowane portale 3-8 fraz/słów kluczowych 140,00 PLN

120,00 zł brutto - wystawiamy faktury VAT

Wzmocnij pozycję strony, bądź liderem swojej branży!

W jaki sposób i gdzie zostaną zamieszczone linki?

Linki zostaną zamieszczone w otoczeniu tekstu (tam, gdzie administrator strony przewiduje taką możliwość). Teksty dla Państwa stron napisze profesjonalny copywriter. Linki tworzymy na starannie wybranych portalach z wysokimi PR, TF, CF i DA. Do pracy przystępujemy natychmiast po otrzymaniu wpłaty i informacji o stronie (adres strony oraz słowa/frazy kluczowe - max 8).

  • Wiele różnych domen głównych o bardzo wysokich wskaźnikach Page Rank, Trust Flow, Citation Flow oraz Domain Authority

  • Starannie wyselekcjonowane portale tworzą sprawdzony zestaw, dzięki któremu pozycja Państwa strony wzrasta.

  • Każdy portal funkcjonuje na serwerze z innym IP, dzięki czemu moc linków znacznie wzrasta.

  • Będą Państwo zaskoczeni trwałością linków - nie znikają one z sieci po kilku dniach

  • Nasza usługa jest bezpieczna dla strony. Ilość linków, jakie dodajemy, jest idealnie rozłożona w czasie, dzięki czemu nie straszne nam algorytmy Pingwin i Panda.

  • Po zrealizowaniu usługi prześlemy Państwu szczegółowy raport z loginami i hasłami, dzięki któremu z łatwością będą mogli Państwo edytować linki.

Koniecznie przeczytaj, zanim zalicytujesz

Nie jesteśmy dziećmi, nie wierzymy w magię i nie ufamy jakimkolwiek zautomatyzowanym metodom pozycjonowania stron. Nie ufamy wylęgarniom precli i katalogom, do których wpisy wykupują MASOWO wszyscy użytkownicy Allegro. Nie oferujemy MEGA piramid, milionów wpisów w bezwartościowych miejscach w sieci. Wiemy, że takimi wpisami można zaszkodzić. Swoje przekonania opieramy na doświadczeniu i prowadzonych przez nas, autorskich badaniach sieci. Nie namawiamy nikogo do zakupu naszej usługi; nie odwodzimy również od zakupów u konkurencji. Jeśli uważasz, że wykupienie 18 tysięcy linków będzie miało zbawienny wpływ na Twoją stronę, to zapraszamy na inną aukcję. Wiemy, że algorytmy Google - prędzej czy później - wykryją większość sztucznych linków, na które wydajesz mnóstwo pieniędzy.

Wiemy również, na czym polega organic seo, dzięki któremu każdy ślad w sieci jest naturalny dla Google i dla CIEBIE. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, bo z doświadczenia wiemy, że profesjonalne pozycjonowanie to proces skomplikowany. Wkładamy mnóstwo sił i energii w to, aby strony naszych Klientów miały wartościową reprezentację w sieci. Nie wystawiamy aukcji z tysiącem sztuk usług, aby po jej zakończeniu nie wykonywać swojej pracy byle jak.

Lubimy czytelne zasady!

ZAKUP >> PŁATNOŚĆ >> REALIZACJA >> RAPORT

Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie.
Cieszymy się z efektów pozycjonowania, które udało się wypracować
dla Państwa witryn i biznesu!

Poniżej prezentujemy efekty naszej pracy - kilka przykładów:

PRZYKŁADOWA ANALIZA TF/CF JEDNEGO Z PORTALI

KILKA SŁÓW O NAS

UNIRANK.PL / Portal Polskiej Platformy Uniwersyteckiej

UNIHOSTING.PL / Serwery i usługi dla stron naszych Klientów

Zapraszam do współpracy! Kinga Łuczak

UNIRANK.PL Kinga Łuczak ul. Wilcza 3B lok. 39, 99-300 Kutno
NIP: 7752513289, REGON: 362495811
tel. +48 697 698 253, tel./fax 24 253 44 66
e-mail: biuro@unihosting.pl, www.unirank.pl
e-mail: allegro@unihosting.p­l - obsługa aukcji
Numer konta - Credit Agricole Bank Polska
05 1940 1076 4637 3893 0000 0000
Przyjmujemy płatności poprzez PayU
Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę

UNIHOSTING.PL
strony www, serwery, SEO, hosting
ul. Grunwaldzka 3, 99-300 Kutno
Biurowiec M I F L E X S . A .

Zakup w dwóch prostych krokach

1. Kliknij 'Kup teraz' i zapłać za usługę za pomocą łatwych płatności PayU
2. W wiadomości dla sprzedającego (podczas zakupu lub płatności) umieść link do strony
oraz wybrane słowa/frazy kluczowe - minimum 3, maximum 8. Jeśli chcesz otrzymać fakturę,
wprowadź również dane swojej firmy.

TEKST DLA PAŃSTWA STRONY NAPISZE PROFESJONALNY COPYWRITER - PO JEGO STWORZENIU ROZPOCZYNAMY STOPNIOWE DODAWANIE LINKÓW. DO PRACY PRZYSTĘPUJEMY NATYCHMIAST PO OTRZYMANIU WPŁATY ORAZ ADRESU STRONY I FRAZ KLUCZOWYCH.
TERMIN REALIZACJI: DO 21 DNI ROBOCZYCH

Podana kwota jest jednorazowa i obejmuje pozyskanie 140 wartościowych linków TF, CF, PR, DA.
Czas realizacji usługi wynosi od 12 do 21 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się nieznacznie wydłużyć.
W wiadomości dla sprzedającego prosimy podać adres strony i minimum 3 słowa/frazy kluczowe (max 8).
Dla jednej strony można wykupić maksymalnie jedną usługę, czyli 140 linków.

Kilka słów od naszego Wojtka

Wojciech Romański, specjalista ds. pozycjonowania, optymalizacji oraz marketingu. Od 9 lat zajmuje się doradztwem w zakresie rozwoju biznesu w sieci oraz szeroko pojętymi zagadnieniami public relations:

"Z doświadczenia wiem, że nie ma nic za darmo. Uważam, że skuteczna promocja w sieci możliwa jest wyłącznie za pomocą przemyślanych ruchów i inwestycji. Google od 2012 roku postawiło na jakość i unikalność linków. Czy Ty też na to stawiasz? Czy sądzisz, że wykupienie kilku tysięcy linków na mało wartościowych stronach przyczyni się do poprawy pozycji Twojej witryny? Czy w końcu liczysz na to, że najtańsze oferty poprawią pozycję Twojej strony?

Dołącz do liderów swojej branży już teraz!

Pozycjonujemy zawodowo. Już ponad 1000 zadowolonych Klientów naszej firmy!

Kliknij, aby dowiedzieć się o nas więcej (otworzy się nowe okno):

Dobra passa naszych Klientów

Firma pani Kingi wyciągnęła nasz biznes z internetowego niebytu. Przez 3 lata bezskutecznie próbowaliśmy wypozycjonować naszą stronę, aby zwiększyć zyski. Niestety, zwykle kończyło się to źle, a pozycja strony albo nieznacznie się poprawiała, albo spadała. Trudno jest konkurować, gdy jest się na odległych pozycjach wyników wyszukiwania i dobra oferta nie trafia do klientów. Wszystko zmieniło się zaledwie w ciągu kilku tygodni. Powierzając pozycjonowanie strony Polskiej Platformie Uniwersyteckiej, zobaczyłem, jak pozycja naszej witryny wzmacnia się. Po czterech miesiącach byliśmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na dwie kluczowe dla nas frazy. Dla nas to było zwiększenie zysków o 400%. Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi zespołu Unirank.pl. Dzięki państwa firmie mój biznes już od 2 lat notuje ciągły wzrost zysków. (Pan Andrzej z Krakowa, właściciel salonu z częściami samochodowymi)

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki pozycjonowania strony salonu z częściami samochodowymi:

Kilka lat temu założyłem sklep internetowy z narzędziami. Gdy zapełniłem sklep, przedstawiając konkurencyjne ceny, okazało się, że to za mało, aby towar sprzedawał się jak świeże bułeczki. Konkurencja była niezwykle duża. Mój sklep, pomimo zainwestowania prawie tysiąca złotych, ciągle pojawiał się na odległych miejscach w Google. Sprzedając 2-3 artykuły dziennie, byłem bliski rezygnacji z niego. Z Unirank zacząłem współpracę w 2012 roku. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do firm zewnętrznych, ponieważ uważałem, że to ja najlepiej wiem, jaki jest charakter mojego sklepu i jak powinien on być pozycjonowany. Sceptycyzm jednak minął, gdy po pół roku wzrosła liczba zamówień do 6-7 artykułów dziennie. W tej chwili sprzedaję dziennie ponad 20 produktów, dzięki czemu mój przychód miesięczny przekracza 10 tys. złotych. Wszystkim, którzy borykają się z podobnymi dylematami, z którymi ja borykałem się kiedyś, polecam wiarę w ludzi i dużo determinacji. Z niewielką pomocą z zewnątrz na pewno się uda.

(Pan Dariusz z Poznania, właściciel sklepu ze specjalistycznymi narzędziami)

Wydajni, rzetelni i godni zaufania

Pozycjonujemy około stu pięćdziesięciu domen. Nasi Klienci osiągają dzięki temu wyznaczone cele, zwiększając systematycznie zyski. Zaufali nam zarówno mali przedsiębiorcy, jak i czołowe polskie firmy z dużym kapitałem. Do każdej pozycjonowanej strony podchodzimy skrajnie indywidualnie, aby wyniki naszej pracy były jak najszybciej zauważalne i przekładały się wprost na zwiększenie liczby potencjalnych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi przyjaciół, którzy mają swoją pasję, możemy zaoferować Państwu wysoce solidną usługę w przystępnej cenie. Zapraszamy do współpracy!

140 wartościowych ręcznych linków TF, CF, DA
Starannie wyselekcjonowane portale
3-8 fraz/słów kluczowych 140,00 PLN

120,00 zł brutto - wystawiamy faktury VAT

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Kutno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
UNIRANK-PL
97,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

45

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • +48 697 698 253
  • +48 697 698 253
poniedziałek - niedziela
09:00 - 20:00

Informacje o sprzedającym

UNIRANK.PL Kinga Łuczak ul. Wilcza 3 b/39, 99-300 Kutno NIP: 7752513289, REGON: 362495811 tel. +48 697 698 253, tel./fax 24 253 44 66 www.unirank.pl unirank@onet.pl

Pozostałe informacje

email: unirank@onet.pl
telefon: +48 697 698 253
telefon: +48 697 698 253