122 DROGI TATERNICKIE - Krzysztof Łoziński - 1987 (6950752210)

zakończona
45,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 2,60 zł
 • List priorytetowy 3,20 zł
 • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Limanowa, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury

122 DROGI TATERNICKIE

Przewodnik taternicki. Autor Krzysztof Łoziński. Polski Związek Alpinizmu. 1987. Wydanie broszurowe. Stron 150. Format 20 x 14 cm. Liczne schematy i rysunki w tekście.

Zawiera topografie, historię i wykaz dróg Mnicha i jego otoczenia, Turni Zwornikowej i „Czołówki Mięgusza”. Ponadto tabela symboli graficznych i indeks nazwisk.

Stan publikacji taki jak na zdjęciu – dobry, bez pieczątek i podpisów.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u beskidy51 za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 82 1020 5558 0000 8802 3204 5816
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 5,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
List ekonomiczny 2,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
List priorytetowy 3,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Nie prowadzę działalności gospodarczej, dlatego nie wystawiam faktur VAT.  

Wszystkie oferowane wydawnictwa są moją prywatną własnością – zbiory gromadzone przeze mnie głównie w drugiej połowie XX wieku. Z przykrością jestem zmuszony do wyprzedaży mojego księgozbioru z którym jestem emocjonalnie związany. Moje zbiory liczą kilkanaście tysięcy pozycji, głównie o tematyce górskiej i morskiej. 

ZASADY ZAKUPÓW :  Po zakończonej aukcji w tytule przelewu proszę wpisać swój nick z Allegro.  Na wpłatę czekam 7 dni od zakończenia aukcji.  Książek i czasopism wydanych przed 1946 r. nie wysyłam za granicę. W przypadku zakupów na kilku moich aukcjach, po ich zakończeniu proszę o kontakt e-mail w celu ustalenia kosztów przesyłki. Nie wysyłam przesyłek za pobraniem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt :  (+48) 698 874 574 codziennie w godzinach 0900-1900 lub e-mail: bacauskok@gmail.com  

ZASADY PŁATNOŚCI :  Po zakończonej aukcji Kupujący otrzymuje automatyczny e-mail od Allegro z danymi dotyczącymi wpłaty. Za zakupione przedmioty oczekuję na wpłatę w ciągu 7 dni roboczych. Realizację płatności za zakupione przedmioty Kupujący może dokonać za pośrednictwem Płacę z Allegro lub bezpośrednio na wskazane konto bankowe.   

WYSYŁKA :  Wysyłkę zakupionych przedmiotów realizuję za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania na moim rachunku bankowym wpłaconej kwoty przez Kupującego.  W przypadku długiego oczekiwania na przesyłkę proszę o pilny kontakt w celu wyjaśnienia problemu.   Koszty przesyłki zależą do wagi i formatu książki oraz wybranego sposobu przesyłki zgodnie z taryfą Poczty Polskiej. Nie doliczam kosztów opakowania. List ekonomiczny zwykły i list priorytetowy zwykły są przesyłkami nierejestrowanymi i nie ma możliwości reklamacji takiej przesyłki dlatego zalecam korzystanie z takiej formy przesyłki tylko przy niskiej cenie zakupionego wydawnictwa. Takie przesyłki wysyłam wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego.  Za przesyłki polecone nie odebrane w terminie i odesłane do nadawcy czyli do mnie, Poczta Polska pobiera opłaty - w związku z tym nie będę ich odbierać .  Zmianę adresu wysyłki proszę dokonywać tylko poprzez Formularz Allegro.  Jeżeli przedmiot wróci do mnie z powodu nie odebrania w terminie lub podania błędnego adresu, wysyłam ponownie tylko po pokryciu dodatkowych kosztów. Nie wysyłam za pobraniem. Odbiór osobisty możliwy tylko w wyjątkowym przypadku po uzgodnieniu. Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 200 zł. Nie dotyczy przesyłek zagranicznych.  

OCENA STANU KSIĄŻEK : Faktyczny stan wszystkich oferowanych książek i czasopism przedstawiony na licznych zdjęciach, oczywiście bez retuszu. Pomocniczy jest opis. 

Stan idealny - książka jak nowa. Stan bardzo dobry - książka posiada niewielkie ślady użytkowania. Stan dobry - książka nosi ślady użytkowania, możliwe  zarysowania i niewielkie zadarcia krawędzi okładki, zmarszczki i zadarcia grzbietu, delikatne wygięcie grzbietu, niewielkie zażółcenia stron, podkreślenia w tekście. Stan dostateczny - wyraźne ślady użytkowania, możliwe: pękniecie bloku, mocne zadarcia i przetarcia okładki lub obwoluty, brak spójności bloku i okładki, plamy, ślady po zalaniu. 

W przypadku wątpliwości co do stanu oferowanej pozycji bardzo proszę o email lub telefon aby uniknąć nieporozumień. 

PŁATNOŚCI: • PayU • Zwykły przelew bankowy 

kontakt

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 19:00