Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

10x SEMILAC ZESTAW MANICURE UV HYBRYDOWY BASE TOP (6821445254)

kupiona
cena kup teraz
129,90 zł
99,00 zł
Dostawa
 • List polecony ekonomiczny darmowa
 • List polecony priorytetowy darmowa
 • Przesyłka kurierska 10,99 zł
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Semilac
 • Waga (z opakowaniem):
  0.8 [kg]
 • Kolor:
  Zestawy
 • Dostawa z Polski:
  Tak
 • Płeć:
  Produkt damski

Opis

DOŁĄCZ DO ŚWIATA KOLORÓW I PIĘKNA

SEMILAC

Zestaw do manicure hybrydowego.

Bardzo wysoka technologia produkcji, szczególnie wyselekcjonowana i opracowana jakość zastosowanych materiałów oraz składników zapewnia uzyskanie zamierzanego efektu.

W zestawie znajdziesz:

 1. Semilac Base
 2. Semilac Top
 3. Semilac Aceton 125 ml
 4. Semilac Nail Cleaner 125 ml
 5. Pilnik Banan 180/240
 6. Pilnik Prosty 100/180
 7. 2x Blok Polerski
 8. Striper
 9. Waciki 500 sztuk

Semilac Base

Lakier podkładowy na który nakłada się kolor. Dzieki niemu Semilac utrzymuje się na paznokciach do 21 dni. Czas utwardzania zależy od posiadanej lampy UV. Orientacyjne czasy dla lamp Diamond Cosmetics wynoszą: lampa UV 36 W – 2 min., lampa LED UV 8W – 30 s. Przy lampach innej mocy trzeba odpowiednio wydłużyć lub skrócić czas utwardzania.

Semilac TOP

Lakier hybrydowy wykańczający, nadaje połysk i utrwala kolor lakieru hybrydowego. Czas utwardzania zależy od posiadanej lampy UV. Orientacyjne czasy dla lamp Diamond Cosmetics wynoszą: lampa UV 36 W – 2 min., lampa LED UV 8W – 30 s. Przy lampach innej mocy trzeba odpowiednio wydłużyć lub skrócić czas utwardzania.

Aceton kosmetyczny 125 ml

Aceton czysty do usuwania lakieru hybrydowego SEMILAC® Semilac Acetone jest niezbędnym płynem do rozpuszczania i usuwania tipsów, starych ozdób, oklein, mas, akrylu oraz do usuwania lakierów hybrydowych. Idealnie nadaje się do usuwania lakierów żelowych, akrylowych oraz do manicure hybrydowego.tysięcy godzin użytku osobistego.

Nail Cleaner 125 ml

Wysokiej jakości firmowy NAIL CLEANER - płyn do przemywania i odtłuszczania Semilaca i żelu UV. Przydatny przy przemywaniu narzędzi, pojemników, lamp i stanowiska pracy. Nie niszczy powierzchni lakierowanych. Gwarantuje optymalną spoistość tipsa z masą modelującą. Doskonale usuwa cieniutką klejącą warstwą powstałą na utwardzonym żelu w lampie UV.

Pilnik banan 180/240

Dwustronny, wysokiej jakości pilnik przeznaczony do profesjonalnego, jak i osobistego użytku. Posiada nową formułę powierchni ściernej, która nie zapycha się przy ścieraniu. Gradacja - 180/240 - służy do wygładzania naturalnej płytki paznokcia oraz końcowej obróbki.

Pilnik prosty 100/180

Dwustronny, wysokiej jakości pilnik przeznaczony do profesjonalnego, jak i osobistego użytku. Posiada nową formułę powierchni ściernej, która nie zapycha się przy ścieraniu. Gradacja - 100/180 - służy do podstawowej obróbki.

2x Blok polerski

Czterostronny biały blok polerski o drobnoziarnistej powierzchni. Przeznaczony głównie do matowienia płytki paznokcia. Blok polerski Semilac wykonany jest z najwyższej jakości surowców przeznaczonych do profesjonalnej stylizacji paznokci.

Striper

Wysokiej jakości firmowy Striper - do ściągania lakieru hybrydowego SEMILAC® - czarny. Bardzo lekki, a zarazem niezwykle wytrzymały, wygodny w użyciu oraz bezpieczny dla skórek. Przydatny do zdejmowania pozostałości lakieru, wcześniej odmocznego w Semilac Aceton bądź Semilac Remover.

Waciki bezpyłowe

Płatki do manicure wykonane z celulozy. Nie pozostawiają pyłków, polecane do przemywania masy UV jak również do zmywania lakieru z paznokci. 12 warstwowe. Zawartość opakowania: 500 wacików.

Numer konta w banku
31 2490 0005 0000 4500 3818 7653

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

AbcUroda
Krupnicza 5/1
31-123 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 30 dni, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy tj. od dnia, w którym odebrali Państwo przesyłkę z towarem, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.  

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kontakt@abc-uroda.pl 

Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego w załączniku. Przesyłkę należy nadać na adres AbcUroda, ul. Krupnicza 5/1, 31-123 Kraków

Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Sprzedający ma na zwrot pieniędzy 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia o odstąpieniu oraz zwrotu towaru. Sprzedający zwraca też kupującemu koszt najtańszej oferowanej przez siebie wysyłki.

Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 

2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

5) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Kupujący oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

O sprzedającym
ABC-uroda_pl

Dane firmy

CSVK Sp. z o.o. sp. k.
Krupnicza 5/1
31-123 Kraków
REGON: 366059372
NIP: 676-251-82-82

Kontakt

Informacje o sprzedającym

1. Wysyłka towaru: Zamówienia zrealizowane i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Zamówienia opłacone po godzinie 12:00 zostają wysłane następnego dnia. 2. Elektroniczna faktura: Dowodami zakupów w naszym sklepie są Faktury VAT wysyłane drogą elektroniczną. 3. Płatności przelewem tradycyjnym: W przypadku opłacania zamówienia przelewem tradycyjnym (poza systemem PayU) należy podać swój login użytkownika z Allegro w tytule przelewu. 4. Regulamin Allegro: W przypadku wszelkich nieuregulowanych w tym regulaminie kwestii zastosowanie ma ogólny regulamin serwisu Allegro.pl

Pozostałe informacje

email: kontakt@abc-uroda.pl Dział obsługi Klienta odpisuje do 24 godzin.
Wyświetlenia:13027
Numer oferty:6821445254
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry