1000 ZŁ JAN PAWEŁ II 1983r (6483078147)

zakończona
115,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
 • Paczka48 16,00 zł
 • lokalizacja: GRABKOWO
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • rok: 1983
 • nominał: 1.000 złotych

1000 ZŁ JAN PAWEŁ II


MONETA Z 1983 ROKU


LUSTRZANKA,SREBRO

NAKŁAD 10 000 SZTUK

ORYGINALNE PUDEŁKO BANKOWE

STAN MENNICZY

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 79 1050 1764 1000 0090 7796 2950
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 7 dni
Paczka24 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni
Paczka48 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

FIRMA HANDLOWA STORK TOMASZ KOZAKIEWICZ GRABKOWO 20, 87-820 KOWAL NIP: 8881365466 REGON: 340860268

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru i zwrócić towar w najszybszym możliwym terminie . W celu odstąpienia od umowy sprzedaży danego towaru, Klient zobowiązany jest złożyć oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy a następnie przesłać towar naAPODANY adres na koszt i ryzyko Klienta w stanie niezmienionym. Do przesyłki należy dołączyć dokument potwierdzający zachowanie terminu 14 dni w odniesieniu do konkretnych zwracanych towarów (np. paragon, faktura Vat). Pieniądze odesłane zostaną w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych na podany przez Klienta numer rachunku bankowego.Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu bez wad z wyjątkiem takich, które zostały wymienione w opisie lub tytule aukcji. Proces składania reklamacji: Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia Umowy Sprzedaży. 1. Kupujący może składać reklamację dotyczące zawartej umowy pod adresem mailowym: WITKIS10@WP.PL lub w formie pisemnej na adres firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: a) imię, nazwisko , adres zamieszkania, adres e-mail i nick Kupującego b) datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji (data zakończenia aukcji) c) przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego (numer aukcji) d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację (powód odesłania przedmiotu/ów) e) numer konta bankowego na który ma zostać dokonany zwrot należności 2. Jeżeli podane w reklamacji dane wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji zwrócimy się do Państwa z prośbą o uzupełnienie niezbędnych informacji. 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od otrzymania jej w prawidłowej postaci - odpowiedź udzielimy mailowo bądź listownie, na adres Kupującego. 4. Należność zwrócimy na rachunek bankowy Kupującego. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

pozostałe informacje

PŁATNOŚĆ - Płatności Allegro (PayU) - Przelewem na konto bankowe (ING BANK ŚLĄSKI) dla wpłat krajowych 79 1050 1764 1000 0090 7796 2950 FAKTURY VAT- MARŻA Wszystkie ceny podane na naszych aukcjach są cenami brutto. Jeżeli jesteś zainteresowany, aby razem z zakupionym towarem otrzymać fakturę VAT, proszę o wypełnienie danych firmy. Ceny przesyłki ubezpieczonej ustalane są indywidualnie, na prośbę Klienta. Możliwość ubezpieczenia od 100 zł do 700 zł, Jeżeli nie otrzymam należności za przesyłkę lub kwota ta będzie zbyt niska – CZEKAM NA WYSYŁKĘ PRZEDMIOTU DO MOMENTU ZAKSIEGOWANIA DOPŁATY. Jeżeli życzą sobie Państwo aby wysyłka była nadana na inny adres bądź też inna osoba ma odebrać wylicytowany przedmiot - bardzo proszę o umieszczenie takiej informacji w tytule przelewu. Niestety w innym przypadku nie będę w stanie uwzględnić innego adresu do nadania paczki bądź też wydać przedmiotu innej osobie. UWAGA: Jeśli w ciągu 10 dni od zakończenia aukcji nie otrzymam zapłaty, bez powiadomienia o przesunięciu terminu płatności, transakcja zostanie anulowana i wystąpię o zwrot prowizji.