1 kop 1903r. Mennica Warszawska SUPER HIT!!!! (7035800363)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rok: 1903

opis

Nie tak dawno a już historia

Serdecznie - POLECAM

DLA WYTRAWNEGO KOLEKCJONERA -NUMIZMATYKA - ZE SWOJEJ KOLEKCJI -

1 KOPIEJKA z ROKU 1903

MENNICY WARSZAWSKIEJ.

STAN TAK JAK NA ZDJĘCIU bite stemplem zwykłym stan jak na zdjęciuw minimalnej i promocyjnej cenie. .. ZAPRASZAM DO LICYTACJI . MASZ PROBLEM Z JAKĄŚ MONETĄ OBIEGOWĄ P. R. L. ZSRR i inne. Zobacz na moje aukcje - NAPISZ * ZADZWOŃ * a może pomogę WYSPRZEDAŻ "

Po dokładniejsze informacje zapraszam

tel. 501 544 121

serdecznie zapraszam do obejrzenia moich innych aukcji . JESZCZE POSIADAM KILKANAŚCIE SZT. NUMIZMATÓW . Dlatego kupując kilka interesujących CIEBIE przedmiotów - powiększasz kolekcje - zdobywasz coś na wymianę - masz satysfakcje I TANIEJ WYNOSI CIĘ PRZESYŁKA.

Serdecznie Zapraszam

Zobacz inne moje aukcje


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Lublin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
10 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

Nr konta i inne dane patrz "O MNIE"

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
Kalakut
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

231

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Od ponad 60 lat jestem hobbystą zbieraczem, dóbr kultury w szerokim jej zakresie. Na początku mojego kolekcjonerstwa interesowałem się filatelistyką.Pózniej ta pasja przerodziła się w numizmatykę, kolekcjonowanie broni białej,starych dokumentów, książek, odznaczeń, odznak, medali polskich, ZSRR,Węgier itd.Wielką moją pasją stały się również samowary. Posiadałem jedną z największych kolekcji w Polsce.Często były one prezentowane na wystawach kolekcjonerskich. Ponad 10 lat temu w wyniku choroby oczu i po kilku operacjach przestałem praktycznie dobrze widzieć. Czar zbieractwa prysł. Dzieci i wnuki widząc ile temu hobby trzeba poświęcić czasu i pracy, nie poszły w moje ślady. Dlatego od ponad 10 lat powoli wysprzedaję moje zbiory. Pozostało ich już niewiele. Tego co pozostało wystarczy dla kilku takich pasjonatów jak ja. Mam jeszcze kilkanaście klaserów znaczków, około 500pocztówek, stare książki, dokumenty, kilka egzemplarzy broni białej, odznaczenia państwowe polskie i inne.

Pozostałe informacje

1. Zawsze doprowadzam transakcję do końca i staram się robić to jak najszybciej. 2. Jako sprzedający towary wysyłam wyłącznie po uprzedniej wpłacie pieniędzy na konto. 3. W tytule przelewu zawsze proszę podać swój nick, oraz numer aukcji. 4. Cena przesyłki obejmuje kwotę wylicytowaną + koszt wysyłki który jest podany przy każdej aukcji. 5. Jeśli kupiłeś kilka przedmiotów, skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów przesyłki /jeśli tylko waga na to pozwala, cena wysłania kilku przedmiotów może być taka sama jak jednego/ 6. Jeśli to tylko możliwe towar można odebrać osobiście- po wcześniejszy umówieniu się. 7. Towar zawsze dobrze zabezpieczam, aby nie uległ zniszczeniu. 8. Sam nie pakuję towaru gdyż jestem osobą niewidzącą. Przy pakowaniu, jak i przy innych czynnościach związanych z aukcjami, pomaga mi zaprzyjazniona osoba. 9. Jestem osobą konkretną i wyrozumiałą, nie lubię krętactwa i cwaniactwa Wszystkie sporne rzeczy powinny być rozstrzygane w kulturalny sposób. Masz pytanie? Zadzwoń. 10.Przesyłki staram się wysyłać w ciągu 7 dni, licząc od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto. 11.Nie wystawiam faktur i rachunków. ZANIM ZALICYTUJESZ DOBRZE SIĘ ZASTANÓW!!!!
email: jkalakut@wp.pl
telefon: 501 544 121