1.8 toyota mr2 99- LICZNIK 46tyś PRZEBIEGU (6409126208)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • waga (z opakowaniem): 5 [kg]

Opis

KONTAKT

Godziny otwarcia:

pn-pt: 8:00-17:00

sob: 8:00-14:00

Tel.:

608 232 113

E-mail:

NIKO@OP.PL

WYSYŁKA

Płatności i wysyłka :

wpłata na konto

przesyłka pobraniowa

odbiór osobisty

PffŁATNOŚCI

Po zakupie proszę o informację o sposobie płatności i rodzaju wysyłki

nr. konta:

38 1500 1748 1217 4004 5310 0000

***************************************************

Galeria zdjęć - kliknij, aby powiększyć

STAN BDB

gwarancja rozruchowa 2 tygodnie

POCHODZI Z SAMOCHODU PO PRZEBIEGU 46TYŚ mil,TOYOTA MR-2 Z LAT PRODUKCJI 1999-2006

POJ. SILNIKA 1.8 1zz

WERSJA Z UK

LOKALIZACJA SKŁADU Z CZĘŚCIAMI TO POGÓRSKA WOLA 199a/koło TARNOWA

(przy trasie  94)

ISTNIEJE MOŻLWOŚC MONTAŻU ZAKUPIONYCH  CZĘŚCI W NASZYM SERWISIE W TARNOWIE

NA INNYCH AUKCJACH WYSTAWIAM LUB SUKCESYWNIE BĘDĘ WYSTAWIAL WSZYSTKIE CZEŚCI DO TEGO AUTA ORAZ DO INNYCH (JAPOŃCZYKÓW)

Posiadamy również Stację Kontroli Pojazdów w której możecie Państwo przy okazji zrobić coroczny przegląd techniczny/rejestracyjny swojego pojazdu.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI OD 8-17

W SOBOTY 8-14

TEL.608 232 113

-------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------

W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pyta n prosimy o kontakt pod numerem telefonu

NR. KONTA 38 1500 1748 1217 4004 5310 0000

--------------------------------------------------------------------------

  • WYSYŁKA PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM
  • CENA ZA 1 SZTUKĘ
  • DO CENY PRZEDMIOTU NALEŻY DOLICZYĆ KOSZTY TRANSPORTU

INNE CZĘŚCI NA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJACH

www.nikoserwis.pl

Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: tarnow, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

POGÓRSKA WOLA 199A (TRASA KRAJOWA E4)
33-152 POGÓRSKA WOLA
woj. małopolskie

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Gwarancja wystawiana jest na okres 1 miesiąca od dnia odebrania przesyłki kurierskiej bądź od dnia odbioru osobistego. Gwarancją objęte są części samochodowe używane, w stanie przedstawionym na zdjęciach i opisie w aukcji internetowej. W przypadku uszkodzonej przesyłki bądź niezgodności kupujący proszony jest o natychmiastowy kontakt pod nr telefonu  608 232 113  w celu uzgodnienia następnych kroków. W razie jakiejkolwiek wątpliwości przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny bądź @. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

NIKO RYSZARD SZATKO
MAŁA 10
33-100 TARNÓW
Dodatkowe informacje

Na każdy zakup udzielana jest gwarancja rozruchowa na 14 dni.Prawo do zwrotu bez podania przyczyny lub reklamacji, przysługuje do momentu usunięcia plomb zabezpieczających przed ingerencją we wnętrze/podzespoły.Prosimy nie usuwać plomb i/lub znaków cechowych! Ich usunięcie/modyfikacja jest równoznaczne z naruszeniem zapisu ustawy o szczególnych prawach konsumenta, mówiącym o tzw. "granicach zwykłego zarządu".Oznacza on że zwrot użytego przedmiotu jest możliwy. Ale traci się to prawo naruszając plomby zabezpieczające, gdyż wykracza to poza granice zwykłego zarządu.Koszt zwrotu w przypadku procedury zwrotu bez podania przyczyny, ponosi Kupujący. ADRES KORESPONDENCYJNY REKLAMACJI "Niko" Ryszard Szatko ul.Mała 10 33-100 Tarnów e-mail; niko@op.pl OPIS PROCEDURY REKLAMACJI Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem niko@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: "Niko" ul.Mała 10,33-100 Tarnów 1. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: a). Imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego. b). Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji. c). Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego. d). Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. W przypadku ofert sprzedaży rzeczy używanych Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w ramach rękojmi za takie zmniejszenie wartości lub użyteczności rzeczy używanej, które jest normalnym następstwem prawidłowego korzystania z niej. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIE ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Tarnowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce \"Rozstrzyganie sporów konsumenckich\".

Czas na odstąpienie od umowy

4 dni

Adres do zwrotu

Niko
Mała 10
33-100 Tarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczony towar ze względu na swój charakter został nierozłącznie połączony z innymi rzeczami (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Na każdy zakup udzielana jest gwarancja rozruchowa na 14 dni.Prawo do zwrotu bez podania przyczyny lub reklamacji, przysługuje do momentu usunięcia plomb zabezpieczających przed ingerencją we wnętrze/podzespoły.Prosimy nie usuwać plomb i/lub znaków cechowych! Ich usunięcie/modyfikacja jest równoznaczne z naruszeniem zapisu ustawy o szczególnych prawach konsumenta, mówiącym o tzw. "granicach zwykłego zarządu".Oznacza on że zwrot użytego przedmiotu jest możliwy. Ale traci się to prawo naruszając plomby zabezpieczające, gdyż wykracza to poza granice zwykłego zarządu.Elementy ciete karoseri nie mogą być zwracane.Silnik,ktore byly zamontowane w samochodzie i palące nie  przyjmujemy do zwrotu.Koszt zwrotu w przypadku procedury zwrotu  ponosi Kupujący. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności (pomniejszone o koszty wysyłki i pakowania). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć w terminie 14 dni od otrzymania produktu Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, na adres e-mail: niko@op.pl albo na adres pocztowy Niko Ryszard Szatko ul.Mała 10,33-100 Tarnów W związku z odstąpieniem od umowy Konsument ma obowiązek zwrócenia rzeczy niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Przesyłkę należy nadać na adres Niko Ryszard Szatko ul.Mała 10,33-100 Tarnów. Sprzedawca zwróci konsumentowi dokonanej przez niego płatności, pomniejszonej o koszty wysyłki i pakowania , nie później niż w terminie 7 dni od otrzymania zakupionego towaru. WZÓR FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY Niko. ............................. ul,Mała 10 miejscowość, data 33-100 Tarnów tel: 608 232 113 e-mail: niko@op.pl Imię i nazwisko konsumenta (-ów) ................................................................... Adres konsumenta (-ów) ................................................................................. Numer zamówienia / faktury ............................................................................ Formularz odstąpienia od umowy (należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następującego produktu: [nazwa produktu] ............................................................................................ Data zawarcia umowy: ............................. ............................... Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) KOSZT ZWROTU RZECZY W przypadku odstąpienia od Umowy Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

O sprzedającym
tarnow-czesci
97,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

73

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Ryszard Szatko
F.U.H. NIKO
ul.Rolnicza 8/46
33-100 tarnow
REGON: 851644514
NIP: 873-131-33-09

Kontakt

  • 722****** (pokaż)
  • 601****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Przed licytacją prosimy zapoznać sie z szczegółami wystawinego przedmiotu. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy dlatego chętnie udzielimy porad odnośnie szukanego przedmiotu pod numerem telefonu. 


Pozostałe informacje

email: niko@op.pl
telefon: 722543991
telefon: 601989995
Wyświetlenia:14
Numer oferty:6409126208
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie